Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:48:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je taj Pokemon!?  (Posjeta: 10214 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 11, 2011, 09:37:58 »

Već mjesec dana napeto se prati utrka u vojnim bodovima između Igora245 i Stefanss. Bilo je tu svega, progona malih miševa, obaranja rekorda u broju farmanja u jednom danu, pravih bitki, namještenih bitki, ali bodovi su se marljivo skupljali.

I dok su ova dva velikana okretanja vojski u nove napade vodila svoju mrtvu bitku, treći pokemon, Dambo, se pojavio iz magle, kao tiha sjena, utvara što vreba svoju šansu, uzdigao se iz pepela popaljenih utvrda i slomljenih kopalja i zasjeo na drugo mjesto ukupnog poretka, sa pogledom uperenim ka vrhu i do kraja zakomplicirao borbu za čelno mjesto.

Ali sve vas koji pratite ove okršaje epskih proporcija, ove sukobe titana ( iako Titan nije uključen u njih) sigurno zanima i sa nestrpljenjem očekujete kako će se sve ovo rasplesti:

Da li će se veliki humanist i lovac na miševe oporaviti nakon posjete Trolista i Gotta *black_eye* i smoći snage uzvratiti nakon što je pao na treće mjesto.
Da li će Igor245 pronaći skrivene rezerve i nastaviti farmati ( hoće li stići brojku od 20.000 napada ), da li će mu možda pomoći neka nepoznata sila.
Da li će Dambo nastaviti ubrzano rasti nošen na valovima iznenadne vojne providnosti koja mu svakim danom osigurava desteke tisuća vojnih bodova Grin Grin Ili će neki četvrti uspavani pokemon izroniti sa dna tablice i zasjesti na tron gdje ima mjesta samo za jednoga, dovoljno vještog, ludog ili beskrupuloznog da zasjedne tamo i ostane...

Veliko finale počinje, acc-ovi su provjereni, svi su čisti  Cheesy i utrka za naslov se približava kraju...
Ostanite sa nama, jer ovoliko uzbuđenja vam neće ponuditi ni Šeherzada ni Asi.
Tek njih dvije zajedno...khm...hm...da... Embarrassed malo sam odlutao, to je već razgovor za neku drugu temu... Cheesy

P.S.
Koliko je Stefanss baman Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2011, 09:39:45 od asterixx » Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 11, 2011, 09:44:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=LHzQ1Ub16Tw
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 11, 2011, 09:51:36 »

http://www.videosurf.com/video/pokemoni-70377527?vlt=ffext&vlt_position=inline   Grin Grin Grin
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 11, 2011, 09:52:20 »

ja birammmmmmmmmmm...... tebe Igore!!!!!  Grin Grin Grin
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 11, 2011, 09:55:16 »

Napaaaaaaad električnim orgazmom!!!!!  Grin Grin Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 11, 2011, 09:55:52 »

Napaaaaaaad električnim orgazmom!!!!!  Grin Grin Grin
ja birammmmmmmmmmm...... tebe Igore!!!!!  Grin Grin Grin


prestani spamat
Evidentirano

maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 11, 2011, 10:02:36 »


prestani spamat

kako si opasan  Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 12, 2011, 12:34:53 »

Već mjesec dana napeto se prati utrka u vojnim bodovima između Igora245 i Stefanss. Bilo je tu svega, progona malih miševa, obaranja rekorda u broju farmanja u jednom danu, pravih bitki, namještenih bitki, ali bodovi su se marljivo skupljali.

I dok su ova dva velikana okretanja vojski u nove napade vodila svoju mrtvu bitku, treći pokemon, Dambo, se pojavio iz magle, kao tiha sjena, utvara što vreba svoju šansu, uzdigao se iz pepela popaljenih utvrda i slomljenih kopalja i zasjeo na drugo mjesto ukupnog poretka, sa pogledom uperenim ka vrhu i do kraja zakomplicirao borbu za čelno mjesto.

Ali sve vas koji pratite ove okršaje epskih proporcija, ove sukobe titana ( iako Titan nije uključen u njih) sigurno zanima i sa nestrpljenjem očekujete kako će se sve ovo rasplesti:

Da li će se veliki humanist i lovac na miševe oporaviti nakon posjete Trolista i Gotta *black_eye* i smoći snage uzvratiti nakon što je pao na treće mjesto.
Da li će Igor245 pronaći skrivene rezerve i nastaviti farmati ( hoće li stići brojku od 20.000 napada ), da li će mu možda pomoći neka nepoznata sila.
Da li će Dambo nastaviti ubrzano rasti nošen na valovima iznenadne vojne providnosti koja mu svakim danom osigurava desteke tisuća vojnih bodova Grin Grin Ili će neki četvrti uspavani pokemon izroniti sa dna tablice i zasjesti na tron gdje ima mjesta samo za jednoga, dovoljno vještog, ludog ili beskrupuloznog da zasjedne tamo i ostane...

Veliko finale počinje, acc-ovi su provjereni, svi su čisti  Cheesy i utrka za naslov se približava kraju...
Ostanite sa nama, jer ovoliko uzbuđenja vam neće ponuditi ni Šeherzada ni Asi.
Tek njih dvije zajedno...khm...hm...da... Embarrassed malo sam odlutao, to je već razgovor za neku drugu temu... Cheesy

P.S.
Koliko je Stefanss baman Grin Grin Grin
Paklena najava nema što  >Grin
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 12, 2011, 08:32:38 »

eto da i ja nesto velim  biti ce kako ce biti a bice onako kako ja zelim da bude hehe
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 12, 2011, 09:28:28 »

eto da i ja nesto velim  biti ce kako ce biti a bice onako kako ja zelim da bude hehe
Neka bude tako  *beer*
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 12, 2011, 10:45:12 »

Ma nemate vas dvojica sanse protiv damba, da je malo ranije poceo tako lovit vojsku imao bi vise vojnih nego ekonomskih bodova Grin Grin Grin
Evidentirano
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 12, 2011, 01:24:46 »

Ma lako je Dambi , kad su iz njegovog saveza svi ljuti na njega , pa kako dodju s odmora izadju iz saveza izvrse napad na njega , normalno on pobjedi na poljiu i primora ih da se vrate u savez, tako i dijete s IQ od 3 moze biti prvi po vojnim bodovima cak sam siguran da bi i DINO iz LZN to pametnije napravio da se ne otkrije namjestanje bitki !!!! *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 12, 2011, 02:55:00 »

kraj ere je 25 e onda ce se vidjeti  ja cu sigurno biti u top 5  Huh?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 12, 2011, 02:59:34 »

kraj ere je 25 e onda ce se vidjeti  ja cu sigurno biti u top 5  Huh?
Previše si optimističan!
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 12, 2011, 06:26:19 »

Ma lako je Dambi , kad su iz njegovog saveza svi ljuti na njega , pa kako dodju s odmora izadju iz saveza izvrse napad na njega , normalno on pobjedi na poljiu i primora ih da se vrate u savez, tako i dijete s IQ od 3 moze biti prvi po vojnim bodovima cak sam siguran da bi i DINO iz LZN to pametnije napravio da se ne otkrije namjestanje bitki !!!! *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
   tko je taj pokemon Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!