Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:29:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7165 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #45 na: Siječanj 11, 2011, 12:37:44 »

na upite mnogih kako i zašto se desio treći potres,odgovor je jednostavan,bitka nije dogovorena već je na pošten način dobivena i još jedanput moje čestitke bedu ili distu kako ga već tko zove,svi oni koji su pratili moju igru tokom ere dobro znaju da jasmini nikada nitko vojsku nije uhvatio,unazad 15  dana i nešto malo više zbog međuljudskih odnosa u imperiji mi je bilo sve teže i teže igrati,gade mi se neke stvari ali to je moj osobni problem,na badnje veće sam htijela raspustiti vojsku i sve strpati u riznicu ali kako sam dostigla max nisam mogla,tako se desila odluka da dam svima vama koji ste željni vojnih bodova šansu da ih i dobijete,zato zadnjih dana nisam radila save army,postigla sam što sam htijela,u top 20 sam,meni dovoljno,znam da će mnogi reći,e sada se vadi i izmotava,ali svi koji su samnom bili u kontaktu znaju je ovo istina.......ovo nije bez cilja slikano.....http://oi55.tinypic.com/sc5b8m.jpg ......hvala svima na drženju,na podršci tokom cijele godine,hvala i onima koji su znali i vrijeđati....imate svi veliki pozdrav od mene i sretno svima u ostvarenju svojih ciljeva.....i ne zaboravite.....postoji puno dobrih ljudi u ovoj igri  *friends*
bravo jasmina! zanimljiv cilj. Grin godinu dana raditi vojsku, skupljati bodove i onda dati frendu da digne bodove i dobije medalju! no o guštima se ne raspravlja, zar ne?
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #46 na: Siječanj 11, 2011, 12:40:21 »

hehehe, ti koji raspustat svu vojsku se ne javljaj, i ti si imao dobar cilj  Grin Grin Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #47 na: Siječanj 11, 2011, 12:43:11 »

bravo jasmina! zanimljiv cilj. Grin godinu dana raditi vojsku, skupljati bodove i onda dati frendu da digne bodove i dobije medalju! no o guštima se ne raspravlja, zar ne?
ajde mene da optuzujet to kontam ali jasminu a bas si pao nisko
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #48 na: Siječanj 11, 2011, 12:46:38 »

ajde mene da optuzujet to kontam ali jasminu a bas si pao nisko
feud se zabije u feuda i ti izgubiš mjesto u poredku po vojnim... što ćeš sad ?
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #49 na: Siječanj 11, 2011, 12:47:34 »

feud se zabije u feuda i ti izgubiš mjesto u poredku po vojnim... što ćeš sad ?
vjerovatno pasti za jedno mjesto hhhhhhhhheeeeeeeee Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #50 na: Siječanj 11, 2011, 12:48:44 »

vjerovatno pasti za jedno mjesto hhhhhhhhheeeeeeeee Tongue Tongue Tongue Tongue
a to već jesi
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #51 na: Siječanj 11, 2011, 12:51:56 »

a to već jesi
na laje čuko zbog sela vec laje zbog svoje guzice  Tongue
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #52 na: Siječanj 11, 2011, 01:00:20 »

ne obračajte pažnju na horusove riječi jer horus nebi bio horus da ne pod Lips Sealed ... bilo koga pa tako i mene.....da horus o guštima i ljudskim osobinama netreba raspravljati pogotovo ako ne poznaš tu osobu,kada sam raskinula mirovni sa amonraa dobio si i dijelomićno objašnjenje ovoga što se jutros desilo....moj trud i moja muka....imam je pravo dati kako i na koji naćin hoću......možda po vama to nije ok,možda sam trebala poslati na nekoga da usrećim tamo neznam koga i da imate materijala za ismijavanje,napravila sam to što jesam a šamare sa strane ću primati i dalje uzdignute glave
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #53 na: Siječanj 11, 2011, 01:09:47 »

ne obračajte pažnju na horusove riječi jer horus nebi bio horus da ne pod Lips Sealed ... bilo koga pa tako i mene.....da horus o guštima i ljudskim osobinama netreba raspravljati pogotovo ako ne poznaš tu osobu,kada sam raskinula mirovni sa amonraa dobio si i dijelomićno objašnjenje ovoga što se jutros desilo....moj trud i moja muka....imam je pravo dati kako i na koji naćin hoću......možda po vama to nije ok,možda sam trebala poslati na nekoga da usrećim tamo neznam koga i da imate materijala za ismijavanje,napravila sam to što jesam a šamare sa strane ću primati i dalje uzdignute glave

Kad si kraljica, ljubi te bed Smiley  *friends* , Horuse odleprsaj  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #54 na: Siječanj 11, 2011, 01:12:29 »

Kad si kraljica, ljubi te bed Smiley  *friends* , Horuse odleprsaj  Grin

a sto mogu Cry mlađe je slađe, zato si ti pobrao vrhnje Wink
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #55 na: Siječanj 11, 2011, 01:18:45 »


a sto mogu Cry mlađe je slađe, zato si ti pobrao vrhnje Wink

Hehe dobar si na riječima svaka cast Wink
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #56 na: Siječanj 13, 2011, 01:14:25 »

feud se zabije u feuda i ti izgubiš mjesto u poredku po vojnim... što ćeš sad ?
jegore,jegore...opet ti o nekim zabijanjima,no dobro..ajde ti meni onda reci ovako: zašto se ANDANOS zabio u tebe sa SKORO cijelom vojskom (konkretno , zaboravni andonos nije isao na tebe , velikog ratnika sa cijelom vojskom nego je doma ostavio 200k paladina , dali ih je slucajno ostavio ili si mu bas ti izracunao koliko tocno mora poslati vojske a da onako efektno padne . Nemoj sada reci da su bili vani pa da ih zato nije poslo , jer taj andonos je fini decko , ne porobljava. Daj nam najlogicnije objasnjenje zasto ih nije poslao , jer da su isli , ti bi mogao plakati),to mi smrdi na kako ti kažeš zabijanje Cool ,a pošto nije ograničeno sa pitanjima evo imam pa još jedno... opet "zašto" ti se zamjerio amer1 , da je čovjek morao izaci iz saveza i odmah zatim se zabio u tebe *black_eye* *black_eye* joj joj jo Lips Sealed neznam što te zabijače toliko privlači kod tebe,sve si i ja nekak razmišljam da se zabijem u tebe Grin Grin Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #57 na: Siječanj 13, 2011, 01:26:39 »

Dobit ćeš nagradu od jegora.... Jegore šta mi nudis ako se zabijem? Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #58 na: Siječanj 13, 2011, 01:34:43 »

Dobit ćeš nagradu od jegora.... Jegore šta mi nudis ako se zabijem? Grin Grin Grin
A ne znam što ti treba !?  Cheesy
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #59 na: Siječanj 13, 2011, 01:37:32 »

igore igore,znači meni nećeš odgovoriti ili?? ;D ;D
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!