Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 08:16:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa 3. dio  (Posjeta: 3172 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 10, 2011, 07:00:06 »

o pa zlato je tu hehehe boli tebe ja mislim od svih najviše  Cheesy Cheesy ljepo si se gradio ljepu vojsku napravio i di si sad  Grin Grin Tongue Tongue
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 10, 2011, 07:57:11 »

svaka cast dobio si me, jesi sad sretan

uhh da sritan pa vidiš da ga šlajfa opet *easy*
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 10, 2011, 08:14:26 »

Banalo me sa foruma Smiley Wink
Evidentirano
plemic
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 10, 2011, 08:30:30 »

nisam ja dosadan, nego vas boli istina  pristat cu kad vi pristanete s  dizanjem bijednog amonraa u nebesa drago mi je sto se i trolist javio evo i tebi bitka da ti usta zacepim

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_10_20/71043806_71033194_2027430

 Grin Grin Grin




Pozdravio te darkness  Cool, kaže da mu je dosadno , nema nosa i nema koga robiti...hehehe
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 10, 2011, 08:58:18 »

Pozdravio te darkness  Cool, kaže da mu je dosadno , nema nosa i nema koga robiti...hehehe


ja i dark smo dobri kasnje smo cak bili skupa u savezu nemoj pricat gluposti  samo se sramotite  jos vise nego sto ste osramoceni, ja mislim da ste nesta napravili neku veliku bitku protiv nekog velikog da bi  je svaki dan stavljali na forum i hvalili se a ovako posto nemate samo jezikom laprdate Tongue Tongue Tongue Tongue  uzlajali ste se gore nego pasi .


imam jedan vic za kraj:
znate li koja je razlika izmedu jakog amonraa i NLO-a???

NLO je bar neko vidio, a snagu od amonraa nije jos niko  nije:D Grin Grin Grin

Evidentirano
lav9
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 10, 2011, 09:04:54 »

ja i dark smo dobri kasnje smo cak bili skupa u savezu nemoj pricat gluposti  samo se sramotite  jos vise nego sto ste osramoceni, ja mislim da ste nesta napravili neku veliku bitku protiv nekog velikog da bi  je svaki dan stavljali na forum i hvalili se a ovako posto nemate samo jezikom laprdate Tongue Tongue Tongue Tongue  uzlajali ste se gore nego pasi .


imam jedan vic za kraj:
znate li koja je razlika izmedu jakog amonraa i NLO-a???

NLO je bar neko vidio, a snagu od amonraa nije jos niko  nije:D Grin Grin Grin



Ali su je osjetili  Wink
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 10, 2011, 09:15:53 »

ja sam ulovio stefansa pa nisam rjeci napisao ovdje o tome, a bio je neuhvatljiv cjelu eru, i sta bi sad trebo pist epove o tome
Evidentirano
plemic
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 10, 2011, 09:29:12 »

ja i dark smo dobri kasnje smo cak bili skupa u savezu nemoj pricat gluposti  samo se sramotite  jos vise nego sto ste osramoceni, ja mislim da ste nesta napravili neku veliku bitku protiv nekog velikog da bi  je svaki dan stavljali na forum i hvalili se a ovako posto nemate samo jezikom laprdate Tongue Tongue Tongue Tongue  uzlajali ste se gore nego pasi .






Kad si bio u AMONIMA , plakao si kao malo dijete zato što te darkness dovodio do ludila porobima i MOLIO si i CVILIO Cry *kissgirl* za pomoć, i ne pričaj bajke, bajke su već sve napisane...
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 10, 2011, 10:40:35 »

Kad si bio u AMONIMA , plakao si kao malo dijete zato što te darkness dovodio do ludila porobima i MOLIO si i CVILIO Cry *kissgirl* za pomoć, i ne pričaj bajke, bajke su već sve napisane...

uff sjecam se toga kad smo robili darknessa zbog toga jer je Nos kukao kako ga ovi stalno robi Cry Ima sam glavobolje od njegovih pustih masovnih poruka.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Siječanj 11, 2011, 12:20:40 »

dugo vec razmisljam zasto nos toliko pljuje po amonu i omalozava ga.bio je clan amona, primili smo ga *drunk*, cuvali od darkija *guns*, pazili, mazili i trpili njegov bahatizam. sada kaki vise od svih zakletih feuda i fearovaca zajedno.ZASTO Huh? odgovor je jednostavan. on je bio clan tog kolektiva, i dan danas je mogao biti. bio bi clan najjaceg saveza i nitko mu nebi bio ravan.ovako zna sto je propustio i sad mu samo ostaje da prosipa zuc. nije bezveze ona poslovica:" dabogda imao, pa nemao! Wink"
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2011, 02:51:13 od kikiriki » Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 11, 2011, 01:00:13 »

amen horuse.... meni nije jasna samo jedna stvar kod nosa.... jesi dobar, to nitko nije porekao, i jesi danas 3 makar si bannan prije 3 mj sto pokazuje sposobnost... ali imam za tebe par pitanja:
koliko bi bio dobar da si sam igrao?
zasto i dalje imas potrebu komentirat igru koja funkcionira besprijekorno i bez tebe?
i zasto imas, o ptico selico, potrebu omalovazavati drugi savez koji ima taktiku koja ga je dovela tamo gdje je sad, a to je apsolutno prvo mjesto?

