Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:32:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7116 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 08, 2011, 04:59:55 »

Jutros rano Hrvatsku1 pogodio je zemljotres približne snage 6 po Rihteru, nedugo zatim uslijedio je daleko žešći zemljotres rijetko zabilježene snage od gotovo 10,3 Rihtera koji je nanio ukupnu štetu od 38,9 miliona zlata.
Prvi zemljotres imao je epicentar u Fearu i najteže je stradala pokrajina Mileelim, dok je drugi zemljotres imao epicentar u Amon Raa gdje je stradala oblast _OKTAVIAN.

Samo da objasnim 1 Rihter=100.000 ekonomskih bodova.
Obzirom na ovako veliko razaranje ovi zemljotresi dobili su i imena i u znanstvenim krugovima poznati su kao __M__ i Disturbed6.

A kada sam ja govorio da treba uvesti odmor za poroke nitko me nije uzimao za ozbiljno, a sada evo, počele su se dešavati prirodne katastrofe.
Uglavnom tko lovi medalje danas ne mora ni pokušavati   Grin Grin Grin, rado bih vam objavio izvješća ovih zemljotresa, ali moratorij na njih je 7 dana i do tada Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 08, 2011, 05:04:56 »

Jutros rano Hrvatsku1 pogodio je zemljotres približne snage 6 po Rihteru, nedugo zatim uslijedio je daleko žešći zemljotres rijetko zabilježene snage od gotovo 10,3 Rihtera koji je nanio ukupnu štetu od 38,9 miliona zlata.
Prvi zemljotres imao je epicentar u Fearu i najteže je stradala pokrajina Mileelim, dok je drugi zemljotres imao epicentar u Amon Raa gdje je stradala oblast _OKTAVIAN.

Samo da objasnim 1 Rihter=100.000 ekonomskih bodova.
Obzirom na ovako veliko razaranje ovi zemljotresi dobili su i imena i u znanstvenim krugovima poznati su kao __M__ i Disturbed6.

A kada sam ja govorio da treba uvesti odmor za poroke nitko me nije uzimao za ozbiljno, a sada evo, počele su se dešavati prirodne katastrofe.
Uglavnom tko lovi medalje danas ne mora ni pokušavati   Grin Grin Grin, rado bih vam objavio izvješća ovih zemljotresa, ali moratorij na njih je 7 dana i do tada Tongue Tongue Tongue Tongue

haha lajk, Wink Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

1001 noć Smiley
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 08, 2011, 05:58:24 »

mislim da nema smisla reči da je oktavian bio tu i da je ostavio da se bitka desi pa šta bude dok ovaj drugi nije niti blizu mile
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2011, 06:00:37 od skrapi » Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 08, 2011, 06:07:04 »

Svaka cast asterix, slikovito si sve opisao. I ovaj post i onaj za stefansa Grin Grin Grin
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2011, 06:11:02 »

zanimljivo kako uvjek stavi post neko ko nema nikakve  veze sa tom stvari
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 08, 2011, 06:13:35 »

sam steta sto je zemljotres pod nazivom disturbed 6 nanio toliku stetu,sve je bilo uglavnom organizirano i trebalo se sprijecit ali ipak je pobjedila Bozja volja.Nije tu pomoglo ni znanje ni iskustvo nego samo sreca koju koju lokalno stanovnistvo nije za ovaj put imalo
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 08, 2011, 06:29:54 »

 Grin Grin Grin
disturbed je imao sreće velike
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 08, 2011, 07:04:06 »

i previse srece ali to je igra takva di nekad nije znanje potrebno nego i sreca
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2011, 09:19:55 »

ako dobro kontam  najaci savez je doniro najacu bitku ere hhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiii
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 08, 2011, 09:42:18 »

 Grin Grin Grin Grin Grin  .....  jeste se sjatili svaka vam cast istina je srica posluzila ali nije ga to pratilo on je znao sta okta ima i isao je na rizik i njemu je kalkulator pokazivao i da prolazi i da pada ali je hrabro to odigrao a vi ( najaci savez) sada lajte i dalje pasi ovde po forumu da ste najaci Grin Grin Grin Grin  .... ali me jedno zanima u cemu najaci?Huh?'  u kapituliranju u bizanju na odmor i ostalom jeste dok sam igrao  80% vas je bilo na odmoru kad me je banalo onda ste se malo opustili i sjatili Grin Grin Grin ...  KAKAV AMON RAA NAJACI SAVEZ.  Grin Grin Grin Grin  LJUDI PA JA SAM VAS SAM SVE UBIO NIKO OD VAS MI NIJE UZVRATIO NEMOJTE SE VISE SRAMOTIT S TIM IZJAVAMA DA STE NAJACI NE TJESITE SE STAVLJAT CU SVAKI DAN SVE BITKE NA FORUM( A DA SE RAZUMIMO NIJE JEDNA) ZATO MALO TISI BUDITE AKO STE TOLKO JAKI  ZASTO VAS BIG BOSS HORS SVAKU VECER RADI ARMY SAVE?  PROTIV MENE MU NI TO NIJE POMOGLO Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2011, 09:44:58 od potres » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #10 na: Siječanj 08, 2011, 09:54:12 »

