Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:26:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: farme, malo su pretjerali  (Posjeta: 2935 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 10, 2011, 07:33:50 »

..cijelo carstvo..Rast populacije   -935..i jos pusim 18k po danu..imal ko boljii.. Grin Grin Grin Grin..valjda me to bugari kaznjavaju sto im vec 3 mjeseca nisam uplatio kredite.. Grin Grin Grin Grin..do jaja..
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 10, 2011, 07:35:57 »

[2010-12-30 13:33:58]
Sljedeće promjene će biti uvedene u ponedjeljak, 10.1.

1. Da bi postigli ekonomski balans između rasa, gubitak populacije zbog manjka farmi će biti promijenjen. Promjena će utjecati na obje rse, ali ćeefekt biti veći za Nomade.

Napomena! Imperia Online tim vam sajetuje da se pripremite, posebno Nomadi, gradnjom nekolikonivoa farmi u onim provincijama koje nisu dosegnule maksimalan nivo.

dakle imali smo skoro 12 dana.... zasto se niste pripremili?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 10, 2011, 07:40:02 »

[2010-12-30 13:33:58]
Sljedeće promjene će biti uvedene u ponedjeljak, 10.1.

1. Da bi postigli ekonomski balans između rasa, gubitak populacije zbog manjka farmi će biti promijenjen. Promjena će utjecati na obje rse, ali ćeefekt biti veći za Nomade.

Napomena! Imperia Online tim vam sajetuje da se pripremite, posebno Nomadi, gradnjom nekolikonivoa farmi u onim provincijama koje nisu dosegnule maksimalan nivo.

dakle imali smo skoro 12 dana.... zasto se niste pripremili?

e pa meni su dosigle maksimalni nivo i tamo krepavaju, dakle u onima koje su na 200k(a takve su mi sve skoro) po ovome nije trebalo raditi farme. mislio sam da samo mi imamo powerpoint vladu
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 10, 2011, 07:43:02 »

R82, jedini na kojeg sve promjene utječu je beta. On je otvoren kao testni realm i u njemu se sve promjene dešavaju prve i najdalje je došao jer je prvi otvoren. Služi za testiranje igre, popravljanje stvari, balansiranje svega... a igrači koji su se tamo učlanili mogu sve stvari vidjeti iz prve. Ali to znači da se promjene dešavaju i dešavati će se još neko vrijeme. Rezultat će biti gotova igra u kojoj više neće biti ogromni promjena, ali opet će se stvari mijenjati. Jer ako nešto nije ok, to se treba popraviti. Bolje nego ostaviti da i dalje nije u redu.
Ova promjena je bila nužna, jer su farme omogućavale prelagan dolazak Nomda do 200 k ali i Imperijana preko 200 k i jednostavno bi uskoro nastao disbalans. I bilo je nužno promijeniti formulu. Usput niej jako promijenjena, ali kad si puno preko limita farmi, onda se osjeti.
Sama logika farmi je posebna. Znači u V4, čim ste prošli preko 100 k, rast populacije je počeo usporavati. i to je bilo to. Fiksan iznos za svakih 10 k preko 100 k populacije. Ravnice su rasle duplo brže od planina i slično.
Sad sve provincije rastu isto na početku, dok ne dođu do limita farmi. Onda usporavaju. I svaki igrač mora odlučiti kad će mu se isplatiti ulagati u farme. Jer svaki nivo farmi daje 10 k populacije više(prvi malo manje a ostali i više, ovisno od rase, ovisno od vrste terena). Pa se moraš odlučiti koliko ti znači 10 k++ populacije više u nekom trenutku. Proizvodnja 10 k ljudi sa utvrdom 6 = 10000/10 * 8(5 proizvodnja i 3 porez nivo 3) zlata * 1,6 = =1280 na sat * 24 = 30 k resursa na dan. Ali ta farma košta 100 k resursa na početku. One od milijun daju 20 k ljudi... Pa ako uzimaš još bonus resursa = 34 h na dan... Za strategiju od 1 god, isplati se.
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 10, 2011, 07:54:09 »

[2010-12-30 13:33:58]
Sljedeće promjene će biti uvedene u ponedjeljak, 10.1.

1. Da bi postigli ekonomski balans između rasa, gubitak populacije zbog manjka farmi će biti promijenjen. Promjena će utjecati na obje rse, ali ćeefekt biti veći za Nomade.

