Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:07:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Amon raa  (Posjeta: 962 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« na: Siječanj 09, 2011, 02:28:58 »

  u ovom postu neželim nikoga vrijeđati slika govori više od tisuče riječi . Vođa ovog saveza nije idealan i bez mana ima ih ko i svaki čovjek al je uspio napraviti ono šta mu je bio cilj biti prvi ko savez a biti prvi u svemu je samo mali dodatak .  Igrači u ovom savezu nemaju puno vremena da vise cjeli dan, i zato su ostavili ratovanje za kraj ere. Igrači u ovog saveza nisu se sakrivali po drugim savezima da bi kasnije pokazali na čijoj su strani. Skrapi nije ratnik i nije mi bio cilj biti ratnik svoje ciljeve sam ispunio i zadovoljan sam sa erom izrokali su me par puta al sam eto odigro do kraja ko čovjek.       
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 09, 2011, 03:03:38 »

pod ovim da sam zadovoljan sa erom smatram sljedeče skrapi ima 34g radi ko poštar a svaki drugi dan dostavlja popodne klopu pa sad bi ja tu mogo joj da imam vremena joj da ovo ono ne ja sam zadovoljan igram koliko mogu i sa takvom igrom početkom 10 mjeseca došo do 3 mjesta samo je jedan igrač u eri imo više vojske ja zadovoljan i odo na pivce
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 09, 2011, 03:33:16 »

mislim da je ovo najbolji odgovor koji sam čuo otkad pregledavam ovaj forum. skrapi skidam kapu. čista zabava. popij jedno i za mene- clap clap
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 09, 2011, 05:13:38 »

pod ovim da sam zadovoljan sa erom smatram sljedeče skrapi ima 34g radi ko poštar a svaki drugi dan dostavlja popodne klopu pa sad bi ja tu mogo joj da imam vremena joj da ovo ono ne ja sam zadovoljan igram koliko mogu i sa takvom igrom početkom 10 mjeseca došo do 3 mjesta samo je jedan igrač u eri imo više vojske ja zadovoljan i odo na pivce
i ja sam zadovoljan sa erom igorzg ima 33 god i radi ko elektricar po cijele dane cak i subote nekad i nedjelje ,terenski rad i slicno opijanje na terenu i opet sam daleko dogurao  tako je skrapi odoh i ja na pivce sutra ujutro idem u korenicu na teren
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 09, 2011, 07:14:37 »

nemoj ici u korenicu, uvjek ostanes bez vojske kad si tamo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #5 na: Siječanj 09, 2011, 07:27:20 »

nemoj ici u korenicu, uvjek ostanes bez vojske kad si tamo
Grin Grin Grin a kad zaruzim valjda ovaj put necu ostati,prvo cu zaruziti pa cu onda se sa odmora vratiti
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!