Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 09:26:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dva zemljotresa u R71  (Posjeta: 7240 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #30 na: Siječanj 09, 2011, 06:40:28 »

da da  a kad nekog pogodis nije ti drago heeeeeeeeee  ponizenje je kad izvesis bijele gace  i kad svoju armiju pretvaras u seljobere 
cudan si ti lik, ali svatko ima svoje glediste. cinjenica je da sam izgubio, a to ne smatram ponizenjem. mogao sam u nepovrat izgubiti 50ak% vojske , a nos bi dobio hrpu vojnih bodova i hrpu casti. ovako nisam izgubio ni covjeka. jest, izgubio sam 50% resursa, ali ono sto me je u svemu ipak veselilo, je da nos nije dobio ni jednog vojnog boda,  ni jednog boda casti Grin i u tome ne vidim nikakvo ponizenje.i da se ponovno nadjem u istoj situaciji,napravio bih isto Cool no, sve je relativno.
stefansss Lips Sealed znas li ti sto je to relativno Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #31 na: Siječanj 09, 2011, 07:55:20 »

cudan si ti lik, ali svatko ima svoje glediste. cinjenica je da sam izgubio, a to ne smatram ponizenjem. mogao sam u nepovrat izgubiti 50ak% vojske , a nos bi dobio hrpu vojnih bodova i hrpu casti. ovako nisam izgubio ni covjeka. jest, izgubio sam 50% resursa, ali ono sto me je u svemu ipak veselilo, je da nos nije dobio ni jednog vojnog boda,  ni jednog boda casti Grin i u tome ne vidim nikakvo ponizenje.i da se ponovno nadjem u istoj situaciji,napravio bih isto Cool no, sve je relativno.
stefansss Lips Sealed znas li ti sto je to relativno Huh? Huh? Huh?
cinjenica je da si izgubio ali kako znaci  porazio te je sta je tesko to reci znaci ni 10+2+2 ni kredit vise nije bio u ponudi  i to je po meni vece ponizenje od bijeli gaca vama to nije meni je ponizenje i kraj price
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Siječanj 09, 2011, 07:58:57 »

cinjenica je da si izgubio ali kako znaci  porazio te je sta je tesko to reci znaci ni 10+2+2 ni kredit vise nije bio u ponudi  i to je po meni vece ponizenje od bijeli gaca vama to nije meni je ponizenje i kraj price
bas tako, tebi je, meni nije. nisi mi odgovorio: STO JE TO ,RELATIVNO???
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 10, 2011, 05:31:29 »

hehehe  Grin ...asterixx dobar si  Grin Grin Grin

mislite da sam imao srece?...pa naravno da jesam, ali sreca prati hrabre  Wink ... znao sam da okta ima ogromnu vojsku, znao sam da me ocekuje, sve sam ja to znao i kao sto je potres rekao racunao sam ishod bitke puno puta i rezultat je bio svakakav.... svaki 2-3. put sam se kao zabio i eto na kraju pobijedio... oktavianu cestitam sta je od svih vas amona ČOVJEK i po nikom ne sere za razliku od vas... tu se non stop prepirete po forumu ko mala djeca... ko je tu vise lud... i da dodam nesto na vodeci savez amonraa.. ok ste savez ali nista posebno...niste neka sila kako se hvalite ... dobro baratate rijecima to jedino  Cheesy 
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #34 na: Siječanj 10, 2011, 12:10:08 »

Eto dogodio se i treći potres.......bravo bed.....svaka čast  *friends*
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 10, 2011, 12:35:10 »

 Embarrassed hvala ti  Wink  *rose*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 10, 2011, 01:57:26 »

