Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 04:54:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez Amon Raa 2.dio  (Posjeta: 2376 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 09, 2011, 02:33:14 »

nebra me natjerao na to zlo ja sam pisao na forum sve što mi je on rekao Sad
da je reko skoci u bunar
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #16 na: Siječanj 09, 2011, 02:40:52 »

cuj nos bojao si se mortisa nas dva to znamo zvao si me da spijam savez na_vi i mortisa dok sam bio u njemu ali ja nisam takav da spijam, krivu osobu si nasao za to heehe i nemoj sad reci da je to nije istina a za to zna i mortis i svi koji su bili u savezu na_vi.eto ljudi sad vidite kakva je osoba nosferatu bio a vi ga hvalite a vjerovatno nisam jedini koji je dobio takve ponude od doticnog gospodina zvan nosferatu  ;D ;D ;D ;D ;D
nadam se da ces ovo komentirati edi kad dodjes da vidim tvoj komentar na ovo vjerovatno ces reci da je to laz ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 09, 2011, 02:45:29 »

nerazumijem, sad eto i ti is prijavio mortisa a gore pise s sta bi bilo da on nije banan nerazumijem te ja apsolutno nista.....  nema veze predjimo na drugu temu....  Smiley
moja Prvo i osnovno trazio sam od tigera objasnjenje,jel je ili nije napravio,a to objasnjenje se vidjelo jedino preko bana,al opis zasto je baniran nikad nisam dobio.A poznavajuci drivera62 pravog i zasto je dao sifru mortisu se skuzilo poslije.I zasto pravi driver ne igra .Kao drugo,Zasto se cekalo 5 mj s baniranjem nosfera.Sve ostalo je KAKO BI BILO?  ili slikovito receno DA PAS NIJE SRAO;UHVATIO BI ZECA.Tako je isto i to.To sta se nosfer hvali,zato treba krenit od pocetka.i uzet sve cinjenice u obzir.
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 09, 2011, 06:37:48 »

nos  bijo san u kingsima za vrijeme rata i svi znamo zasto si izbačen iz saveza jer si imao vojsku da srušioš morits i ukakao si se,toliko od mene,druge riječi su suvišne
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 09, 2011, 07:13:59 »

nos  bijo san u kingsima za vrijeme rata i svi znamo zasto si izbačen iz saveza jer si imao vojsku da srušioš morits i ukakao si se,toliko od mene,druge riječi su suvišne

ISTINA, imao sam vec tad puno jacu vojsku od mortisa ali ga nisam htio napast zbog sklopljenog pakta a igore od tebe sam kasnje trazio da mi spijas kad je off, u kingsima sam mortisa tijesno prolazio a kasnje kad je  mortis srusio jancheka iz feudalsa bio je hrana za mene i s obzirom na  nasu udaljenost od 500 dovoljno mi je bilo jednom ga uhvatit  na offu i prosao bi kao skrapi koji mi je na 700 i horus koji mi je na 1000 . ljudi nemojte se zavaravat mortis mi nikad nije bio ni blizu  ja sam ih imao 14 u X2, iako s  marshalom nisam dobar on moze posvjedocit kakvu sam vojsku imao dok sam jos bio u razvoju i tada sam mortisa prolazio.
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 09, 2011, 07:34:37 »

da ,bijo si jači,ali ne i luđi Grin
sta ce ti vojska ako nemas muda jer si znao ako taknes mortisa prosao bi isto kao kad smo te ja i kingsi izrobili i zato si sa svima bijo u miru,iz straha od kontraudara
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 09, 2011, 07:38:09 »

da ,bijo si jači,ali ne i luđi Grin
sta ce ti vojska ako nemas muda jer si znao ako taknes mortisa prosao bi isto kao kad smo te ja i kingsi izrobili i zato si sa svima bijo u miru,iz straha od kontraudara

i ti si dobio svoje i nije me toga bil ostrah nego tad nisa tio izigrat dogovor  robljen sam bio i kasnje pa sam opet rusio i palio
Evidentirano
lav9
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 09, 2011, 09:57:20 »

misevi misevi sa bijelim gacama to je htjeo reci ali mu je akohol zblokiro mozak 

A tebe su ti misevi uhvatili kolko se sjecam   *black_eye*
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 09, 2011, 10:32:02 »

zašto igrači koji odavno  neigraju komentiraju a to šta neigraju tako je trebalo biti odavno a ne od 10 mjeseca
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 09, 2011, 10:40:33 »

