Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:24:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Koliko je Nosferatu uplatio u riznicu?  (Posjeta: 5032 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #30 na: Siječanj 11, 2011, 02:21:46 »

upozorenje
kaj je tu lose kaj si i ti nos pa ces meni reci da sam ja tu nesto krivo napisao tu nista nije lose napisano *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* e moj kikiriki to je siptarska grickalica ko i sto siptari kopaju nos svi a sad me banaj banano kikirikatarska
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 11, 2011, 02:35:16 »

ljudi priznajem placanje mi nije bila jaca strana, a pogotovo kad sam bio u  amonraaa s onoliko donora zasto da placam.  ko od vas voli harač?Huh? PDV su digli na 23% pa svi placu...  nisam ja protiv placanja dok su u okviru normalinih cifri i placao sam onoliko kolko smatram da je dovoljno...

a ovi iz amona su meni tribali placat jer sam im dosao ne ja njima Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 11, 2011, 02:35:41 »

Grin Grin Grin Grin Grin Angry Angry Angry Undecided Undecided Cry Cry *crazy* *crazy* [:-} [:-} [:-} sta si ti mislis grickalico ti ces mene upozoriti zasto sam ja dobio upozorenje sad cu dici pola svijeta imperije zbog ovoga pa da vidimo gricko ja jedem kikiriki ne ti ja tebi dajem upozorenje ne ti meni ja tu placam krede ne ti gricko sad cemo dici tj ja cu dici hajku na tebe da vidimo zasto sam ja dobio upozerenje sve sam lijepo kopirao gricko tj grickalico za moje nokte odi ih pogrickaj smrdo smrdljivi Tongue Tongue Embarrassed Embarrassed

bann  Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #33 na: Siječanj 11, 2011, 02:36:15 »

bann  Smiley

napokon...... Grin
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 11, 2011, 03:27:39 »

Bilo mi je stalo , ciljevi se mijenjaju Smiley... a moj cilj je bio napravit najveću bitku i još imam jedan cilj za ispuniti   Wink neka ostane tajna za sada Cheesy

e  Lips Sealed  morat cu bjezat do kraja ere Grin Grin Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 11, 2011, 03:43:31 »

on ce dici pola imperije.... pa tu izjavu treba u novine stavit... ili da to pise uz reklamu na fb za 2h proizvodnje..... hehehehhehe
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 11, 2011, 03:44:54 »

napokon...... Grin


zasto napokon? ti se isto guras da budes svakom loncu poklopac a ima ih ovdje sta su davno prije igora zasluzili bann samo pametnije provociraju i paze na rijecnik a vjerovatno su i blize oltaru pa bolje misu cuju. igora nema tu na forumu veci dio ere a kad su prepucavanja i vrijeđanja pocela onda se i on nasa prozvanim kao clan Amona. dobija je upozorenje bez navedenog razloga a kako je malo popija posto ima razloga za slavlje (nevezano uz igru) tu mu se nasa kikiriki kojeg je uvrijedija sa grickalicama. vjerujem da je on prije Amona bio u Fearu a ne u Na_Vi do ovoga nebi doslo *suicide*
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 11, 2011, 03:51:35 »


zasto napokon? ti se isto guras da budes svakom loncu poklopac a ima ih ovdje sta su davno prije igora zasluzili bann samo pametnije provociraju i paze na rijecnik a vjerovatno su i blize oltaru pa bolje misu cuju. igora nema tu na forumu veci dio ere a kad su prepucavanja i vrijeđanja pocela onda se i on nasa prozvanim kao clan Amona. dobija je upozorenje bez navedenog razloga a kako je malo popija posto ima razloga za slavlje (nevezano uz igru) tu mu se nasa kikiriki kojeg je uvrijedija sa grickalicama. vjerujem da je on prije Amona bio u Fearu a ne u Na_Vi do ovoga nebi doslo *suicide*

pravila su jasna, nema spamanja, emotikona(samo u postovima ili toliki br da se smatra spamanjem).... za to se dobije bann... ja sam dao upozorenje sto je fer, tako da igrac zna o cemu se radi... ako ti je lakse, zamisli da je dobio zuti na tekmi poceo vrijedjat suca pa je dobio crveni...
a sto se tice tvog aludiranja da se igraci feara proteziraju, na to ti imam samo reci da je i stefans dobio bann dns...
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2011, 03:54:20 od kikiriki » Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 11, 2011, 08:10:53 »