Napomena! Imperia Online tim vam sajetuje da se pripremite, posebno Nomadi, gradnjom nekolikonivoa farmi u onim provincijama koje nisu dosegnule maksimalan nivo.

dakle imali smo skoro 12 dana.... zasto se niste pripremili?
   hlebate kikiriki..sta ti bii.,pa gori si od druga tite.. Grin Grin nemoj mi sam rec da te slava udarila uglavu.. *hmm* *hmm* *hmm*..pa die onaj nas stari kiki miki koji se nije ovako bahatio..nemoj se nis ljutit odma al odkad si posto global digo si malo previse nos..hlebiga nemoj tako bre bolan..  Grin Grin..
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Siječanj 10, 2011, 07:56:10 »

hvala tiger to je logično i razumno objašnjenje a ne da još moram zahvaliti bugarima jer su bili ljubazni pa me obavijestili da će mi pola populacije staviti u plinsku komoru
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Siječanj 11, 2011, 01:01:29 »

   hlebate kikiriki..sta ti bii.,pa gori si od druga tite.. Grin Grin nemoj mi sam rec da te slava udarila uglavu.. *hmm* *hmm* *hmm*..pa die onaj nas stari kiki miki koji se nije ovako bahatio..nemoj se nis ljutit odma al odkad si posto global digo si malo previse nos..hlebiga nemoj tako bre bolan..  Grin Grin..
he he, vlast mjenja ljude. daj covjeku vlat i vidjeces njegovo pravo lice Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Siječanj 11, 2011, 01:03:11 »

digni ih ako si baš tako pametan......lvl 10 opogledaj koliko dođe 11.......ako ćemo igru svesti na gradnju samo farmi onda smo u krivoj igri totalno,kako si zamišljaš da dođem do vojske i ratujem ako ću sve rese trošiti samo na farme
ako ces vojsku iskoristiti na isti nacin kao u r71, onda je bolje da radis samo farme Kiss
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 11, 2011, 01:04:53 »

ma nije stvar u tome nego mi je samo nejasno zasto se non stop zalite na sve... shvacam naglo uvodjenje promjena, to svakome smeta, ali ako se zna da je ovo beta, ako je obavijest poslana prije 12 dana i jos su predlozili u obavijesti da se dize level farmi(sto apsolutno pozdravljam jer imperijani su iovako jaci od nomada i to 3-4x) pa kad vidis hrpu imperijana od po 400-600k ljudi po provinciji pozli ti.... samo sam to rekao...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Siječanj 11, 2011, 01:07:03 »

ako ces vojsku iskoristiti na isti nacin kao u r71, onda je bolje da radis samo farme Kiss
jadan si to ti prvi puta sada govorim jer si baš jadan.......daj se idi liječi
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Siječanj 11, 2011, 01:10:10 »

jadan si to ti prvi puta sada govorim jer si baš jadan.......daj se idi liječi
i pokaži nam te svoje strašne bitke o ti vrli ratniče
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #26 na: Siječanj 11, 2011, 01:28:47 »

jadan si to ti prvi puta sada govorim jer si baš jadan.......daj se idi liječi
oh jasmina, najgore od svega ljude boli istina.sto je tu tako zaboljelo Huh?
gdje se lijeci jad Huh? dal mozda u *drunk* ili.....
poceli smo se samarat Cry   ne znam s cime sam to zasluzio Huh?
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2011, 01:33:02 od Horus » Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 11, 2011, 01:56:37 »

ma nije stvar u tome nego mi je samo nejasno zasto se non stop zalite na sve... shvacam naglo uvodjenje promjena, to svakome smeta, ali ako se zna da je ovo beta, ako je obavijest poslana prije 12 dana i jos su predlozili u obavijesti da se dize level farmi(sto apsolutno pozdravljam jer imperijani su iovako jaci od nomada i to 3-4x) pa kad vidis hrpu imperijana od po 400-600k ljudi po provinciji pozli ti.... samo sam to rekao...
  ma sve ockej kiki..netrebas se nis brinut..necu te tuci po guzii.. Grin Grin Grin Grin..prezivit ce mo i to pravilo.. Wink Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #28 na: Siječanj 11, 2011, 01:00:59 »

ova igra postaje sve zanimljivija.......jutros u hramu poklon.....sada pogledam svoje farmice i za divno čudo moja populacija ponovo u plusu bez gradnji farmi
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #29 na: Siječanj 11, 2011, 01:15:53 »

heheh mozda me draga bozja volja nagradi sa jedno 10k paldina heheheh ili 300 trebova novih, samilosni boze radim ti hramove daruj me da ove Bugare uz tvoju pomoc malo prorijedimo ali nikako ima ih vise u imperiji nego kineza i indijaca na nasoj lijepoj planeti skupa
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!