Eto dogodio se i treći potres.......bravo bed.....svaka čast  *friends*

draga jasmina vidis da te nisam zaboravio, zamolio sam beda da te posjeti da se osjecas zapostavljenom  *friends* *friends* 
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #37 na: Siječanj 10, 2011, 02:01:12 »

hvala Ante,lijepo od tebe da si me se sijetio,ali tvoje špije mi ipak nedostaju
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 10, 2011, 05:00:20 »

hvala Ante,lijepo od tebe da si me se sijetio,ali tvoje špije mi ipak nedostaju

sta je rec da si prestala radit armysave?
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #39 na: Siječanj 10, 2011, 05:35:09 »

na upite mnogih kako i zašto se desio treći potres,odgovor je jednostavan,bitka nije dogovorena već je na pošten način dobivena i još jedanput moje čestitke bedu ili distu kako ga već tko zove,svi oni koji su pratili moju igru tokom ere dobro znaju da jasmini nikada nitko vojsku nije uhvatio,unazad 15  dana i nešto malo više zbog međuljudskih odnosa u imperiji mi je bilo sve teže i teže igrati,gade mi se neke stvari ali to je moj osobni problem,na badnje veće sam htijela raspustiti vojsku i sve strpati u riznicu ali kako sam dostigla max nisam mogla,tako se desila odluka da dam svima vama koji ste željni vojnih bodova šansu da ih i dobijete,zato zadnjih dana nisam radila save army,postigla sam što sam htijela,u top 20 sam,meni dovoljno,znam da će mnogi reći,e sada se vadi i izmotava,ali svi koji su samnom bili u kontaktu znaju je ovo istina.......ovo nije bez cilja slikano.....http://oi55.tinypic.com/sc5b8m.jpg ......hvala svima na drženju,na podršci tokom cijele godine,hvala i onima koji su znali i vrijeđati....imate svi veliki pozdrav od mene i sretno svima u ostvarenju svojih ciljeva.....i ne zaboravite.....postoji puno dobrih ljudi u ovoj igri  *friends*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 10, 2011, 05:37:14 »

na upite mnogih kako i zašto se desio treći potres,odgovor je jednostavan,bitka nije dogovorena već je na pošten način dobivena i još jedanput moje čestitke bedu ili distu kako ga već tko zove,svi oni koji su pratili moju igru tokom ere dobro znaju da jasmini nikada nitko vojsku nije uhvatio,unazad 15  dana i nešto malo više zbog međuljudskih odnosa u imperiji mi je bilo sve teže i teže igrati,gade mi se neke stvari ali to je moj osobni problem,na badnje veće sam htijela raspustiti vojsku i sve strpati u riznicu ali kako sam dostigla max nisam mogla,tako se desila odluka da dam svima vama koji ste željni vojnih bodova šansu da ih i dobijete,zato zadnjih dana nisam radila save army,postigla sam što sam htijela,u top 20 sam,meni dovoljno,znam da će mnogi reći,e sada se vadi i izmotava,ali svi koji su samnom bili u kontaktu znaju je ovo istina.......ovo nije bez cilja slikano.....http://oi55.tinypic.com/sc5b8m.jpg ......hvala svima na drženju,na podršci tokom cijele godine,hvala i onima koji su znali i vrijeđati....imate svi veliki pozdrav od mene i sretno svima u ostvarenju svojih ciljeva.....i ne zaboravite.....postoji puno dobrih ljudi u ovoj igri  *friends*

hehe noss i 3 miseca nakon bana 3 to je moc hehe
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #41 na: Siječanj 10, 2011, 06:45:21 »

hehe noss i 3 miseca nakon bana 3 to je moc hehe
mocan si da  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 10, 2011, 06:49:13 »

Pa sigurno da je! Šta si ti napravio? Ja vas ne kužim ... *xxx*
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #43 na: Siječanj 10, 2011, 06:59:11 »

mocan si da  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*

mocniji od tebe i cilog amona skupa i to sam dokazao
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #44 na: Siječanj 10, 2011, 07:03:47 »

bravo nos....nemas se ti sta vise dokazivati niti prepucavati........ljubomorni se uvijek nađu...tako je bilo i biti ce a tvoja pozicija u poretku i nakon 3 mjeseca to dokazuje

netko je imao cilj, ostvario ga a netko je imao cilj i nije dosao do njega...

a oni bez ciljeva i onako nemaju nikakvu poziciju u poretku da bi tebi mogli bilo sta osporavati.......

Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!