HALLO TEMA JE OPET PROMAŠENA LJUDI ČITAJTE NASLOVE ZA PREPUCAVANJE JE OTVORENA NOVA TEMA Shocked
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 11, 2011, 08:18:34 »

1. Grin Grin
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 12, 2011, 07:08:03 »

hvala kao prvo Asterixx na pohvali,konaćno da netko nešto i dobro kaže o meni......a nos....spada pod broj 4

hm, kao prvi casnik saveza _raa_  mogu reci da to nije istina, nosonja je bio izvanredan platisa u riznicu, ako mu je bilo stalo do necega onda su to bila savezna istrazivanja, ne znam za ostale saveze ali takav je bio kod nas... onog trenutka kad je jasmina shvatila da ce je nosonja prestici u doniranom iznosu iz nje je progovorila ljubomora te mu je zabranila daljne uplate u riznicu... naravno njemu je bilo krivo te nas je razocarano iz protesta napustio te presao u feude... ovo je prica iz prve ruke te molim da je prihvatite kao jedinu relevantnu i istinitu cinjenicu  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Siječanj 12, 2011, 11:12:06 »

hm, kao prvi casnik saveza _raa_  mogu reci da to nije istina, nosonja je bio izvanredan platisa u riznicu, ako mu je bilo stalo do necega onda su to bila savezna istrazivanja, ne znam za ostale saveze ali takav je bio kod nas... onog trenutka kad je jasmina shvatila da ce je nosonja prestici u doniranom iznosu iz nje je progovorila ljubomora te mu je zabranila daljne uplate u riznicu... naravno njemu je bilo krivo te nas je razocarano iz protesta napustio te presao u feude... ovo je prica iz prve ruke te molim da je prihvatite kao jedinu relevantnu i istinitu cinjenicu  Grin
Lips Sealed , nemoj! dobicu ban za ovo, ali ne mogu si pomoc,, ne mogu to drukcije izraziti:
LLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*hahaha*
Evidentirano

potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 12, 2011, 11:14:45 »

Lips Sealed , nemoj! dobicu ban za ovo, ali ne mogu si pomoc,, ne mogu to drukcije izraziti:
LLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*hahaha*

ti igraca kao ja niisi nikad imao u savezu niti ces ga imati i povodom toga si ti meni trebao placati a ne ja tebi, a ovo sta ste napravili temu "skorasnji raspad feuda" imam i na to komentar amonraa se ne mora raspast jer je to vec raspadnuti savez sastavljen od svakakvih otpadaka otpada
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #43 na: Siječanj 12, 2011, 11:33:53 »

ti igraca kao ja niisi nikad imao u savezu niti ces ga imati i povodom toga si ti meni trebao placati a ne ja tebi, a ovo sta ste napravili temu "skorasnji raspad feuda" imam i na to komentar amonraa se ne mora raspast jer je to vec raspadnuti savez sastavljen od svakakvih otpadaka otpada
nisi u pravu. ono sto vrijedi je ostalo i zato je tamo gdje je. a otpad je otpao, sto mozes zakljuciti po sebi. jer da si nesto vrijedio i ti bi sad bio u amonu a ne tu vec 2 mjeseca  Cry ko kakva baba Cheesy
Evidentirano

potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #44 na: Siječanj 12, 2011, 11:41:12 »

nisi u pravu. ono sto vrijedi je ostalo i zato je tamo gdje je. a otpad je otpao, sto mozes zakljuciti po sebi. jer da si nesto vrijedio i ti bi sad bio u amonu a ne tu vec 2 mjeseca  Cry ko kakva baba Cheesy

tu si u pravu nebi bio banan da sam ostao jer me tada nebi prijavio da sam ja otpadak nebi me ti stalno preklinjao da dodem kod tebe to je trajalo otkad je mortis banan pilao si me da se udruzimo i da dodem a kad si se poceo bahatit i provocirat onda sam te srusio "Boze rata" i ne samo tebe nego i ostalo u amonu , a otpad ste svi pocevsi od tebe i svi oni donatori koji su na odmoru a ti ih drzis u savezu. nemoj se sada pravdat zna se ko je koga moljakao i preklinjao da dode kod koga a sta me nisi uspio zadrzat to je tvoj problem i tvoje pametovanje i hvala ti jer smo banani spasio si me jer inace nebi nijedan kolokvij polozio  Grin Grin

Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!