Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:36:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez Amon Raa 2.dio  (Posjeta: 2373 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 09, 2011, 01:18:44 »

Ništa nemam reći, samo vas ložim   Grin Grin Grin Grin Cool
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 09, 2011, 01:50:39 »

misevi misevi sa bijelim gacama to je htjeo reci ali mu je akohol zblokiro mozak 
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 09, 2011, 02:15:07 »

nisu svi sa bijelim gacama Tongue
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 09, 2011, 02:18:40 »

neznam šta svi imaju protiv bjelih gača šta vaše nisu kad vam toliko bode u oči  Grin Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 09, 2011, 02:22:26 »

nisu svi sa bijelim gacama Tongue
istina ti im kvaris prosjek  nije mi jasno od koga vi to sve masete ipak ste vi najaci savez  jel istina da se onaj vas andol tako nekako se lik zove  nasuko na igoru
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 09, 2011, 02:24:08 »

 vojsku mu  je uspjesno proso,nasuko se na njegovu utvrdu...
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 09, 2011, 02:25:36 »

vojsku mu  je uspjesno proso,nasuko se na njegovu utvrdu...
znaci andol se nasuko  hhhheeeeeeee  koji lik nenapadaju bodovi nego vojska
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 09, 2011, 02:35:58 »

steff el imaa sad vise izbora za napadanje u 5x Cheesy
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 09, 2011, 02:46:19 »

stef jel ti se spava, da ja opet krenem Grin Grin Grin
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 09, 2011, 01:53:19 »

evo da se nadovezem,jer u kojem god postu napisem,nema nikakve veze jer svaki post skrene s teme.Ali tice se amonraa saveza.Pa da krenem.Sam pocetak ere gdje su se poceli okupljat ekipa koja je trebala sacinjavat jedan najbolji savez.Nije blo bitan naziv  saveza nego ekipa koja ce u njemu biti.Pa da krenem,posto je u poceku tesko dici administraciju taj veliki savez se sacinjavo od vise saveza manjih,i od 2 veca avez amonraa pod vodsvom horusa i savez na_vi pod votsvom moritis.Nosferatu je bi manji od makovog zna isto ko i disturbed 6.Kad se slozila ekipa u na_vi i u amonraa poceli su pregovori u koji savez ce se satat najbolji i napraviti savez za kraj ere koji ce rasturit feudalse.Eto,uspijeli ste napravit da se MORTISA bana,u koje se tvrdilo da je uso u driverov acaunt iako znam da je bilo tu muljaze,trazio sam objasnjenja al glavnu igru je tu igro nosferatu6.Te mortis je banan iako nije nikad stiglo obajsnjenje tocno zbog cega je banan.Samo ono za sta su ga okrivljavali.Nosferatu bio si sretan jer te vise niko nije mogo palit,pa si dobio krila.Spartak je nakon toga odusto kao i vecina iz saveza na_vi koja je presla u amonraa a ostala samo ekipa koja je bez zelje za igorm samo nastavila igrat.Bez i jednog rata u 6 mj.sad ekipa koja je ostala od navi,trolist,moja malenkost,oktavian i andanos koji je vec 3mj na odmoru,covijek ima obaveza i shvacam ga,skrapi i driver62 su vam nanjeli najvise stet.Ali kad nanosis moras znati i primit.Al bit toga,sama prica je sta da nosferatu nije banan,ili sta daje na tom acauntu igro samo 1 covijek a ne vise ljudi.I veliko STA BI BILO da MORTIS nije banan,bi li SPARTAK32 odusto od igre,dali bi nsoferatu uopce uspio skupit 1m bodova.Mozda se savez na_vi nebi raspo.E toga se nosferatu bojo pa se brze bolje pobrinio da se rijesi Mortisa i nakraju i sam zavrsio isto.Mozda bi vecina iz horusovog svaeza presla u na_vi.MOZDA.... al eto svi vi ste se sluzili sa svim i svacim da se rijesite najboljeg saveza na_vi.I uspjelo vam,a do tada se disturbed6 samo drzo saveza s kojim je imo mirovni da ga niko ne napada.Gradio prijateljske odnose,a nosferatu pokusavo ekipu iz na_vi pridobit na svoju stranu sta mu nije uspijelo.Ovakav zavrsetak se znao jos u 5mj.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 09, 2011, 02:05:02 »

daj nepricaj svasta.... ja sam saznao ali iz kruga vaseg saveza sto je mortis napravio i kad sam vidio sve( bitke i sve ostalo ) bilo je sumnjivo stvarno prica  jednog igraca bila je sumnjiva pa sam trazio provjeru na osnovu sumnji i dokaza naravno da je provjera napravljena i mortis "aj bok"..... mortis ako je trazio razlog za ban dobio je sigurno, svako je dobio svako ce dobit samo ako trazi a mortis najvjerojatnije nije ni trazio jer je znao sta je napravio.... usput kada je meni to receno ja sam rekao da ce bit provjera mortis je saznao da cu ga prijavit i sto je onda bilo otisao na odmoru i ostavio poruku "idem na odmor da se spasim od bana" naravno da je i to procurilo pa je to i receno administratorima da je ostao dobio bi vjerojatno samo 2 dana posto u pravilima pise da je izbjegavanje bana veliko krsenje pravila a ovdje je jasno vidljivo da je paljenje odmora samo da bi se izbjegao ban mislim da nema druge kazne od izbacivanja.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 09, 2011, 02:12:29 »

