Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 11:17:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa 3. dio  (Posjeta: 3174 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Siječanj 10, 2011, 01:43:43 »

molio bih nadlezne da ne gase temu. ako vam drhti ruka od prevelike upotrebe misa, odite druga vrata ljevo pa se olaksajte ;D
ovo spada pod razgovor, i ljudi ocito imaju reci nesto u svezi i oko ovog saveza, pa dajte da razgovaramo. ako je netko bezobrazan iskljucite ga , ali nemojte gasiti temu. nemojte da za mjesec dana bude amonraa 5432 dio *crazy*
ili nam dajte da pisemo ili ljepo sve sterajte u tri lepe p.... ........ i ugasite sve to >Grin

evo potres, mozes nastaviti gdje si stao Cheesy
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 10, 2011, 04:20:16 »

Nos tebi je trebalo 10 mj da posaljes vojku na mene a prijeti si se od pocetka imislis da je to neki uspjeh uloviti vojsku koju nikad nisam mico niti kapituliro od tebe hehe stvarno smijeh ja nisam opterecen sa ovom igrom i ne jurim nikakva prva mjesta igram koliko mogu i ko covjek za razliku od nekih zavrsavam vec 3 eru u vodecim savezima dok to neko nemoze citaj poceti i zavrsiti eru pozz nemislim se natezati sa nikime pogotovo ne sa. ...
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 10, 2011, 04:59:37 »

Nos tebi je trebalo 10 mj da posaljes vojku na mene a prijeti si se od pocetka imislis da je to neki uspjeh uloviti vojsku koju nikad nisam mico niti kapituliro od tebe hehe stvarno smijeh ja nisam opterecen sa ovom igrom i ne jurim nikakva prva mjesta igram koliko mogu i ko covjek za razliku od nekih zavrsavam vec 3 eru u vodecim savezima dok to neko nemoze citaj poceti i zavrsiti eru pozz nemislim se natezati sa nikime pogotovo ne sa. ...

kao sto rekoh bio sam pocetnik u igri i nisam se ispocetka snalazio a tvoj je problem sto nisi micao vojsku ne moj to dokazuje da si vrlo inteligentan

evo ti 2 borbe iz bitki dana ostale necu trazit ostale necu trazit

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_10_9/71043806_71043678_1959394

evo je dok si bio u naviju i nijedan kolega ti nije pomogao  svi su spasavali svoju guzu

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_11_6/71043806_71043678_2133664
 
pa si otisao udruzit snage s horusom ali niste se nikako uspjeli organizirat opet si dobio po repu Grin Grin ... u novim nastavcima nastavcima  cemo prikazati padove jos nekih nekih igrača iz  "velikog amonraa" od  malog misa noss-a Grin Grin Grin
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 10, 2011, 05:35:20 »

aj priznaj da drkaš na imperiu  Cheesy Cheesy

lipo jhe bilo dok je trajalo hvalite me usta moja, samo pricas nez ikakvih dokaza i bitki a kad neko svoje prilozi onda kad nemas komentar  dajes ovakve proste izjave i tu si se pokazao, a ti od pocetka ere nisi nikog napao i sumnjam da ces koga do kraja napast ti si otpisani sluca Lips Sealed  ovakve izjave sam i ocekivao od tebe nista cudno za nekog tvog kalibra
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 10, 2011, 05:42:45 »

sa tobom komentirati  Cheesy ti si najbolji javi mi se privatnom porukom da ti nešto kažem a da zaboravio sam nemožeš to heheh
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 10, 2011, 05:46:30 »

ti sa svojom kulturom si poznat a meni se čini da ovo radiš pa sam te pito šta je tu prosto svi to rade a samo neki na imperiu
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 10, 2011, 05:49:19 »

ti sa svojom kulturom si poznat a meni se čini da ovo radiš pa sam te pito šta je tu prosto svi to rade a samo neki na imperiu

ako si ti spa na to da radis nismo svi kao ti
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 10, 2011, 05:53:33 »

moram jos nekima cestitat muki cestitam na prvom mjestu po ekonomskim bodovima.  oktavian cestitke na sve do sada pokazao si se kao strasan igrac i koji dostojanstveno prihvaca poraz, od svih igraca jedino bi s tobom u nekom realmu volio zaigrat, a sta se tice ostatka amona to je truli savez sastavljen od otpada koji ni za sta ne sluze, vise vrijedi jedan pravi igrac nego oni svi skupa i nosferatu6 je  to  dokazao
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 10, 2011, 06:24:11 »

taj savez čini više ljudi nego to dvoje šta si nabroio zato i jesu tu di jesu a ti si tu di jesi nigdje kao ko zasluži
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 10, 2011, 06:26:36 »

koliko poznaješ igrače vidi se i po tome šta ti je okta strašan igrač hehehe čovjek je farmo i gradio vojsku kad je natuko toliko da nije mogo disati pustio je da ga dino napadne hehehe e sad stvarno papa da ja sam to radio više ne radim imam ženu za takve stvari pozz dečec odi pusti si bitku i uživaj  Wink
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2011, 06:36:49 »

koliko poznaješ igrače vidi se i po tome šta ti je okta strašan igrač hehehe čovjek je farmo i gradio vojsku kad je natuko toliko da nije mogo disati pustio je da ga dino napadne hehehe e sad stvarno papa da ja sam to radio više ne radim imam ženu za takve stvari pozz dečec odi pusti si bitku i uživaj  Wink

je super je igrac jer je izgubio i ne pizdi kao vi ostali nego se covik povuka dostojanstveno prihvaca poraz a  ne kao ti koji si stalnoi imao neke izlike igrao si godinu dana trosio kredite pare, vrime i sto si postigao?? niko te nije zna dok te ja nisam srusio nema te nigdi po vojnim nemas nijednu bitku dana nista nisi postiga, i sad se tjesis pricom daj pristani, budi u pobjedi i porazu jednako dosojanstven
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2011, 06:41:53 od potres » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2011, 06:43:56 »

edi medi daj odi vise sa imperije pa banan si sta se vise sramotis eto najjaci si igrac tu al samo odi  *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 10, 2011, 06:50:06 »

Stvarno postaješ već dosadan ko Jaca Kosor si, šta god se otvori evo tebe i cviliš nosfer ovo nosfer ono. Bio si najbolji igrač i sad bi bilo vreme da od Lips Sealed
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2011, 06:56:56 »

Stvarno postaješ već dosadan ko Jaca Kosor si, šta god se otvori evo tebe i cviliš nosfer ovo nosfer ono. Bio si najbolji igrač i sad bi bilo vreme da od Lips Sealed

nisam ja dosadan, nego vas boli istina  pristat cu kad vi pristanete s  dizanjem bijednog amonraa u nebesa drago mi je sto se i trolist javio evo i tebi bitka da ti usta zacepim

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_10_20/71043806_71033194_2027430

 Grin Grin Grin


Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 10, 2011, 06:59:04 »

svaka cast dobio si me, jesi sad sretan
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!