Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:54:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7156 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #75 na: Siječanj 15, 2011, 02:40:25 »

Hej Titan , sta tebe muci zelis mozda opravdati sebe i svog susaveznika prevaranta , samo cekam da se i ti jos na Dambu naljutis i da ga napadnes da mu se osvetis iako ti je u x3 s bodovima , ma vi ste tako losi igraci da se trebate pokriti usima i sutiti za vjeke vjekova!!!!!!!!!!!!!!!!! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #76 na: Siječanj 15, 2011, 03:34:38 »

Hej Titan , sta tebe muci zelis mozda opravdati sebe i svog susaveznika prevaranta , samo cekam da se i ti jos na Dambu naljutis i da ga napadnes da mu se osvetis iako ti je u x3 s bodovima , ma vi ste tako losi igraci da se trebate pokriti usima i sutiti za vjeke vjekova!!!!!!!!!!!!!!!!! Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
pikachu,kad si ti stigao???ili još nisi???mislim do pameti *WALL* *WALL* *WALL*
odi malo na CT glave jer očito nešto ne šljaka kak treba  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #77 na: Siječanj 15, 2011, 03:43:43 »

Ma kod mene sve 5 , nisam se ja zbunil, samo pratim kako  svi Feudi izlaze iz saveza napadaju Dambu i onda ili se vrate ili odu , a i ti nisi nista bolji i ti imas masti na sebi he he kako da te nazovem Titan ili Prasozder  *freak* *freak* *freak* *freak*

i sad za kraj , netrazi igraca koji namjesta bitke imas ga pod nosem u tvom je savezu.
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #78 na: Siječanj 15, 2011, 04:14:46 »

Ma kod mene sve 5 , nisam se ja zbunil, samo pratim kako  svi Feudi izlaze iz saveza napadaju Dambu i onda ili se vrate ili odu , a i ti nisi nista bolji i ti imas masti na sebi he he kako da te nazovem Titan ili Prasozder  *freak* *freak* *freak* *freak*

i sad za kraj , netrazi igraca koji namjesta bitke imas ga pod nosem u tvom je savezu.
Igore neću sa tobom više raspredati dok ne odgovoriš na ono pitanje o zabijanjima,a i znam da si ti pikachu tak da ..... Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Pokemon
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #79 na: Siječanj 15, 2011, 04:24:42 »

E moj TITAN ta nisam ti ja nikakav Igor ja sam ja i sve vidim i sve pratim i samo mi preostalo reci ko se zadnji smije najsladje se smije  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #80 na: Siječanj 15, 2011, 04:26:58 »

E moj TITAN ta nisam ti ja nikakav Igor ja sam ja i sve vidim i sve pratim i samo mi preostalo reci ko se zadnji smije najsladje se smije  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Igoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee javiiiiii seeeeeeeeee,ne pravi se pokemonnnnnn  Grin Grin Grin
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #81 na: Siječanj 15, 2011, 04:36:14 »

Igoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee javiiiiii seeeeeeeeee,ne pravi se pokemonnnnnn  Grin Grin Grin
neam veze s ovom temom ali ti si strašno dosadan i naporan. ako itko i vara ili šta već ne znači da je idiot da ti se tu pohvali. u prvih 5 stranica ove teme nisi uspio isprovocirati da se itko inkriminira pa nećeš ni u idućih 5. ne moraš na ovo niš odgovarati jer ovu temu ne mogu više pregledavati obzirom na svakoj stranici isti ljudi pišu iste postove. ima još par takvih tema aktivno, glavni akteri znaju koje su pa neću navoditi, ugl, katastrofa *suicide*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #82 na: Siječanj 15, 2011, 04:38:18 »

neam veze s ovom temom ali ti si strašno dosadan i naporan. ako itko i vara ili šta već ne znači da je idiot da ti se tu pohvali. u prvih 5 stranica ove teme nisi uspio isprovocirati da se itko inkriminira pa nećeš ni u idućih 5. ne moraš na ovo niš odgovarati jer ovu temu ne mogu više pregledavati obzirom na svakoj stranici isti ljudi pišu iste postove. ima još par takvih tema aktivno, glavni akteri znaju koje su pa neću navoditi, ugl, katastrofa *suicide*
zašto misliš da je i jedna tema otvorena da bi ju ti morao čitati?Huh???
dobar ti je onaj smajli na kraju,jesi to ti?? Tongue Tongue
Evidentirano
amer1
Gost
« Odgovor #83 na: Siječanj 15, 2011, 05:32:59 »

da da hhhhhhhhheeeeeeeeeeeee  a sta bi ti jedan clan mog saveza sad sasuo izgledo bi  Embarrassed Embarrassed Embarrassed  nego znas li ti tko je amer delic

pozdrav, vidim da me se spominje pa da se javim Grin.nezna me igor245 kao ni ti osim po nicku amer1 s kojim sam igrao u r71 ;D .vidim da se ovo pretvorilo u cirkus pa cu odgovorit znatizeljnima koji misle i da su upuceni,nikad me niko nije trazio da se zabijem u njega za bilo kakvu nagradu pa nije ni igor245,uostalom ko mi moze platit neprospavane noci i mjesece dizanja vojske i kredita...odlucio sam prestati sa igrom u r71 nakon sto sam ostao bez pola vojske od drivera i kojem cestitam ovim putem..
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #84 na: Siječanj 15, 2011, 05:53:52 »

pozdrav, vidim da me se spominje pa da se javim Grin.nezna me igor245 kao ni ti osim po nicku amer1 s kojim sam igrao u r71 ;D .vidim da se ovo pretvorilo u cirkus pa cu odgovorit znatizeljnima koji misle i da su upuceni,nikad me niko nije trazio da se zabijem u njega za bilo kakvu nagradu pa nije ni igor245,uostalom ko mi moze platit neprospavane noci i mjesece dizanja vojske i kredita...odlucio sam prestati sa igrom u r71 nakon sto sam ostao bez pola vojske od drivera i kojem cestitam ovim putem..
aha sretno
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #85 na: Siječanj 16, 2011, 07:39:13 »

neam veze s ovom temom ali ti si strašno dosadan i naporan. ako itko i vara ili šta već ne znači da je idiot da ti se tu pohvali. u prvih 5 stranica ove teme nisi uspio isprovocirati da se itko inkriminira pa nećeš ni u idućih 5. ne moraš na ovo niš odgovarati jer ovu temu ne mogu više pregledavati obzirom na svakoj stranici isti ljudi pišu iste postove. ima još par takvih tema aktivno, glavni akteri znaju koje su pa neću navoditi, ugl, katastrofa *suicide*

Svaka čast na postu, dobro si rekao, svaku temu ma o čemu ona bila isti ljudi zaprljaju svojim baljezgarijama i internim obračunima. Zašto si jednostavno ne otvore temu ,,Ja protiv svih i tamo se prepucavaju,,

No dobro to je valjda tako, obzirom da je tema bila o zemljotresima i da su oni već davna prošlost, a nakon njih je bilo inovih zemljotresa i udara asteroida, vrijeme je da se i ova tema privede kraju.

Hvala svima na komentarima koji su imali veze sa temom; ostalima nađite si svoju temu!
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!