Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:17:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KONACAN KRAJ// THE END  (Posjeta: 11112 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #75 na: Siječanj 14, 2011, 09:23:03 »

heheh, ja nikad nisam visoko letio, nikad se nisam ni bahatio ni nista, ovo sam ti samo objasnio jer si smijesan  Grin..

za sve ima lijeka. lipo dođes u Amon i ima da te nitko ne dira Cheesy
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #76 na: Siječanj 14, 2011, 09:23:49 »

heheh, ja nikad nisam visoko letio, nikad se nisam ni bahatio ni nista, ovo sam ti samo objasnio jer si smijesan  Grin..

a nisi niti pao vec porasao sa vojnim.......hahahaha.........bravo
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #77 na: Siječanj 14, 2011, 09:25:12 »

ja sam smiješan zato što je nekome završila era ranije nego je planiro zato šta neko više nije najjači vojno zato šta nije ispunio ciljeve koje je želio da stvarno jesam smiješan jako sam smiješan više sreče u novoj eri i ovako smiješnih igrača ko ja
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #78 na: Siječanj 14, 2011, 09:26:29 »

a nisi niti pao vec porasao sa vojnim.......hahahaha.........bravo
  dođi sa odmora   da i ti tako porasteš sa vojnim bodovima  Cheesy Cheesy
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #79 na: Siječanj 14, 2011, 09:29:03 »

  dođi sa odmora   da i ti tako porasteš sa vojnim bodovima  Cheesy Cheesy

daj nam ti reci koliko ih imas?
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #80 na: Siječanj 14, 2011, 09:30:20 »

gandalfe bas sam popodne rekao oktavianu da mi je cudno kako jos ti nisi dosao nista komentirat...bas si predviljiv Grin ...
kolko ja znam era traje do 25.1. , planiram odigrat do kraja pa sta bude... mislim da bi 90% ljudi nakon ovoga sta mi se desilo islo na odmor...budimo realni... Cheesy
da utvrda zapravo sam i zaradio, mozda do kraja ere nebi jos toliko vojnih skupio  Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #81 na: Siječanj 14, 2011, 09:30:49 »

Decki pogriješili ste temu,ovo je tema za  2 brata blizanca ne za prepucavanje medju savezima,era je gotova takoreći pa nema smisla više,ajmo mi u 82 tuci po Bugarima a ovo ce uci u proslost,Čestitke svima, Nosonji,Distu,Jasmini,Utvrdi,Trolistu,Horusu,_m_,driveru62 naravno i kiksu,alessiu i svima,oprostite svi koje vas nisam naveo,proveli smo skupa ovdje i drugi klinci će prepričavati šta se radilo ovu eru ali ajmo  dalje nastaviti nikada više Hrvata kao do sada u  jednom Internacionalnom realmu ,nismo razbacani na sve strane ima nas i pokažimo svima to!!! Grin  Uh zaboravih gotta heheh

ZA SVE KOLIKO NAS IMA:    http://www.youtube.com/watch?v=GvTDPQoCR-s      [:-} [:-}
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2011, 09:56:17 od ANUBIS » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #82 na: Siječanj 14, 2011, 09:31:09 »

  dođi sa odmora   da i ti tako porasteš sa vojnim bodovima  Cheesy Cheesy

tebi sam vec jednom napisao da ne komentiras moje postove , nisi se izjasni tko si s toga zacepi trndrkalo malo.....padobransko smetalo


Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #83 na: Siječanj 14, 2011, 09:32:03 »

daj nam ti reci koliko ih imas?

nece ti on ni rec tko je a kamoli da ti vojne kaze...  sta ti je?  Grin
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #84 na: Siječanj 14, 2011, 09:35:49 »

nece ti on ni rec tko je a kamoli da ti vojne kaze...  sta ti je?  Grin

ma reci ce nam... zadnji da ere  *hahaha*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #85 na: Siječanj 14, 2011, 09:39:04 »

daj nam ti reci koliko ih imas?
          vojnih bodova imam 0  Smiley    jel dosta
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #86 na: Siječanj 14, 2011, 11:46:06 »

Grin Grin  Iz orionove maglice izronio je Helijev komet,skrenuo sa putanje i udario u nepoznati objekat u svemiru koji sije strah,od silne enegije koja se oslobodila na putanju udara dosla su još 2 asteroida koja su objekat pretvorila u svemirsku prašinu   Shocked  *black_eye* Na kraju se pojavila Black Hole i progutala svako zrno prašine... The End

    Da vam dočaram kako to ide, ovo je 1 kometa koja je tako sjajna i veličanstvena na putu za Konacan Kra Lips Sealed

  Ovo je bila putanja 2 asteroida(klasa Alpha 441) koja su poslije komete skrenula na put udara komete...

  sam udar, snimka samo docarava ljepotu....

  Totalni raspad udarenog objekta u svemiru....

  I na kraju pojavila se Crna rupa"Black Hole"  i progutala prašinu i ostatke udarenog objekta... The end of  big Story...
predivan komentar Smiley ja ipak mislim da tu nije kraj i da bi se jos koji meteor mogao odvaliti Grin
Evidentirano

Noss
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #87 na: Siječanj 14, 2011, 11:58:31 »

hehe evp me banalo mi potresa iako ne znam zasto nisam nikog vridao ali nema ovi admini me podsjecaju na nasu vladu samo gledaju kako ce gazit narod(igraće)....
želio bih čestitati oktu M-u i trolistu dobra bitka niste kao skrapi  da cilu eru pricate nego ste nesto i napravili VELIKE ČESTITKE  Grin Grin

a vidim nisu ni mene nakon dugo vremena zaboravili 2 u poretku nakon vise od 3 mjeseca  Grin Grin Grin Grin  vise išto reci bi bilo suvisno pozzz ekipa dobar posao a neki rade samo jezikom(skrapi, horus njegovi duplikati gandalf anubis i da ostale ne nabrajam) nesto ovakvo napravite ili bilo kakvu vecu bitku pa pricajte nemojte samo pricat da bi jezik ladili Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #88 na: Siječanj 15, 2011, 12:35:51 »

pa noss moras zahvalit nama,sad si ponovo drugi,al prvo mijesto mozes zaboravit :Smiley Grin :Smiley
Evidentirano
Noss
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #89 na: Siječanj 15, 2011, 12:47:41 »

pa noss moras zahvalit nama,sad si ponovo drugi,al prvo mijesto mozes zaboravit :Smiley Grin :Smiley

ne zahvaljujem se niti imam razloga za to svejedno mi je koji cu biti.

SAMO ZELIM ČESTITATI VAMA KOJI STE SUDJELOVALI U AKCIJI.

SVAKA ČAST!!!
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!