Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:31:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: rat......  (Posjeta: 3565 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« na: Siječanj 08, 2011, 06:01:14 »

evo pala mi na pamet (zaboravio obuc kapu  Grin ) jedna idea oko ratovanja i odlazka iz saveza za vrijeme rata.... moje misljenje je da treba stavit da rat pocinje 24h nakon objave to je dovoljno vremena da svi igraci vide da su u ratu te da odluce ratuju ili neratuju... poslije isteka tih 24h NEMA odlaska na odmor i ako neko zeli na odmor moze izaci van iz saveza .... ali onda se nemoze vratit do kraja  tog istog rata......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 08, 2011, 06:05:43 »

evo pala mi na pamet (zaboravio obuc kapu  Grin ) jedna idea oko ratovanja i odlazka iz saveza za vrijeme rata.... moje misljenje je da treba stavit da rat pocinje 24h nakon objave to je dovoljno vremena da svi igraci vide da su u ratu te da odluce ratuju ili neratuju... poslije isteka tih 24h NEMA odlaska na odmor i ako neko zeli na odmor moze izaci van iz saveza .... ali onda se nemoze vratit do kraja  tog istog rata......

Ili još bolje da nemože uopče izać iz saveza tokom rata. Sve u svemu brilijantna ideja Smiley

+K
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 08, 2011, 06:23:49 »

Ili još bolje da nemože uopče izać iz saveza tokom rata. Sve u svemu brilijantna ideja Smiley

+K
razmisljao sam o tome da nemoze uopce izaci to u principu nije moguce jer uvijek postoje situaciju u zivotu kad stvarno nemozes kao npr iznenadan put u svrhu posla kao sto su npr sprovodi i tako postoje situacije u zivotu kad stvarno nemozes ostat aktivan ali zato izadjes van i nema nazad do kraja rata.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 08, 2011, 06:29:41 »

razmisljao sam o tome da nemoze uopce izaci to u principu nije moguce jer uvijek postoje situaciju u zivotu kad stvarno nemozes kao npr iznenadan put u svrhu posla kao sto su npr sprovodi i tako postoje situacije u zivotu kad stvarno nemozes ostat aktivan ali zato izadjes van i nema nazad do kraja rata.....

Onda bi moglo bit da ide na odmor, al da nije 10 dijamanta nego skuplje. Tak da se neče svako malo ić na odmor, jedino kad stisne neka viša sila onda neka plati više.
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2011, 06:42:59 »

odmore za vrijeme rata treba naplatiti 300% skuplje,pa onda nek ljudi bjeze
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 08, 2011, 06:46:04 »

Onda bi moglo bit da ide na odmor, al da nije 10 dijamanta nego skuplje. Tak da se neče svako malo ić na odmor, jedino kad stisne neka viša sila onda neka plati više.
hehehehehehhe..... ko bugar si samo da se placa.... hahahahhaa.... ili eventualno kazna u tome slucaju nemozes na acc 2tjedna....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 08, 2011, 07:01:03 »

ma treba uvest ono da ako bar 50% saveza nije aktivno za vreme rata, rat se automatski gubi, pa nek se u savezu medusobno dogovaraju ko ce na v mod
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 08, 2011, 07:02:39 »

hehehehehehhe..... ko bugar si samo da se placa.... hahahahhaa.... ili eventualno kazna u tome slucaju nemozes na acc 2tjedna....

hahaha, ma ne... nije da se samo plača. Neg ekipa se stalno žali da oni kaj plačaju da bolje i brže se razvijaju naspram onih koji ne plačaju. Pa nebi više cijeli savez odlazio na odmor ako bi bio recimo više od 10 dijamanta, jer bi dio njih razmislio o tome jako dobro prije nego kaj u ratu aktiviraju odmor. Tako da bi taj odmor bio više kao kazna zbog izbjegavanja napada.
Naravno nebi bio 48 sati blokiran račun nego nekih 168 minimalno ili više.
Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2011, 07:20:59 »

ja recimo nikad nisam zbog rata aktivirao odmor, ali svaka 3 tjedna moram poslovno biti odsutan po 2 ili 3 dana, i to idem na v mod bio rat ili ne bio
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Siječanj 09, 2011, 05:44:27 »

evo pala mi na pamet (zaboravio obuc kapu  Grin ) jedna idea oko ratovanja i odlazka iz saveza za vrijeme rata.... moje misljenje je da treba stavit da rat pocinje 24h nakon objave to je dovoljno vremena da svi igraci vide da su u ratu te da odluce ratuju ili neratuju... poslije isteka tih 24h NEMA odlaska na odmor i ako neko zeli na odmor moze izaci van iz saveza .... ali onda se nemoze vratit do kraja  tog istog rata......
bravo bosanac! ova ti je dobra. predlozit cu tigeru da ti da bosanski grb za nagradu!!!!! Grin Grin
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 09, 2011, 06:38:05 »

bravo bosanac! ova ti je dobra. predlozit cu tigeru da ti da bosanski grb za nagradu!!!!! Grin Grin
Mislim da bi bosanac19 prije dobio Nobelovu nagradu, nego ti značkicu za post bez skrivenih misli na ovom forumu. Wink
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Siječanj 09, 2011, 07:51:41 »

Mislim da bi bosanac19 prije dobio Nobelovu nagradu, nego ti značkicu za post bez skrivenih misli na ovom forumu. Wink
he he, tko ima oci neka cita, tko ima mozak neka zakljuci sto je napisano Wink
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 09, 2011, 09:53:44 »

e kad bi se taj prijedlog jos realizirao bilo bi super al eto  Wink Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Adler
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2011, 11:05:38 »

hahaha, ma ne... nije da se samo plača. Neg ekipa se stalno žali da oni kaj plačaju da bolje i brže se razvijaju naspram onih koji ne plačaju. Pa nebi više cijeli savez odlazio na odmor ako bi bio recimo više od 10 dijamanta, jer bi dio njih razmislio o tome jako dobro prije nego kaj u ratu aktiviraju odmor. Tako da bi taj odmor bio više kao kazna zbog izbjegavanja napada.
Naravno nebi bio 48 sati blokiran račun nego nekih 168 minimalno ili više.

i na kraju bi dobija jos vise prigovaranja jer oni koji mogu trosit vise kredita bolje se razvijaju ali ti isti bi sebi opet priustili taj isti odlazak na odmor za vrime rata  *xxx*
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 13, 2011, 05:23:43 »

meni se svidja ono da nakon tih 24 sata uopce nemogu na odmor, ovo je dobra ideja, bravo
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!