Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:19:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KONACAN KRAJ// THE END  (Posjeta: 11167 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 14, 2011, 12:21:04 »

sta ces, svi smo mi bar jednom zaspali i neko nam ulovio vojsku hehehehe, mene nosfer, ti si __M__ ulovio, ja stefansa, sad smo mi tebe
sve je to ok ali onaj trenutak kad ustajes i palis komp a ono  pogodjen si to ne jednom nego 2x  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  ode mjesec rada vojske u p.m.   prestrasno
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 14, 2011, 12:28:22 »

rano ujutro po lokalnom vremenu oko savez AMON RAA odlucila je u testiranju nuklearnih bombi.Prvi odjek detonacaije cuo se je oko 7 :30h.

-Iz baze TROLIST25 gdje su smjesteni vrlo hrabri vojnici,ispaljen je projektil velike vaznosti.Iako ljudi prvi put se susrecu s takvim naoruzanjem i znali su da bi gubitci mogli postati ogromni ipak su se odlucili za takv cin.Projektil je udario jako blizu te u bazi TROLIST25 napravio gubitke od "430" kvadratnih metara,te ce se steta tesko nadoknaditi.Ali ljudi ipak su znali da sve to nije uzalud i hodaju uzdignute glave.Kod neprijatelja je steta mnogo manja,samo oko "125" kvadratnih kilometara je razruseno,od toha najvise vojna postrojenja,skladista oruzja,bunkeri ....cak i VRHOVNIKOV stab je unisten,iz kojeg su sljedile sve operacije na napad na saveznike


- 15 sekundi iz baze __M__ ispaljen je nuklearni projektil koji je pogodio tocno neprijatelja u sredinu,gdje se nikada nebi nado.Steta je ogromana za nepriajtelja.razruseno je "424" kvadratnih kilometara ali zbog jacine bombe veliki udar morao je zahvatiti i bazu __m__ te je steta oko "300" kvadratnik metara.Prvi put u povijesti baza __M__ je odlucila na napaad s nuklearnom bombom.Oblak koji je nastao vidio se cak na stotine kilometara.I na svim satelitkim postajama u svemiru.Oblak je izgledo poput gljive koja je brzo rasla.Bjeli dim i pepeo je sravnio neprijatelja.


- 30minuta kasnije iz baze _OKTAVIAN usljedio je jos jedan napad s projektilima koji su trebali dovrsiti neprijatelja i pokazat mu silu koju posjeduje.Akcija se morala usljediti odmah dok radijacija nije pocela se sirit,i odk su ocitanja satelita pokazivala minimalnu radijaciju.Akcija je dobro zavrsena.Neprijatelju su projektili sravnili jos "300" kvadratnih kilometara prostora,a u bazi _OKTAVIAN su stete puno puno manje,samo "125" kvadratnih kilometara.

Izvjestaj za imperiju podnosi __M__

Napomena: akcija je provedena u tajnosti,detonacije i oblaci prasine koji su izazvali,i price koje se pisu po ostalim portalima.Nikakvi kometi nisu udarili u zemlju,nema crne rupe.Te ocitanja kod raijacije su jako velike.
vjetar je jako slab te se oblak radijacije jos ne premjesta na susjedne drzave.
Od saveznika se moli da ako napadju neprijatelja da imaju svu adekvatnu opremu za radijaciju.
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 14, 2011, 12:35:36 »

...to vam je jedina prava akcija u CIJELOJ OVOJ ERI i ne znam čemu tolika galama Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 14, 2011, 12:36:51 »

nema galame,sam sam napiso sta se desilo da se ljudi nebi uplasili da je stvarno komet udario u zemlju Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 14, 2011, 12:37:35 »

nemojte zezeat da kiks nije sudjelovao?
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 14, 2011, 12:41:44 »

nema galame,sam sam napiso sta se desilo da se ljudi nebi uplasili da je stvarno komet udario u zemlju Tongue Tongue Tongue
tebi baš ne vjerujem previše  Grin Grin...idem ja to ipak van provjeriti ;D ;D
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 14, 2011, 12:43:07 »

tebi baš ne vjerujem previše  Grin Grin...idem ja to ipak van provjeriti ;D ;D
Wink Wink Wink
Evidentirano
plemic
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 14, 2011, 12:44:37 »

Statistike su neumoljive i tako zavrsava jedna priča o velikoj sagi,Čestitao bi svim akterima te sage,oni se prepoznaju.Nakon duge noci dosao je Armagedon i za drugu polovicu velikog nepobjedivog,ali ostavimo to sada po strani.
Ovo je kraj i zavrsimo sa time dostojno r71 i svaka čast dečki!!!!!!!  Poslje 3 napada ostalo je samo ovo vojske velikog nepobjedivog!!




Nagradno pitanje: KO JE SLEDEĆA META ?
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 14, 2011, 12:45:47 »

Nagradno pitanje: KO JE SLEDEĆA META ?
Nema je,ponestalo inspiracije
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 14, 2011, 12:46:18 »

Nagradno pitanje: KO JE SLEDEĆA META ?
da se mene pita ja bi TITANA koji stalno sere na forumu i vrijeđa,iz povjerljivih izvora sam čuo da se sutra vraća sa odmora  Tongue Tongue
Evidentirano
plemic
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 14, 2011, 12:47:44 »

Ima,ima, ako se vrati sa odmora....
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 14, 2011, 12:51:10 »

...to vam je jedina prava akcija u CIJELOJ OVOJ ERI i ne znam čemu tolika galama Tongue Tongue Tongue Tongue

imali smo i na escobaru takvu akciju u ratu prvo oktavian, pa ja 2 puta,nemoj sirit dezinformacije Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 14, 2011, 12:56:14 »

imali smo i na escobaru takvu akciju u ratu prvo oktavian, pa ja 2 puta,nemoj sirit dezinformacije Grin Grin
aha znači dvije,ma ok...bitno da je  2:1 u ratovima, za FEUDALSe   Grin Tongue Grin Tongue
Evidentirano
plemic
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 14, 2011, 12:57:51 »

aha znači dvije,ma ok...bitno da je  2:1 u ratovima, za FEUDALSe   Grin Tongue Grin Tongue
Ti nisi bio ni u jednom ratu protiv nas, nego na odmoru...i zato Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 14, 2011, 01:00:28 »

aha znači dvije,ma ok...bitno da je  2:1 u ratovima, za FEUDALSe   Grin Tongue Grin Tongue

to stoji, i ne mozemo to nikao stici, jer je dambo pobio svu vojsku skoro svim feudima, pa nema ko ratovat Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!