ha aj je ovo sve super nisi napo mortisa zbog dogovora imo si dogovor i samnom pa si napo hheeh al ga sereš nisi ga napo jel nisi imo muda i nebi ni mene da je mortis osto tu jel b te onda on naguzio ajde baš ga seruckaš mene srušit koji problem i uspjeh imo si fore kad god si htio nisam nikad mico vojsku niti slao na čuvanje a koliko ti je ono trebalo da to napraviš ajde hrabri reci ja ovo eru završavam tako kako i več sam 2 završio ti nisi ni jednu a nikada ni nečeš jel muljaviš i ni u jednom savezu nikada nebio bio da nisi bio toliko razvijen a to je žalosno
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #25 na: Siječanj 09, 2011, 10:45:30 »

svi se svađaju ovdje umjesto da se udruzite u internacionalnim svjetovima Huh?
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 09, 2011, 11:22:54 »

ha aj je ovo sve super nisi napo mortisa zbog dogovora imo si dogovor i samnom pa si napo hheeh al ga sereš nisi ga napo jel nisi imo muda i nebi ni mene da je mortis osto tu jel b te onda on naguzio ajde baš ga seruckaš mene srušit koji problem i uspjeh imo si fore kad god si htio nisam nikad mico vojsku niti slao na čuvanje a koliko ti je ono trebalo da to napraviš ajde hrabri reci ja ovo eru završavam tako kako i več sam 2 završio ti nisi ni jednu a nikada ni nečeš jel muljaviš i ni u jednom savezu nikada nebio bio da nisi bio toliko razvijen a to je žalosno

ja priznajem nisam imao muda tad a ti si mene tio prvi srusit dok ja jos nisam imao vojske i to mi je josip68 priznao zato si ti dobio a dobio si i zbog lazi da ne ulazimo sad duboko u polemiku ti znas vrlo dobro zasto si dobio, ti i horus ste mi blizu pa nije bila nijedna  akcija organizirana bezvrijedni ste... kad ste tolko jaki sad cu i ja malo pocet pricat.  prica je duga biti ce vise nastavaka ali zapocet cemo s tobom


http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_10_9/71043806_71043678_1959394

evo razbio sam te u naviju sta su tada napravili __M__ (pobiga na odmor), trolist( naknadno zbog spijuniranja dobio po repu mislio je ako mi je preko 9k udaljen da moze radit sta oce) oktavin(on je 2 puta zaredom obisio gace  iako je udaljenost veca od 7k to dovoljno govori o strahu) mali_pero(on je kasnje  totalno razbijen) sta su to oni napravili???  rec cu ti ja nista niti jedan napad

amo dalje sad cemo kad si presao u  tako zvani  "veliki truli amonraa"

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_11_6/71043806_71043678_2133664

evo dobio si porciju opet sta se nisi organizirao s horusom(i on je dobio po repu o njemu cemo detaljnije u drugom nastavku) i njega sam napadao niko mi nije imao muda uzvratit na vojsku jeste robili ali to je bilo sve. i sada pricate neki veliki amonraa Grin Grin Grin Grin  ja i edi smo vas sami sve razbili( sve jace) naravno osim __M__-a koji je pobiga na odmor i oktaviana koji je 2 tjedna zaredom kapitulirao... vi jaki  Grin Grin Grin  jeste najaci na jeziku Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2011, 11:30:54 od potres » Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 09, 2011, 11:37:25 »

Kužiš fora je u tome šta mi još igramo a ti ne.Da si i ti pošteno igro nebi sigurno to postigo.Malog Peru si uspio uhvatit samo iz razloga šta je on već bio odusto.A oktavian je objesio gaće jer je istraživo,iskoristavo čin znanstvenika,a ja sam čeko odluku horusa za zabijanje u tebe.Svijedoci,igor245,trolist,oktavian andanos horus.... I da ne nabrajam dalje.i to se čekali još prije nego li si ti banan.čak sam i Igoru davo acaunt,al je dečko pošten za razliku od tebe.Eto za kraj još probaj barem jednu eru završit, i nemoj se služiti tuđim acauntom.Da ne pričam dalje.......
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 09, 2011, 11:39:34 »

Tongue JA SAM TE ŠPIJUNIRO I NISI ME SMIO NAPAST Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 09, 2011, 11:43:52 »

ČIM JE NESTALO MEZE, POČE PRIČA BEZVEZE, AJMO SVI VOZ, RAZGULI I POSLUŠAJTE HIMNU VELIKOG LOVCA I HUMANISTE NAŠEGA DRAGOGA PRVOGA ČASNIKA, na odmoru STEFANASS


http://www.youtube.com/watch?v=_LmB-3XuxDo

Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!