Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:24:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7115 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 08, 2011, 10:20:24 »

misevi misevi  bjelogacasti  savez hhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 08, 2011, 10:32:04 »

a sto se tice nosatog  mozete vi sad pricati bajke ali sutili ste a horusa nisam ni znao da postoji dok ga noss nije dohvatio
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 08, 2011, 10:43:55 »

a sto se tice nosatog  mozete vi sad pricati bajke ali sutili ste a horusa nisam ni znao da postoji dok ga noss nije dohvatio

svaka cast stef i svako normalan ce rec  sto i ti, amonraa je prosjecan savez po nicemu poseban i bez veze se pusu niti su veliki niti su ista 1 igrac ih je sam sve srusio i dok je bio tu niko nije progovarao samo su se bile zastave dizale  svi su oni od nossa pali, horus, skrapi trolist ne mogu se vise svih ni sitit, svaka cast amonu  dobra ekipa je na okupu ali da su nesto posebno Grin Grin Grin na samu pomisao me hvata smijeh ali ja necu govorit samo da govorim ako misle da sam nesto krivo i lazno rekao nek se doticna gospoda i vrlo rado cu naci bitke i prilozit ih na forumu, a neki meni i mom kolegi ediju mogu samo zahvalit jer su se u okrsajima s nama proslavili(ne kao pobjednici) Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #18 na: Siječanj 08, 2011, 10:55:53 »

noss je svakakav ali je ipak za 1 svjetlosnu godinu ispred vas  pa zato je i baman
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #19 na: Siječanj 08, 2011, 11:13:46 »

cinjenica je da nossa nitko nije dobio na vojsku  ako dobro znam nije ni pokuso  jesu ga robli ali to je vec ljubomora i ostalo a on je meni se cini dohvatio nekoga od vas zato bez obzira na njegovu drskost i bahatost on ima za to pokrice  koga ste vi dohvatili  eto imate moj skalp niste bas toliko bezvrijedni ali sve u svemu pretanki ste osim na jeziku a  noss da si  i ti bio malo manje jak na jeziku i dalje bi oni sutili ko zaliveni pod  carstvom suncobrana ali onda nebi bilo zanimljivo  zato   bla bla bla
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #20 na: Siječanj 08, 2011, 11:41:21 »

cinjenica je da nossa nitko nije dobio na vojsku  ako dobro znam nije ni pokuso  jesu ga robli ali to je vec ljubomora i ostalo a on je meni se cini dohvatio nekoga od vas zato bez obzira na njegovu drskost i bahatost on ima za to pokrice  koga ste vi dohvatili  eto imate moj skalp niste bas toliko bezvrijedni ali sve u svemu pretanki ste osim na jeziku a  noss da si  i ti bio malo manje jak na jeziku i dalje bi oni sutili ko zaliveni pod  carstvom suncobrana ali onda nebi bilo zanimljivo  zato   bla bla bla
[/quote
strasno Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #21 na: Siječanj 08, 2011, 11:51:30 »

svaka cast stef i svako normalan ce rec  sto i ti, amonraa je prosjecan savez po nicemu poseban i bez veze se pusu niti su veliki niti su ista 1 igrac ih je sam sve srusio i dok je bio tu niko nije progovarao samo su se bile zastave dizale  svi su oni od nossa pali, horus, skrapi trolist ne mogu se vise svih ni sitit, svaka cast amonu  dobra ekipa je na okupu ali da su nesto posebno Grin Grin Grin na samu pomisao me hvata smijeh ali ja necu govorit samo da govorim ako misle da sam nesto krivo i lazno rekao nek se doticna gospoda i vrlo rado cu naci bitke i prilozit ih na forumu, a neki meni i mom kolegi ediju mogu samo zahvalit jer su se u okrsajima s nama proslavili(ne kao pobjednici) Grin Grin Grin Grin Grin

ma dizu ih oni i sad kad nosa nema... hrabrost im je vrlina  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Siječanj 09, 2011, 12:54:25 »

a sto se tice nosatog  mozete vi sad pricati bajke ali sutili ste a horusa nisam ni znao da postoji dok ga noss nije dohvatio
ccc znao si ti, znao Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

maximus
Gost
« Odgovor #23 na: Siječanj 09, 2011, 01:01:10 »

horus ne pisi vise po temama  Grin vidis da tigar i kikac kazu da svaka u kojoj pises ode u krivom smjeru pa oni moraju zakljucavat... sve ce nam zakljucat  *WALL* *hahaha*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #24 na: Siječanj 09, 2011, 01:05:23 »

horus ne pisi vise po temama  Grin vidis da tigar i kikac kazu da svaka u kojoj pises ode u krivom smjeru pa oni moraju zakljucavat... sve ce nam zakljucat  *WALL* *hahaha*
Cry Cry necu vise , odoh prije nego je zakljucaju ;D
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #25 na: Siječanj 09, 2011, 01:57:28 »

ccc znao si ti, znao Tongue Tongue Tongue

imas pravo dan ili dva prije tvoga stradanja  si na chetu onom starom nikad prezaljenom chetu prico kako te  nece nikad uloviti noss i onda  si nesto  i eto te prije mjesec-dva opet nazad svaka cast sto si se  vratio  ti si ono vojsku bio raspustio ako se dobro sjecam ili te je prosviro
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #26 na: Siječanj 09, 2011, 03:11:13 »

imas pravo dan ili dva prije tvoga stradanja  si na chetu onom starom nikad prezaljenom chetu prico kako te  nece nikad uloviti noss i onda  si nesto  i eto te prije mjesec-dva opet nazad svaka cast sto si se  vratio  ti si ono vojsku bio raspustio ako se dobro sjecam ili te je prosviro
vojska je napravila vrhunski manevar. prodali su maceve i stitove i preobukli se u seljake.kad je glupa nosova vojska dosla, nista nije skuzila *freak*.vratili su se doma bez zlata i vojnih bodova (a bili su u ratu) i jos su morali platiti put tamo i nazad.kad su noseve jedinice otisle, iskovali smo nove stitove i maceve i regrutirali vojsku Grin
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #27 na: Siječanj 09, 2011, 03:23:37 »

vojska je napravila vrhunski manevar. prodali su maceve i stitove i preobukli se u seljake.kad je glupa nosova vojska dosla, nista nije skuzila *freak*.vratili su se doma bez zlata i vojnih bodova (a bili su u ratu) i jos su morali platiti put tamo i nazad.kad su noseve jedinice otisle, iskovali smo nove stitove i maceve i regrutirali vojsku Grin
svaka cast care vrhunska igra rijeci  najvece ponizenje pretvaras u svoj vrhunski potez
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #28 na: Siječanj 09, 2011, 03:35:30 »

svaka cast care vrhunska igra rijeci  najvece ponizenje pretvaras u svoj vrhunski potez

o kakvom ponizenju ti govoris? pa ovo je igra, ja bi se  *suicide* kad bi ista sto mi se u ovoj igri dogodi smatrao ponizenjem  Wink
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #29 na: Siječanj 09, 2011, 03:56:51 »

o kakvom ponizenju ti govoris? pa ovo je igra, ja bi se  *suicide* kad bi ista sto mi se u ovoj igri dogodi smatrao ponizenjem  Wink
da da  a kad nekog pogodis nije ti drago heeeeeeeeee  ponizenje je kad izvesis bijele gace  i kad svoju armiju pretvaras u seljobere 
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!