ja sam bio clan FEAR-a, po meni je to najbolji savez u igri, jer ekipa je takva opustena i zehebantska i toliko puta su me nasmijali preko masovnih, i toliko puta smo se zajedno veselili cim je netko stavio poruku GERONIMOOOOO....

amone bi mogla okarakterizirati ona stara: tiha voda brege dere.... jer na kraju svega statistika je ta koja pokazuje kako je tko prosao u eri i pobjednici se uvijek pamte, a drugoplasirani su  Lips Sealed , uvijek drugoplasirani....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #26 na: Siječanj 11, 2011, 03:10:23 »

dugo vec razmisljam zasto nos toliko pljuje po amonu i omalozava ga.bio je clan amona, primili smo ga *drunk*, cuvali od darkija *guns*, pazili, mazili i trpili njegov bahatizam. sada kaki vise od svih zakletih feuda i fearovaca zajedno.ZASTO Huh? odgovor je jednostavan. on je bio clan tog kolektiva, i dan danas je mogao biti. bio bi clan najjaceg saveza i nitko mu nebi bio ravan.ovako zna sto je propustio i sad mu samo ostaje da prosipa zuc. nije bezveze ona poslovica:" dabogda imao, pa nemao! Wink"

da skratim jer mi vec zlo sto Hrvatska ima ovakve ljude u svojim redovima populacije....Narcisoidne frikove

Narcis = Priča o Narcisu zapravo je bila moralna priča u kojoj su ponosnog i bezosjećajnog Narcisa kaznili bogovi zato što je prezrivo odbio sve svoje muške udvarače.

Mladić Aminija volio je Narcisa, ali ovaj ga je odbio. Da bi ga izgrdio, dao mu je mač kao dar. Aminija ga je iskoristio te se ubio na Narcisovu kućnom pragu i molio se Nemezidi da Narcis jednog dana osjeti bol neuzvraćene ljubavi.

Ta je kletva ispunjena kad je Narcis bio očaran svojim odrazom u jezeru te je pokušavao zavesti prekrasnog dječaka, ne shvaćajući da je to on. To je shvatio kad je pokušao poljubiti svoj odraz. Potom je uzeo svoj mač i ubio se zbog tuge, a njegovo se truplo pretvorilo u cvijet narcis (sunovrat).


Mozes ti uzimati nadimke bogova i koga hoces ali ostajes ono sto i prikazujes u svojim postovima.....

ali ima i jedna pijesma koja ide ...ja volim samo sebe... [:-}
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 11, 2011, 03:27:39 »

dugo vec razmisljam zasto nos toliko pljuje po amonu i omalozava ga.bio je clan amona, primili smo ga *drunk*, cuvali od darkija *guns*, pazili, mazili i trpili njegov bahatizam. sada kaki vise od svih zakletih feuda i fearovaca zajedno.ZASTO Huh? odgovor je jednostavan. on je bio clan tog kolektiva, i dan danas je mogao biti. bio bi clan najjaceg saveza i nitko mu nebi bio ravan.ovako zna sto je propustio i sad mu samo ostaje da prosipa zuc. nije bezveze ona poslovica:" dabogda imao, pa nemao! Wink"


ja sam izasao iz tog kolektiva jer sam ja htio kad se saznalo ko je kiklop molio si me da se udruzimo jer bi stradao od njega ja sam od pocetka znao ko je kiklop, a tebe sam srusio jer si  zbog istog IP-a rekao da sam se ja opio i dao ti sifru, ja inace ne  pijem mozda par puta godisnje, a edi cesto pije pa sam pomislio da je on sto nije istina, mislio si da cemo  stajat prekrizenih ruku na tvoje provokacije i jasmina ti je danas rekla  sto vise svi znaju da si provokator, ja ne gadim amonraa bez razloga jeste dobar savez nisam vas gadio nikako do sada ali se nemojte dizat u nebesa kad ste saka a sto se tice tebe osobno jos cu ti ovo rec:


TI SVE ALI COVIK NE, I TO NIKADA NECES BITI.

Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 11, 2011, 03:55:19 »

svaka cast svakome ali znam da u nijednom savezu nije bilo toliko zahlebancije smijehova ko u fear-u svaki dan ujutro po 60-80 poruka nema cega nema..... onda kad usred rata neko zaspe nad laptopom... itd. itd.   to su smijehovi i kad tako nekome uhvate vojsku zato jer je zaspo 5min prije napada i probudio se 5min poslije onda se nemozes ljutit na njega nego se dobro nasmijemo i idemo dalje.....   Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 11, 2011, 11:27:33 »

samo pogledaj savez KUMITE u r9,nas je 5 pa bude 40-50 poruka u običnom danu *crazy* Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!