Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:06:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je taj Pokemon!?  (Posjeta: 10236 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #90 na: Siječanj 24, 2011, 05:39:03 »

Vjerovali ili ne ovo nije namještena bitka, čovjek me ulovio kada sam se vraćao nazad

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2011_1_24/71043068_71028078_2481611
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #91 na: Siječanj 24, 2011, 05:46:11 »

Najviše od svega će mi biti žao titana koji sad trenutno nije tu kako izgleda neće se imati u koga zakucati za kraj  Grin Grin
jego vjeruj mi da nisam ni imao namjeru zabiti se u ikoga iako sam imao dosta ponuda $$$ Grin
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #92 na: Siječanj 24, 2011, 06:21:17 »

eto ga, kukanje se isplatilo, ostao je dambo bez bodova, dobio si što si htio. sad si mirno prvi.. ček! šta nisi prvi?!? pa zašto su i tebi najpoštenijem ratniku oduzeli bodove?! ma to mora da je neka zabuna.. idem se ja nekome odmah žaliti!  Cheesy e moj igore kukaš i kukaš da su ostali nepošteni, a vidi ipak te stigla pravda. pa kad si ih imao toliko da se zabiju u tebe pri kraju što nisi šutio? sad ti samo ostaje izmoliti da i stefansu uzmu vojne... i probati se probiti na 3452. mjesto u poretku  *freak*  *freak*  *freak*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #93 na: Siječanj 24, 2011, 06:27:35 »

eto ga, kukanje se isplatilo, ostao je dambo bez bodova, dobio si što si htio. sad si mirno prvi.. ček! šta nisi prvi?!? pa zašto su i tebi najpoštenijem ratniku oduzeli bodove?! ma to mora da je neka zabuna.. idem se ja nekome odmah žaliti!  Cheesy e moj igore kukaš i kukaš da su ostali nepošteni, a vidi ipak te stigla pravda. pa kad si ih imao toliko da se zabiju u tebe pri kraju što nisi šutio? sad ti samo ostaje izmoliti da i stefansu uzmu vojne... i probati se probiti na 3452. mjesto u poretku  *freak*  *freak*  *freak*
Grin pa meni ovo super došlo.. ja sam vodio ispred dambe i sad kad su uzeti vojni ja ostao ispred hehe a znam da ste planirali još jednu masovniju akciju skupljanja vojnih dambi naravno to nikad nećemo doznat možda bi me čak i prestigli .. ovako sam siguran da nećete  Grin
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #94 na: Siječanj 24, 2011, 06:58:37 »

Mislim da je __M__ jedan od boljih ove ere u hvatanju vojske kada se vraca kuci.... Svaka cast...
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #95 na: Siječanj 24, 2011, 07:39:43 »

igore  promjenio sam savez samo tebi u cast *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #96 na: Siječanj 24, 2011, 07:47:07 »

igore  promjenio sam savez samo tebi u cast *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
et vidiš opet sam u vodstvu  Cool
Evidentirano

alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #97 na: Siječanj 24, 2011, 08:00:12 »

Grin pa meni ovo super došlo.. ja sam vodio ispred dambe i sad kad su uzeti vojni ja ostao ispred hehe a znam da ste planirali još jednu masovniju akciju skupljanja vojnih dambi naravno to nikad nećemo doznat možda bi me čak i prestigli .. ovako sam siguran da nećete  Grin

pa ostao si ispred damba ali iza 3000 ljudi  *kissgirl* možeš uvijek primjeniti Miljanićev postulat takozvani "moralni pobjednik"
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #98 na: Siječanj 24, 2011, 10:53:49 »

ako tako nastavite bitke namjestati ja sam do sutra vodeci u vojnim bodovima  *crazy* ;D ;D ;D
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #99 na: Siječanj 25, 2011, 01:34:09 »

Grin pa meni ovo super došlo.. ja sam vodio ispred dambe i sad kad su uzeti vojni ja ostao ispred hehe a znam da ste planirali još jednu masovniju akciju skupljanja vojnih dambi naravno to nikad nećemo doznat možda bi me čak i prestigli .. ovako sam siguran da nećete  Grin

tko te neće prestići? ajmo dva prsta tko je ostao po vojnim iz igora! šteta što golderi nemaju glasa, makar ima i njih koji su završili ispred tebe..  Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #100 na: Siječanj 25, 2011, 04:43:49 »

tko te neće prestići? ajmo dva prsta tko je ostao po vojnim iz igora! šteta što golderi nemaju glasa, makar ima i njih koji su završili ispred tebe..  Cheesy
a još me i stef dobrano utukao  Cry
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2011_1_25/71011032_71026867_2482952
Evidentirano

GARGAMEL
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #101 na: Siječanj 25, 2011, 08:05:17 »

heh,kad pogledaš ovu bitku mogao bi netko i pomisliti da je namještena,a možda je to bio i cilj ove predstave ;D
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #102 na: Siječanj 25, 2011, 08:16:10 »

heh,kad pogledaš ovu bitku mogao bi netko i pomisliti da je namještena,a možda je to bio i cilj ove predstave ;D

Iz pouzdanih izvora znam da nije, niti Igor niti Stefanss nisu namještali bitke i ulazili u tuđe acc-ove za razliku od Dambe, koji je sa 7 patuljaka ( bez Snjeguljice ) vodio 7 acc-a i na kraju ih sve razbio na sebi...dok je Igor ni kriv ni dužan baman, a ako mislite da je bitka Igora i Amera1 namještena, to su gluposti, jer je Amer sam odlučio razbiti se na Igoru kada je Tigar rekao da nije nelegalno napasti svoga starog saveznika, ako nisi ulazio u njegov acc  Kiss
Evidentirano

GARGAMEL
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #103 na: Siječanj 25, 2011, 08:27:30 »

dobro,nismo se razumjeli.ja isto mislim da nije namještena ali je očito da je vojska poslana na klanje.možda je netko od admina trebao pomisliti da je namještena pa onda nekoga kazniti pa bi se ovaj drugi zlokobno cerio (ovako *freak*),itd,kuiš. hehe,naivno je očekivat da je jedan ovako dobar igrač napravio ovakvu početničku grešku
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #104 na: Siječanj 25, 2011, 08:32:51 »

dobro,nismo se razumjeli.ja isto mislim da nije namještena ali je očito da je vojska poslana na klanje.možda je netko od admina trebao pomisliti da je namještena pa onda nekoga kazniti pa bi se ovaj drugi zlokobno cerio (ovako *freak*),itd,kuiš. hehe,naivno je očekivat da je jedan ovako dobar igrač napravio ovakvu početničku grešku

nisi ti bas aktivan na forumu, ne? hehe
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!