Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 12:40:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7155 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #60 na: Siječanj 13, 2011, 01:42:39 »

jegore,jegore...opet ti o nekim zabijanjima,no dobro..ajde ti meni onda reci ovako: zašto se ANDANOS zabio u tebe sa SKORO cijelom vojskom (konkretno , zaboravni andonos nije isao na tebe , velikog ratnika sa cijelom vojskom nego je doma ostavio 200k paladina , dali ih je slucajno ostavio ili si mu bas ti izracunao koliko tocno mora poslati vojske a da onako efektno padne . Nemoj sada reci da su bili vani pa da ih zato nije poslo , jer taj andonos je fini decko , ne porobljava. Daj nam najlogicnije objasnjenje zasto ih nije poslao , jer da su isli , ti bi mogao plakati),to mi smrdi na kako ti kažeš zabijanje Cool ,a pošto nije ograničeno sa pitanjima evo imam pa još jedno... opet "zašto" ti se zamjerio amer1 , da je čovjek morao izaci iz saveza i odmah zatim se zabio u tebe *black_eye* *black_eye* joj joj jo Lips Sealed neznam što te zabijače toliko privlači kod tebe,sve si i ja nekak razmišljam da se zabijem u tebe Grin Grin Grin
Pa ovdje ima dosta zanimljivih činjenica a jesi siguran da su sve istinite ? A ak hoćeš na mene slobodno jedva čekam  ;D
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #61 na: Siječanj 13, 2011, 02:48:48 »

A ne znam što ti treba !?  Cheesy

Paaaa, prvo ti meni daj da ja tebe napadnem i da zaradim oko 500 časti i onda ću u sljedećem napadu zaboravit trebove... Dogovoreno?Huh?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #62 na: Siječanj 13, 2011, 10:58:49 »

Paaaa, prvo ti meni daj da ja tebe napadnem i da zaradim oko 500 časti i onda ću u sljedećem napadu zaboravit trebove... Dogovoreno?Huh?
Paaaa prvi si po broju časti što će ti više  *drunk*
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #63 na: Siječanj 13, 2011, 11:13:53 »

Paaaa prvi si po broju časti što će ti više  *drunk*

sad jesam... Grin Grin Grin , jucer nisam bio  Wink  *drunk* *drunk* *drunk*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #64 na: Siječanj 13, 2011, 02:30:07 »

Pa ovdje ima dosta zanimljivih činjenica a jesi siguran da su sve istinite ? A ak hoćeš na mene slobodno jedva čekam  ;D
dal su istinite ili ne ja ne znam,zato pitam tebe jer stalno govoriš o nekim zabijanjima po dogovoru ali vidim da nećeš previše komentirati o tome Grin Grin
...naravno da ću se i ja zabubati u nekoga ali ne sa namjerom da taj netko zaradi na meni bodove ili što već,nego da ja zaradim na njemu,pa makar to bio i ti hehe Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #65 na: Siječanj 13, 2011, 02:35:29 »

dal su istinite ili ne ja ne znam,zato pitam tebe jer stalno govoriš o nekim zabijanjima po dogovoru ali vidim da nećeš previše komentirati o tome Grin Grin
...naravno da ću se i ja zabubati u nekoga ali ne sa namjerom da taj netko zaradi na meni bodove ili što već,nego da ja zaradim na njemu,pa makar to bio i ti hehe Tongue Tongue
Pa ne mogu komentirati kad ne znam ni ja ništa o tome hehe ... nego de ti meni reci na kome sad dambo sakuplja vojne pošto ste u istom savezu imaš uvida u bitke pa onda ne moraš nagađati što se zbiva Wink
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 13, 2011, 03:26:33 »

Jegore pokloPi se po ušima, da ti se oduzmu vojni koje si skupio na minama imao bi isto vojnih ko ja... Imamo isto ubijenih i izgubljenih sto znaci da se nebi puno razilazili Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 13, 2011, 04:05:12 »

Jegore pokloPi se po ušima, da ti se oduzmu vojni koje si skupio na minama imao bi isto vojnih ko ja... Imamo isto ubijenih i izgubljenih sto znaci da se nebi puno razilazili Tongue Tongue Tongue
A oko tebe kao neba mina ha ?!
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #68 na: Siječanj 13, 2011, 04:34:59 »

Ma ti to sedmice i osmi e napadas samo....  Grin Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 13, 2011, 04:59:24 »

Pa ne mogu komentirati kad ne znam ni ja ništa o tome hehe ... nego de ti meni reci na kome sad dambo sakuplja vojne pošto ste u istom savezu imaš uvida u bitke pa onda ne moraš nagađati što se zbiva Wink
nemam pojma kume ali znam da je tebe spominjao,nešto je rekao kao"kad ga roknem,popadat će mu sve one medalje što se okitio" Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #70 na: Siječanj 14, 2011, 09:46:22 »

Paaaa, prvo ti meni daj da ja tebe napadnem i da zaradim oko 500 časti i onda ću u sljedećem napadu zaboravit trebove... Dogovoreno?Huh?
Evo malo sam razmišljao... evo dogovoreno, kad krećeš u napad? Wink
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 14, 2011, 11:26:39 »

mozda sljedece ere  Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #72 na: Siječanj 15, 2011, 11:20:32 »

Igoreeeeee...jel ti meni misliš odgovoriti na ono pitanje o tvom zabijanju i dogovorenim bitkama ali pazi,imam dokaze da su to bila ZABIJANJA,
ajde reci pošteno,jesam dogovoreno je i to je to,nemoj mi glumiti poštenjaka jbmu  ;D ;D
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 15, 2011, 02:18:19 »

Igoreeeeee...jel ti meni misliš odgovoriti na ono pitanje o tvom zabijanju i dogovorenim bitkama ali pazi,imam dokaze da su to bila ZABIJANJA,
ajde reci pošteno,jesam dogovoreno je i to je to,nemoj mi glumiti poštenjaka jbmu  ;D ;D

Pa ja pokušavam dogovaram bitke al nijedna bitka se ne dogodi  Sad
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #74 na: Siječanj 15, 2011, 02:25:22 »

Pa ja pokušavam dogovaram bitke al nijedna bitka se ne dogodi  Sad
da da hhhhhhhhheeeeeeeeeeeee  a sta bi ti jedan clan mog saveza sad sasuo izgledo bi  Embarrassed Embarrassed Embarrassed  nego znas li ti tko je amer delic
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!