Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:48:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: farme, malo su pretjerali  (Posjeta: 2936 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Siječanj 10, 2011, 03:48:01 »

pisalo je da ove koje su na vrhuncu neće uumirati ljudi, a evo meni krepavaju ko psi,  i to hrpa, pa neznam s čime i kako da dignem farme, na 8, 9 su mi i krepavaju.
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 03:55:21 od alessio » Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 10, 2011, 03:52:35 »

nisi dobro napisao temu  Grin

Odg: farme, palo su pretjerali Shocked *xxx* *crazy*
Evidentirano

1001 noć Smiley
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 10, 2011, 03:55:50 »

nisi dobro napisao temu  Grin

Odg: farme, palo su pretjerali Shocked *xxx* *crazy*

popravio. ma evo stavio joše  levele farmi, pa to se gradi 100 sati da možda dođem na nulu, a koštaju kao centralizacija
Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 10, 2011, 04:07:21 »

popravio. ma evo stavio joše  levele farmi, pa to se gradi 100 sati da možda dođem na nulu, a koštaju kao centralizacija

tesko tebi hahaha
Evidentirano

1001 noć Smiley
jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 10, 2011, 05:51:59 »

tiger neznam dali znaš ali danas se desio masovni pokolj seljaka u našim farmama,molim te što se to dešava,još jutros su mi bile normalne i mijesta koliko hoćeš a sada sve do i jedne u minusu,mislim da to nije normalno,i to ne samo meni već svima
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 10, 2011, 06:02:51 »

tiger neznam dali znaš ali danas se desio masovni pokolj seljaka u našim farmama,molim te što se to dešava,još jutros su mi bile normalne i mijesta koliko hoćeš a sada sve do i jedne u minusu,mislim da to nije normalno,i to ne samo meni već svima

Pa rekli su da če 10.1 bit promjena i da se nomadi pripreme sa farmama tako da dignu par nivoa
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 10, 2011, 06:03:42 »

obavijest je poslana proslog tjedna da danas stupa nova formula smrtnosti na snagu i da se podignu farme.... dakle imali ste vise nego dovoljno vremena to popraviti... kako to da meni nigdje ne krepava nitko? dignite levele farmi... i fala bogu da je to popravljeno jer neki imperijani imaju po pola milje ljudi u provinciji sto je totalno nerealno
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 10, 2011, 06:10:45 »

digni ih ako si baš tako pametan......lvl 10 opogledaj koliko dođe 11.......ako ćemo igru svesti na gradnju samo farmi onda smo u krivoj igri totalno,kako si zamišljaš da dođem do vojske i ratujem ako ću sve rese trošiti samo na farme
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Siječanj 10, 2011, 06:11:49 »

Pa rekli su da če 10.1 bit promjena i da se nomadi pripreme sa farmama tako da dignu par nivoa
da promijene dobro si rekao trebale su biti za nomade a ne imperijane
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 10, 2011, 06:17:19 »

da promijene dobro si rekao trebale su biti za nomade a ne imperijane

tu si u krivu.... promjene su za sve.... najbolje da nomadima koji vec imaju limit na br ljudi nabijemo jos ratu smrtnosti a jadne imperijane ostavimo da si naprave milijone ljudi po provincijama.... svima se popravlja i pozdravljam tvoju promjenu.... a sto se tice pitanja koliko dodje lvl farme? meni sa farmom 8 u prvom krugu je rast populacije u plusu.... sa lvl 4 u drugom krugu mi je u plusu.... dakle, ako zelite imati vise ljudi gradite farme, meni za nomadski limit od 200k je ovo sasvim ok
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2011, 06:19:08 »

da promijene dobro si rekao trebale su biti za nomade a ne imperijane

pa nemogu bit promjene samo za nomade a impere ne, promjena se odnosila na sve i bili su toliko ljubazni da su dali fore nekoliko dana da se dignu farme i napomenuli su da če nomadi osjetit posljedice veče nego imperima ( dobro nisu tim riječima, al se da shvatit kaj su mislili reći)
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2011, 06:21:19 »

kikiću....ja znam da si ti tu nekakav nazovimo ga tako šef,moderator,ali nemoj braniti grešku u igri koja je u beta verziji i igramo je da bi se ispravile ili izbalansirale neke stvari.....ispada da neznamo što radimo
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 10, 2011, 06:24:47 »

PA OVO JE DOISTA VAN SVAKE PAMETI !!!  *WASSUP* Da sam htio igrati Farmu ostao bih na Facebooko !!!! Ako ovim tempom nastave umirati populacija na kraju ćemo imati carstva bez populacije. Stvarno ste USRALI ovu igru maksimalno !
Ako je cilj otjerati igrače onda ćete ga zaista brzo ostvariti. Uzmite malo kalkulator i izračunajte na koji level treba podići farme da bi nomadi zadržali barem približnu populaciju s kojom su limitirani i koliko treba vremena da se naprave potrebne rese za to. Nomadi tako postaju ratari a ne ratnici  *crazy* Stvarno je već previše gluposti i bedastoća u ovoj igri. Naravno sad se očekuje od igrača da kupuju dijamante i rese. Ma dobit ćete .....
Očigledno je vlasnicima ove igre pohlepa udarila u glavu.
Nemam više što za reći ...  *suicide*
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2011, 06:59:36 »

par dana, 10 dana da dignem u nekoliko provicnija na level 10 i 11 farme(da nomad sam), 10 se radi oko 64 sata, 11 oko 90 sata vjerojatno, a cijena je 3.5m drva, 600k drva i nesto "sitno" željeza. i to sve da imam na 200k provincije koje ne umiru. dakle ako je netko imao nivo 7(što je logika) trbealo je 220 sati što je praktički 10 dana, nije baš da imam resursa za to.  i meni level 9 nije dosta za prvi krug a drugi krug 6 i 7 jedva za mini plus. a medicinu imam 20. tako da jedino mogu još farmi napraviti a na planimama provincija broj 4 je kaos i trbeam barem level 11 ili 12.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 10, 2011, 07:04:19 »

par dana, 10 dana da dignem u nekoliko provicnija na level 10 i 11 farme(da nomad sam), 10 se radi oko 64 sata, 11 oko 90 sata vjerojatno, a cijena je 3.5m drva, 600k drva i nesto "sitno" željeza. i to sve da imam na 200k provincije koje ne umiru. dakle ako je netko imao nivo 7(što je logika) trbealo je 220 sati što je praktički 10 dana, nije baš da imam resursa za to.  i meni level 9 nije dosta za prvi krug a drugi krug 6 i 7 jedva za mini plus. a medicinu imam 20. tako da jedino mogu još farmi napraviti a na planimama provincija broj 4 je kaos i trbeam barem level 11 ili 12.

ne kuzim doista.... meni su prvi krug farme lvl 9 i u mini plusu sam, drugi krug su mi lvl 4-5 i tamo sam u mini plusu, a prijestolnica mi je prova 4 i ima rast od 423 na sat.... tako da nekakvo dizanje na lvl 11-12 su mi nebuloze... a poanta svega je smanjenje broja stanovnika, pogotovo imperijanima... netko se maloprije zalio da jadni nomadi moraju farme raditi.... naravno da moraju, u svim verzijama do sad, pa tako i u ovoj moras dizati farme da ti populacija raste... jedini problem je sto je ovo beta, i nisu napravili to kako spada na pocetku ali eto sad je napokon promijenjeno...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!