Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 06:30:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je taj Pokemon!?  (Posjeta: 10258 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #45 na: Siječanj 22, 2011, 08:56:22 »

Uffff pa to nije dobro utrka se blizi kraju , dali ce dambo pronaci jos koju zrtvu da se  nazivciran izbacen iz saveza izmaltretiran i ponizen u njega zabije ili ce jegor poslati sve svoje rezerve u napad na obliznu farmu zvana Josip Kum od bosanca koji je prodo rat Fear - Na_VI jer kao sto se zna Fear dobiva samo rat kada ima izdajice u protivnickom savezu  Upsss oprostite skrenuo s teme , ipak mislim da ce jegor biti izdrzljiviji i udarati po fortovima odavno potonulog kuma nekog Bosanca Grin Grin Grin Grin
   ovo me neopisivo zivcira prozivanje za ovu moju bitku  sa josipom  sta ste  uhvatili lagati i kenjati lik je mislio da ga niko nemoze od nas proci  cak i ja dok nisam bacio u kalkulator i gle cuda klepim ga  a vi ste vidjeli da ga nije bilo cijeli dan  tu i zasto ga niste bacili van  ZATO STO STE MISLILI DA STE SILA  zato ste i popljugali misevi ufurani posto sam i ja bosanac pretpostavljam da je onda meni josip od tetkonog bratica unuka treci susjed sa lijeve strane isto neka familija  *crazy* *crazy* *crazy*  shvatite da za rat treba imati i znanja i srece i ono nesto npr. medek je za organizaciju rat najaci lik a ti vasi busaci u prsa su za medu ne misevi nego mikro misevi
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #46 na: Siječanj 22, 2011, 09:59:27 »

   ovo me neopisivo zivcira prozivanje za ovu moju bitku  sa josipom  sta ste  uhvatili lagati i kenjati lik je mislio da ga niko nemoze od nas proci  cak i ja dok nisam bacio u kalkulator i gle cuda klepim ga  a vi ste vidjeli da ga nije bilo cijeli dan  tu i zasto ga niste bacili van  ZATO STO STE MISLILI DA STE SILA  zato ste i popljugali misevi ufurani posto sam i ja bosanac pretpostavljam da je onda meni josip od tetkonog bratica unuka treci susjed sa lijeve strane isto neka familija  *crazy* *crazy* *crazy*  shvatite da za rat treba imati i znanja i srece i ono nesto npr. medek je za organizaciju rat najaci lik a ti vasi busaci u prsa su za medu ne misevi nego mikro misevi

haha stef, stef, stef!!!! pozdravi mi nikolu! i da, pitajte igora tko je taj pokemon, ipak on ima strasni pokedex di sve pise... Tongue
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #47 na: Siječanj 22, 2011, 10:09:04 »

Evo ga taj sam , ko hoce to da zna ko sam ja ja sam neustrasivi POKEMON iz pokedexa  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #48 na: Siječanj 22, 2011, 10:44:31 »

Evo ga taj sam , ko hoce to da zna ko sam ja ja sam neustrasivi POKEMON iz pokedexa  *freak* *freak* *freak*
  ma ti si pokemon koji prica gluposti  i najaci napad ti je napad lazima 
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #49 na: Siječanj 22, 2011, 10:46:09 »

  ma ti si pokemon koji prica gluposti  i najaci napad ti je napad lazima 
stef nemoj izazivati vraga jer ako je to pikachu,lako te napadne vatrenom munjom i  Lips Sealed  onda,pomoći ti nema Wink
Evidentirano
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #50 na: Siječanj 22, 2011, 11:02:10 »

Ha ha ha stef pa stvarno ti se covijek mora nasmijati , reci mi kada je se jos netko naljutio ako se pricaju lazi , cinjenica je da istina boli a ti si se toliko uznemirio da ovo o cemu zelis pricati samo moze istina biti , osim toga zasto bi netko bas tebi trebo vjerovati ko si ti ja sam Pokemon a ti  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #51 na: Siječanj 23, 2011, 12:09:21 »

evo 2 pokemona:
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2011_1_15/71044037_71015270_2463722
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #52 na: Siječanj 23, 2011, 12:16:02 »

strasno se namjestaju bitke taj dambic ce biti pun sebe zavrsit ce eru kao pravi ratnik strasno pa ne da bi ga banao nego nebi mu nikad dao da igra vise SRAMOTA NAD SRAMOTAMA
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #53 na: Siječanj 23, 2011, 12:20:45 »

strasno se namjestaju bitke taj dambic ce biti pun sebe zavrsit ce eru kao pravi ratnik strasno pa ne da bi ga banao nego nebi mu nikad dao da igra vise SRAMOTA NAD SRAMOTAMA
zato taki kao ti i ne rade pametan posao na forumu,rade ga ljudi koji znaju čitati i pisati  *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #54 na: Siječanj 23, 2011, 12:25:35 »

zato taki kao ti i ne rade pametan posao na forumu,rade ga ljudi koji znaju čitati i pisati  *suicide* *suicide* *suicide*
na to bi se sad svi trebali nasmijati i reci kako si ti pametan i smjesan  Grin Grin Grin umro sam skoro od smjeha i tvog zakljucka
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #55 na: Siječanj 23, 2011, 12:26:33 »

jos uvjek se smijem hehehehe  [:-}
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #56 na: Siječanj 23, 2011, 12:29:21 »

jos uvjek se smijem hehehehe  [:-}
vjerujem da ti je teško ali ima ustanova koje ublažavaju bolest od koje ti patiš  *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #57 na: Siječanj 23, 2011, 12:39:25 »

vjerujem da ti je teško ali ima ustanova koje ublažavaju bolest od koje ti patiš  *xxx* *xxx* *xxx*
imas pravo tesko mi je kad vidim ovakvu SRAMOTU
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #58 na: Siječanj 23, 2011, 12:41:55 »

imas pravo tesko mi je kad vidim ovakvu SRAMOTU
...a ti zažmiri  Lips Sealed   *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #59 na: Siječanj 23, 2011, 12:49:13 »

...a ti zažmiri  Lips Sealed   *black_eye* *black_eye*
a sto feudi imaju smisla za humor  *crazy*vjerovatno ste imali i smisla kad ste dobili po guzi od amona preko 50k bodova u ratu ;D
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!