Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 12:58:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KONACAN KRAJ// THE END  (Posjeta: 11191 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 14, 2011, 01:03:41 »

a tema je bas bila dobra, postovi od anubisa odlicni i bilo je zabavno citat... no pojavio se titan i zapocinjanjem ponovne rasprave amoni vs feudi zahebao sve... izgleda da mu nije jasno da nemora u svakoj temi se pisat o tome
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 14, 2011, 01:23:44 »

Ti nisi bio ni u jednom ratu protiv nas, nego na odmoru...i zato Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
o tome di sam bio se malo raspitaj,evo pis0o mi je prvi susjed pa pitaj čovjeka koliko sam bio na odmoru u ratovima,a ako sam i bio to je bilo
dok sam bio u bolnici i na pretragama,znači ne mojom krivicom
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #32 na: Siječanj 14, 2011, 01:24:05 »

priznali vi ili ne ali ova akcija je bila akcija ere.......svaka čast dečki,dokaz da uvijek postoji jači od tebe
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 14, 2011, 01:25:20 »

priznali vi ili ne ali ova akcija je bila akcija ere.......svaka čast dečki,dokaz da uvijek postoji jači od tebe
akcija je ok ali to dokazuje da ima i vampira koji ne spavaju  Grin Grin
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 14, 2011, 01:40:30 »

ja sam se naspavo skoro 3 sata nocas  Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #35 na: Siječanj 14, 2011, 02:39:04 »

Da se nadovežem, gospodin po kojemu je dobila ime poznata nam kometa navedena u prijašnjem postu bila je toliko razorna da je napravila pukotinu na dotičnom objektu toliku veliku da je Black Hole jedva usisao u sebe ostatke koji su ostali..

    Strasan prizor komete koja udara znajuci da joj slijedi neizbježan pad ali ponosan i hrabar udar znajuci za nadolazeće asteroide tipa Alpha 441 koji ce agoniju privesti kraju i covjecanstvo oslobodjeno muka!!!!
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2011, 02:43:16 od ANUBIS » Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 14, 2011, 02:59:13 »

 Lips Sealed , daj knjigu napisi  Grin kako vrijeme odmice tako mi je vec manje zao svega jer polako ostvarujem cilj, bit prvi po časti... Ma ja sam sve u svemu zadovoljan ovom erom , nije happy end ali cijelu eru je bilo super tako da i dalje pricajte ovakve price... Bas su cool Grin
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 14, 2011, 03:04:09 »

Lips Sealed , daj knjigu napisi  Grin kako vrijeme odmice tako mi je vec manje zao svega jer polako ostvarujem cilj, bit prvi po časti... Ma ja sam sve u svemu zadovoljan ovom erom , nije happy end ali cijelu eru je bilo super tako da i dalje pricajte ovakve price... Bas su cool Grin

kako se ciljevi lako mijenjaju ovisno o situaciji i kako ti pase  Grin
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 14, 2011, 03:09:59 »

aj neka netko prosljedi sve bitke na pp, da vidim kako se odvijalo
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #39 na: Siječanj 14, 2011, 03:10:43 »

Lips Sealed , daj knjigu napisi  Grin kako vrijeme odmice tako mi je vec manje zao svega jer polako ostvarujem cilj, bit prvi po časti... Ma ja sam sve u svemu zadovoljan ovom erom , nije happy end ali cijelu eru je bilo super tako da i dalje pricajte ovakve price... Bas su cool Grin

Pa dostaje bilo proteklih mjeseci pisanja o nosonji 1,mozemo sada o nosonji 2 ili kako god zelite svi vi,dosta je bilo Amona i Feuda i postova o njima,okrecemo se jednom epskom dogadjaju ,a tebe smeta to,nema veze sve je vezano uz Astrologiju i Astronomiju  hehe,zvijezde su rekle svoje,nebeska tijela odradila svoje i pomiri se da si top tema,kako jedan ep moze prestati u par postova??  Cek a kaj se knjige tiče bez brige da se i to srediti, zvat ce se  Veliki život Manitua i duhovnog vodje Nosferatu6 a drugi dio ce se zvati Propast Brata po krvi
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 14, 2011, 03:12:56 »

Mislim da sam prije par dana rekao horusu u jednoj temi da imam još jedan neostvareni cilj, i dalje je neostvareni ali ostvaruje se...   Tongue
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 14, 2011, 03:17:06 »

Ma ne smeta meni to šta se vi nasladjujete, samo dajte... Smeta mi šta se nisam probudio kad sam trebao trebao, da jesam trolist bi bio ovako zabijem a ovO dvoje bi u prazno luPili, zato me to još muči...
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 14, 2011, 03:19:06 »

Lips Sealed , daj knjigu napisi  Grin kako vrijeme odmice tako mi je vec manje zao svega jer polako ostvarujem cilj, bit prvi po časti... Ma ja sam sve u svemu zadovoljan ovom erom , nije happy end ali cijelu eru je bilo super tako da i dalje pricajte ovakve price... Bas su cool Grin
kako svako ima cilj u ovoj igrici,borba za prvo mjesto u vojnim,borba za prvo u ekonomskim,pa za cast,borba ko ce vise farmi napast itd..eto ja sam imo cilj.prvi zderat nofera.nazalost propo cijeli plan,cilj nije bio obavljen.pa zbog okolnosti nasla se druga zrtva.Cilj uspijesno obavljen,Necu pisat ono kako ste vi pisali da sam dobio bombu,al eto.sve sta mogu reci dist bio si na meti od kad je nosfer reko da ce palit mukija skroz dok ti ne budes prvi.Pratili smo te,Divili s tvojoj vojsci,divili se tvojim  napadima i cekali svoju priliku.Eto svaka cast Nosferatu6 na njegovim bitkama,svaka cast disturbed6 na tvojim bitkama koje su ti donjele medalje a cak i na onima koje ti nisu donile medalje.Sve ostalo sta se desi je nevazno i nebitno.treba iz svega izac uzignute glave,s smijeskom na obrazu.I dostojanstveno zavrsit eru.Ko god nastavi drugi svijet sretno mu bilo ali moj ovdje zavrsava.Sretno svima
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #43 na: Siječanj 14, 2011, 03:22:10 »

http://www.youtube.com/watch?v=wtAMZYTfrUs
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #44 na: Siječanj 14, 2011, 03:53:53 »

kako svako ima cilj u ovoj igrici,borba za prvo mjesto u vojnim,borba za prvo u ekonomskim,pa za cast,borba ko ce vise farmi napast itd..eto ja sam imo cilj.prvi zderat nofera.nazalost propo cijeli plan,cilj nije bio obavljen.pa zbog okolnosti nasla se druga zrtva.Cilj uspijesno obavljen,Necu pisat ono kako ste vi pisali da sam dobio bombu,al eto.sve sta mogu reci dist bio si na meti od kad je nosfer reko da ce palit mukija skroz dok ti ne budes prvi.Pratili smo te,Divili s tvojoj vojsci,divili se tvojim  napadima i cekali svoju priliku.Eto svaka cast Nosferatu6 na njegovim bitkama,svaka cast disturbed6 na tvojim bitkama koje su ti donjele medalje a cak i na onima koje ti nisu donile medalje.Sve ostalo sta se desi je nevazno i nebitno.treba iz svega izac uzignute glave,s smijeskom na obrazu.I dostojanstveno zavrsit eru.Ko god nastavi drugi svijet sretno mu bilo ali moj ovdje zavrsava.Sretno svima

ovo se nisam nadao od tebe...ugodno sam iznenađen...  Wink
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!