Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:45:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dijeljeljenje iste Ip adrese  (Posjeta: 895 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Siječanj 08, 2011, 08:47:32 »

e sada sam vec jak ljut...
od kuda informacije da ja sa nekim dijelim IP adresu???
kada god nekog blizu zelim napast jer ima brdo resursa kaze da dijelim Ip..ali nejdjelim  Lips Sealed mu misa!!!!!!!!!!
umjesto da se kaznjavaju oni koji dijele  Lips Sealed  ja nemogu napast
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 08, 2011, 08:50:23 »

Moraš ispuniti formu ispod i u roku od 2 dana će ti napadanje biti omogućeno. To znači da si u nekom trenutku igre imao isti ip kao taj drugi igrač i sustav to pamti.
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 08, 2011, 08:53:52 »

ma kako mogu imati isti IP,nikad cuo za tog covjeka..svaki IP je dodjeljen na jedan telefonski broj..shvatio bih da sam se konektiro u nekoj firmi,ali nisam..ovo je moj osobni net,i nitko se nespaja na njega
Evidentirano
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 08, 2011, 10:46:18 »

Vidis ja sam dosta dugo igrao Americas Army i vecina hrvata je imala isti IP te su znali biti povezani sa hakerskim acc a ja kao Admin 3 servera svoga klana sam provjeravao te igrace. Na kraju ti se dogodilo to da svi sa t-coma i slicno imamo isti IP jer je IP "lebdeca" tj nekoliko dana je kod mene pa kod tebe itd. Pojedinci su zatrazili da imaju svoj jedinstveni IP i to su nesto sitno morali nadoplatit.  Lips Sealed  prijavis da nemas nista sa tim igracom i u roku 2 dana oni to provjere i maknu zabranu. Mislim da provjeru vrse preko MAC adrese racunala tako ako si se ikada sa svojim racunalom spajao na taj acc to mogu vidjeti a ako nisi onda si cist i uklone zabranu. Meni se dogodilo nekoliko puta da se pojavi golder sa po 2milje po provincijama i nisam ni prijavljiva jer naravno u roku sat-dva drugi ga pociste.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2011, 10:51:47 »

Sve rečeno u postu prije stoji. Rijetki ljudi imaju statički IP, već se kod reseta routera, pucanja veze... dobivaš jedan od IP-ova iz opsega koji ima t-com. I zbog toga se ponekad dešavaju IP podudaranja s ljudima s kojima nemaš ništa. Ali po drugim podacima vidimo da li su ta 2 računa igrana od strane jedne osobe ili je podudaranje slučajno.
Evidentirano

stealman
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 11, 2011, 12:55:53 »

hahaha, odblokirate vi nas dosta brzo, ali nestane i resursa i volje za napadanjem nakon dva dana :Smiley
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 11, 2011, 07:35:08 »

hahaha, odblokirate vi nas dosta brzo, ali nestane i resursa i volje za napadanjem nakon dva dana :Smiley

i to sta kazes.. Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!