Grin Grin Grin Grin Grin  .....  jeste se sjatili svaka vam cast istina je srica posluzila ali nije ga to pratilo on je znao sta okta ima i isao je na rizik i njemu je kalkulator pokazivao i da prolazi i da pada ali je hrabro to odigrao a vi ( najaci savez) sada lajte i dalje pasi ovde po forumu da ste najaci Grin Grin Grin Grin  .... ali me jedno zanima u cemu najaci?Huh?'  u kapituliranju u bizanju na odmor i ostalom jeste dok sam igrao  80% vas je bilo na odmoru kad me je banalo onda ste se malo opustili i sjatili Grin Grin Grin ...  KAKAV AMON RAA NAJACI SAVEZ.  Grin Grin Grin Grin  LJUDI PA JA SAM VAS SAM SVE UBIO NIKO OD VAS MI NIJE UZVRATIO NEMOJTE SE VISE SRAMOTIT S TIM IZJAVAMA DA STE NAJACI NE TJESITE SE STAVLJAT CU SVAKI DAN SVE BITKE NA FORUM( A DA SE RAZUMIMO NIJE JEDNA) ZATO MALO TISI BUDITE AKO STE TOLKO JAKI  ZASTO VAS BIG BOSS HORS SVAKU VECER RADI ARMY SAVE?  PROTIV MENE MU NI TO NIJE POMOGLO Grin Grin Grin Grin
a u kojem si ti savezu potres a da savez izbacen iz igre hehhehee ko kaze da si ti horusa ulovio mozda je onaj drugi sto je sa tobom igrao acc ulovio horusa od kud da mi znamo da si ti to ucinio mi jedino znamo da se tvoj savez zove izbacen iz igre i da si varalica to mi znamo
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #11 na: Siječanj 08, 2011, 10:06:52 »

Grin Grin Grin Grin Grin  naslađuj se evo i ja cu se nasmijat spasili ste me otkad smo banani Grin Grin Grin  .... ali se  bez razloga pusete svi ste vi mravi a to sto sam ja banan  to zahvali svom suigracu horusu i njegovim stalnim i konstantnim prijavama a to da sam varalica nisam ima dosta igraca koji igraju u 2 ima i u tvom savezu 1 za kojeg znam ali ja nisam  Lips Sealed  kao tvoj vođa da prijavljujem, a sta se tice velikog amonraa to je skupina "trulog voća" miseva i papucara  koji se samo znaju hvalit, vi niste vrijedni ni spomena nemoj me opet prozvat kao varalilicu jer cu i ja onda prijavit a znas i sam koga


neznam ja koga ces prijaviti komentiram ono znas i sam koga ja ti to neznam niti me zanima a sto se disturbeda tice i ove teme okrenulo je na njega i to dobro znas a po onom tvom komentaru gore prije ispada da oktavian nema pojma i da ga je distur nadjacao dobro znas da nije
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #12 na: Siječanj 08, 2011, 10:16:37 »

jednu stvar nemogu shvatiti 10 mjeseci vas nema nigdje sutite ko mikro misevi  mali misevi su preveliki za vas i sad ste  veliki osvajaci  bla bla bla NIKAD NEBI BIO PIC_A TOLIO DUGO ZA  OVAKO MALO KURCENJA ali to je vas izbor i eto vasi 5 minuta je tu  ali ste za mene dovijeka farmerski misevi
a cemu stef prepucavanje ovo je igra i samo igra,sta ti hoces reci da ti nisi mine ganjao.svi smo mi farmeri a i ti jer se tu prepucajes skupa samnom  Lips Sealed
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 08, 2011, 10:18:23 »

a cemu stef prepucavanje ovo je igra i samo igra,sta ti hoces reci da ti nisi mine ganjao.svi smo mi farmeri a i ti jer se tu prepucajes skupa samnom  Lips Sealed
od pocetka ere ste mi svi mali misevi i zato ostajem pri svom miseviiiiiiiiiiiiiiiiiii
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 08, 2011, 10:19:19 »

potres, stef imate upozorenje.... nema psovanja i vrijedjanja na forumu, a postovi su vam obrisani....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2 3 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!