Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:24:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tema zakljucana  (Posjeta: 492 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Siječanj 08, 2011, 09:26:22 »

od 20 tema na 1. strani 7 ih je zakljucano. ne smatrate li da je to malo previse. cim se nesto konstruktivno pocne pisati, vi zakljucate temu. dobivate li mozda određeni broj kredita po zakljucanoj temi  >Grin
  od kikirikija iz teme kraj ere:"ok ja vas stvarno ne kontam.... potpis je bio zahebancija, nesto na cemu se puknes smijat i nema apsolutno nikakvog znacenja, ali vidim da vam je dosadno pa idete sve mikroskopski analizirat tako da sam ga maknuo(nedaj boze da sam stavio neku od mnogobrojnih slika o sprdanju macaka, odmah bi zvali PETA-u o zlostavljanju zivotinja).... tema je zakljucana jer se totalno skrenulo s nje i krenulo prepucavati medjusobno.... ciklon, ljusha, horus ako ste si medjusobno nejasni preporucujem da si to izgladite u privat porukama...."
   naravno da je za Lips Sealed ancija, ali ti kao moderator moras biti uzor, i ne smijes opominjat ljude za prostacenje , a ti imati neto prosto kao potpis, pa makar to bio vic, jer onog koga banas taj ce se hvatat za svaku slamku.
   ciklon, ljusha, evo ovdje slobodno mozete prosipati pamet i jadati se, ja cu vam previti sve rane *black_eye* Grin
   UPOZORENJE ODGOVORNIMA:ako netko prostaci slobodno ga kaznite, ali usudi li se netko osim mene zakljucati temu, otvoricu ih 5, i za svaku zakljucanu otvoriti 5 novih. bit ce to kao virus. a tema je moja i boli vas k. ako netko skrene s nje Tongue
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 08, 2011, 09:35:26 »

Gle Horus, gotovo svaka tema u koju se ti umiješaš na kraju skrene s teme. I završi na nekakvom prepucavanju. Ako imaš nešto za reći bilo kome na forumu, molim te napravi to u privatnim porukama, u igri, otvori chat sobu pa pričajte...
Ako imaš nešto za pitati vezano uz igru, mehaniku igre, nekome odgovoriti na pitanje... izvoli pitaj, odgovori. Čak ću i zahvaliti unaprijed na tome.
Evo, još jedna zaključana. Jer uopće nema nikakve veze sa rubrikom Pitanja u kojoj je otvorena.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!