Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:58:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nova BEDASTOĆA !  (Posjeta: 1401 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Siječanj 10, 2011, 06:14:03 »

Baš bih volio popričati s programerima ove igre  Grin Pogledajte ovo:

http://img808.imageshack.us/i/spije.jpg/

Ako imam 4 levela veće granićne postaje i 4 levela veću špijunažu od napadača kako je moguće da popušim svoje špije u pokušaju hvatanja protivničkih ?  Shocked

A kao drugo: Pa zar ima smisla da čovjek mora imati više špija nego neki igrači vojske da bi mogao odšpijati nekoga ?  Cheesy

Napominjem da je ovo stanje mojih špija nakon pokušaja hvatanja protivničkih špija !


« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 06:17:38 od zipe » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 10, 2011, 07:54:35 »

moras imati vise spijuna
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 10, 2011, 08:30:58 »

moras imati vise spijuna
Genijalno !  Cheesy
A da naštancam jedno 100 k špija !!! Grin
Možemo samo ratovati špijama ! Cool
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 10, 2011, 09:55:17 »

nije to ništa. ja imam 2 nivoa više i 200 špija a on mi uvali 120 i ne mogu ih istjerat. već sam ispušio nekih 120 i sad je njegovih više
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 10, 2011, 10:01:26 »

 Grin Grin Grin  A ZAMISLITE DA VAM NEKO POSALJE PO 10K-15K  SPIJA U SVAKU PROV AHHAHA,OVO JE SMIJESNO KADA GLEDAM pogledajte asymbaba sta radi sa spijama,napravim festival za njih da uzivaju kao gledatelji  Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 10, 2011, 10:08:41 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2333.0
Ovo je najbliži opis koji mogu dati. Ja znam točnu formulu za izračun i šanse u tvojoj situaciji su bile oko pola pola. I onda to generira generator slučajnih brojeva(čista sreća).
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 10, 2011, 11:33:17 »

Ok Tiger. No bez obzira na to mislim da ovakav sustav špijunaže nije dobar. Uzmi samo ovaj primjer koji sam dao u slici. Za izgradnju 4000 špija potrebno je 2 milijuna drva i 400 tisuća željeza (to je ukupno oko 3 miliuna zlata) a 17 level špijunaže i graničnih postaja je cca 2,2 milijuna zlata. (na 16 levelu sveučilišta) ili zajedno 4,4 milijuna zlata. Još uvijek je jeftinije raditi špije koji funkcioniraju i u špijunaži i u kontrašpijunaži nego podizati oba levela. A k tome i špije su gotove za 1 sat a istraživanje samo graničnih postaja treba nešto više od 32 sata ili  za oba levela cca 65 sati. I da zaključim : - koja svrha dizati levele i špijunaže i graničnih kad je gomila špija funkcionalnija i jeftinija. Istina da oni mogu izginuti ali koliko onda ja moram imati špija u polju da ih uhvatim da bih bio 100% siguran da mi 4000 špija neće proći.  *crazy*
Ni KGB nije imao toliko špija u SAD-u !!!  Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 10, 2011, 05:17:32 »

ovaj nacin spijanja ne drzi vodu..... nisam pametan da predlozim kako i sta ali ovo sigurno nije dobro mislim da onaj stari princip s dodatkom da se spije moraju regrutirati kao vojska te da se mogu "vratit" kad odrade posao to bi bilo najbolje barem po mojem misljenju....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 10, 2011, 05:34:16 »

hah meni je frajer usao u provinciju sa 2000 spija.... ja imao 16k i 3lvl vecu kontraspijunazu.... e to je tek za dozivit zivcani slom.... evo baci pogled: http://img10.imageshack.us/img10/9509/beznaslovazt.png
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 10, 2011, 05:40:25 »

odvratno, ali na taj način su kompenzirane glasine. neki igrači ne bi bili napadnuti svega 3-4 puta u eri da nije toga. recite da nisam u pravu
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2011, 06:02:50 »

odvratno, ali na taj način su kompenzirane glasine. neki igrači ne bi bili napadnuti svega 3-4 puta u eri da nije toga. recite da nisam u pravu
svi budu spijani i napadnuti prije ili kasnije nebrini bas kod takvih igraca ne pomazu glasine jer ako neko ima puno bodova ti moras njega spijat jer ti po glasinama neznas da li on bodove ima od istrazivanja ili od vojske... svo dok nesnimis vojsku.... u ovom slucaju su osteceni takozvani farmeri jer su oni obicno zabiti u svom carstvu imaju izvrsnu prizvodnju a malo vojske pa se time zastite da drugi neznaju da on ima malo vojske.....  ali i ostali su zakinuti jer to znaci da se nemoguce zastit i bas to se govori nemoj istrazivat spiunazu i kontra spiunazu nego samo napravi puuuuuuuunooooooo spija i to je to a to puno nakraju izadje jeftinije nego istrazivanja..... a ako je isplativije to nego istrazivat onda igra vise nije u ravnotezi barem po tom pitanju a ako igra nije u ravnotezi onda to sve skupa nema nikakvog smisla.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2011, 06:11:32 »

ne znam baš, sve to stoji i poznato je. međutim tog tvog špijuna nije jeftino održavati. tak da su i tu neki gubici osim željeza i drva, 10-20k špija je isto toliko zlata i to u slučaju da su doma, kao što često nisu  Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 10, 2011, 07:48:11 »

Osim slijedeće činjenice. Ako je razlika veća od 5 nivoa, nemaš šanse za uspjeh. Smiley Tako da moraš dizati istraživanja na razumnu razinu.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2011, 08:17:29 »

Osim slijedeće činjenice. Ako je razlika veća od 5 nivoa, nemaš šanse za uspjeh. Smiley Tako da moraš dizati istraživanja na razumnu razinu.
sta znaci razumno jer uzmimo da nakraju se dolazi do lvl spije cca 22-25 sta to znaci da kontra spiunaza treba bit 27-30 to je ok samo neka mi neko zbroji koliko zlata iznosi zbroj cijene u zlatu od 25-30lvl znaci koliko kostaju "samo" tih 5 lvl kontra spije..... ja bih dao jos jedan prijedlog a to je da kontra spija sobzirom na situaciju takva kakva je bude jeftinija od spije... onda bi to mozda imalo neke logike ovako je to daleko od logike..... tako da bi se moglo eventualno postic ta razlika od 5lvl...
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 10, 2011, 09:10:02 »

sta znaci razumno jer uzmimo da nakraju se dolazi do lvl spije cca 22-25 sta to znaci da kontra spiunaza treba bit 27-30 to je ok samo neka mi neko zbroji koliko zlata iznosi zbroj cijene u zlatu od 25-30lvl znaci koliko kostaju "samo" tih 5 lvl kontra spije..... ja bih dao jos jedan prijedlog a to je da kontra spija sobzirom na situaciju takva kakva je bude jeftinija od spije... onda bi to mozda imalo neke logike ovako je to daleko od logike..... tako da bi se moglo eventualno postic ta razlika od 5lvl...

ja sam platio granične 21 ili 22 neznam napamet oko 10m, tako nešto. tako da sumnjam da mogu pono više . a i ncentralizacije idu u nedogled cijena  Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!