evo da se nadovezem,jer u kojem god postu napisem,nema nikakve veze jer svaki post skrene s teme.Ali tice se amonraa saveza.Pa da krenem.Sam pocetak ere gdje su se poceli okupljat ekipa koja je trebala sacinjavat jedan najbolji savez.Nije blo bitan naziv  saveza nego ekipa koja ce u njemu biti.Pa da krenem,posto je u poceku tesko dici administraciju taj veliki savez se sacinjavo od vise saveza manjih,i od 2 veca avez amonraa pod vodsvom horusa i savez na_vi pod votsvom moritis.Nosferatu je bi manji od makovog zna isto ko i disturbed 6.Kad se slozila ekipa u na_vi i u amonraa poceli su pregovori u koji savez ce se satat najbolji i napraviti savez za kraj ere koji ce rasturit feudalse.Eto,uspijeli ste napravit da se MORTISA bana,u koje se tvrdilo da je uso u driverov acaunt iako znam da je bilo tu muljaze,trazio sam objasnjenja al glavnu igru je tu igro nosferatu6.Te mortis je banan iako nije nikad stiglo obajsnjenje tocno zbog cega je banan.Samo ono za sta su ga okrivljavali.Nosferatu bio si sretan jer te vise niko nije mogo palit,pa si dobio krila.Spartak je nakon toga odusto kao i vecina iz saveza na_vi koja je presla u amonraa a ostala samo ekipa koja je bez zelje za igorm samo nastavila igrat.Bez i jednog rata u 6 mj.sad ekipa koja je ostala od navi,trolist,moja malenkost,oktavian i andanos koji je vec 3mj na odmoru,covijek ima obaveza i shvacam ga,skrapi i driver62 su vam nanjeli najvise stet.Ali kad nanosis moras znati i primit.Al bit toga,sama prica je sta da nosferatu nije banan,ili sta daje na tom acauntu igro samo 1 covijek a ne vise ljudi.I veliko STA BI BILO da MORTIS nije banan,bi li SPARTAK32 odusto od igre,dali bi nsoferatu uopce uspio skupit 1m bodova.Mozda se savez na_vi nebi raspo.E toga se nosferatu bojo pa se brze bolje pobrinio da se rijesi Mortisa i nakraju i sam zavrsio isto.Mozda bi vecina iz horusovog svaeza presla u na_vi.MOZDA.... al eto svi vi ste se sluzili sa svim i svacim da se rijesite najboljeg saveza na_vi.I uspjelo vam,a do tada se disturbed6 samo drzo saveza s kojim je imo mirovni da ga niko ne napada.Gradio prijateljske odnose,a nosferatu pokusavo ekipu iz na_vi pridobit na svoju stranu sta mu nije uspijelo.Ovakav zavrsetak se znao jos u 5mj.


ej momak nemoj pricat price ja sam cuo od tvojih iz saveza da me se mortis jako bojao bas zbog te nase velike blizine a i sta se tice mortisa napravio je to sto je napravio a i ti si sam govorio da si ga prijavio, a sta se tice toga da mi je on ista mogao bili smo u ratu kad sam bio u kingsima pa me nije niti napao, on je sa mnom imao pakt  koji je sklopljen na njegovu inicijativu da se ne diramo, a mortis nikad nije bio jaci od mene pa te molim da ne pricas gluposti, razguzio sam vam malog_peru dok si i ti bio u naviju niko me nije ni takaookta koji mi je na oko 7k 2 tjedna zaredom je kapitulirao a ti si trebao biti sljedeca meta da nisi na odmor pobiga  i vratio se tek kad sam ja banan. nemoj gluposti pricat u naviju ste svi samo sebe gledali mali_pero je dokaz toga, sta sam mu sve napravio niko nije prstom makao
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 09, 2011, 02:21:15 »

prije bi reko da si se ti bojo Mortisa nego on tebe,a sta se tice ja sam ga prijavio ovim rijecima al nikad nisam dobio objasnjenje jel je to napravio ili nije.Pitaj Tigera sta sam mu napioso.A moja ti je vojska uvijek bila doma,nikad nisam pravio army save.jer to je i bio cilj da me napadnes. A bas bi me zanimalo samo kako bi bilo da nije ovako ispalo kako je....  Pa jel bi se onda ti hvalio tako,A tvoje baniranje mene nije dovelo da se vratim s odmora nego je dovelo do toga sta sad vas taj acaut malo vise zafrkva.a koliko vidim i nejde mu bas lose.I jos nesta dobio sam besplatan premium do 2014 u svijetu 72 pa ni tam ne igram.hehe
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 09, 2011, 02:31:10 »

nerazumijem, sad eto i ti is prijavio mortisa a gore pise s sta bi bilo da on nije banan nerazumijem te ja apsolutno nista.....  nema veze predjimo na drugu temu....  Smiley
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
igorzg
Gost
« Odgovor #14 na: Siječanj 09, 2011, 02:32:06 »

cuj nos bojao si se mortisa nas dva to znamo zvao si me da spijam savez na_vi i mortisa dok sam bio u njemu ali ja nisam takav da spijam, krivu osobu si nasao za to heehe i nemoj sad reci da je to nije istina a za to zna i mortis i svi koji su bili u savezu na_vi.eto ljudi sad vidite kakva je osoba nosferatu bio a vi ga hvalite a vjerovatno nisam jedini koji je dobio takve ponude od doticnog gospodina zvan nosferatu  ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!