Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:25:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: promjene u funcioniranju nove ere  (Posjeta: 2465 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
4z4ww
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« na: Siječanj 07, 2011, 04:22:48 »

evo prijedloga:
1. nek sa se svakom tko je prodao željezo po cijeni od 2.78 ograniči broj falangi na 21478
2. svi koji imaju više od 2k falangi nek im se izbrišu paladini preko 12k, to im je dost
3. svi koji imaju plačene cehove, moraju obvezatno na odmor najmanje 6 mjeseci u toku ere, inače će biti prislino na odmoru
4. sve što se netko sjeti, mora se , podvlačim mora, provest i to u principu pri kraju ere (neš ti meni kalkulirat)
5. ovo obavješćivanje prije promjena, izbacit, nek se ljudi je čude, postavljaju pitanja, razmišljaju
6. riznica se puni do dok se puni, nitko ne zna do kad, i ne mogu svi donirat svaki dan, a oni jači igrači koji bolje farmaju, e njima porez, ako uplate 100 golda, onda im uzet 12878 golda na svakih 100 doniranih, i to iz prov di im je vojska, nema minusa u nekoj što ti ja znam provinciji.
Ovo je u dahu, al siguran sam da će ekipa koja radi igru smislit još gadosti, samo, nek ne objavljuju bar do kraja ere, nema smisla da se ljudi orijentiraju cijelu eru po jednim pravilima, pa da tako i dočekaju kraj ere
e, da jaka im je ova da se svijet croatia neće nastavit, vjerojatno nema dovoljno igrača, a tiger je slabo farmao.
Da ne zaboravim, kraj ere bi se trebao poklapati s krajem zimskih ferija, neš ti meni 7 dana na snjeg, pa se aktivirat s odmora i onda u 15 dana dobit 17 ratova i skočit, poskočit na vodeća mjesta, bože me prosti toga.
Aj tajgere rješi da nas stalno s nečim iznenađuju, neugodno, nemoj slučajno da se ugodno iznenadimo, npr. da osvane poruka (3 mjeseca unaprijed) era se zbog praznika  u prvom mjesecu produžava za 1 mj. ili npr., od danas možete aktivirati wikend odmor djabe, igrajte se s djecom od petka u 12 do pon u 12, pa nam se vratite da se i ostali članovi pridruže, a ako nemate djece nemojte ići brati gljive ili ti ga ja znam što, beš prirodu, ne uzimajte odmor, vaša će supruga/suprug zasigurno imati razumijevanja.

sve ovo tigre spada tebe, nisi baš ništa učinio da nam igra bude ugodnija i zabavnija, na sve si primjedbe se obrecnio u stilu rješava se ili bit će riješeno ili vidit ćemo, frustiran sam i jadan, vjerujem da nisam jedini. Dižem se nikad ranije u životu, mijenjam vrimena odjave, nebili koga ufatio, svađam s ženom oko imperije, nisam išao na skijanje o.g. s malim, a ekipa koja ovo vodi je čorava, i stalno nešt nova, negativno nova podmješta. Ni vodeći savezi nemaju pojma kako se npr u riznicu može uplatit, a polako više nisu sigurni kako se može napast. Fala, aj bog, mene više neš čut, ni vidit.
Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 07, 2011, 04:26:39 »



sve ovo tigre spada tebe, nisi baš ništa učinio da nam igra bude ugodnija i zabavnija,
pa nije on kriv toliko koliko ti mislis nije to kao napraviti stazu u igricama kao track mania
Evidentirano

1001 noć Smiley
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 07, 2011, 04:36:44 »

to sto si rekao potpisujem u cijelosti malo je ipak pretjerano ok razumijem promijene u v5 ali u v4 nerazumijem zasto se mjenja..... i bitnu stvar sto bi rekao nema tiger s tim nista on moze dat prijedlog kao sto moze bilo ko od nas mozda ce o njegovom prijedlogu bugari vise razmisljat nego  kad ga da neko drugi ali to neznaci da ce ga i prihvatit.... ugl  princip razmisljanja svakog prizvodjaca je isti idem napravit prvo nesto sto ce privuc ljude pa cu napravit nesto malo bolje ali cu tu trazit puno vise para da se uplacuje da bi se igralo to se sad i tu dogadja v4 vezijom se dalo igrat bez kredita i to je privuklo masu ljudi sad udjes u v5 bez kredita mozes kao i ja upalit odmor i to je to..... nemas bas nikakve sanse..... ugl nema potrebe za prozivanjem ikoga jer to nema ko i zasto bit prozvan a vi budite pametni pa sad kad vidite kako stvari stoje onda samo izbrisite iz glave IO i te acc-ove i zivite zivot pustite igru i bugare... mozda i oni shvate da su pogrijesili ali  sve dok mi tu kukamo a istovremeno placamo i kupujemo kredite njih bas briga sta ti pises tu po forumu.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 07, 2011, 04:40:33 »

i pogledaj malo one teme ako se nesto dogodi s ressim Tiger ti da kredite i svi mu zahvaljuju i koliko je on meni odgovora dao na moja pitanja ni sam bog nezna zato da nema tigera nebi bilo  ni .........

ti pises tu po forumu.....
na kog se odnosi
Evidentirano

1001 noć Smiley
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 07, 2011, 04:47:03 »

na kog se odnosi
pa u ovom slucaju na 4z4ww ali to vrijedi za sve koji ce pokusat nesto promijenit zaljenjem tu na forumu jedini nacin da se ista promijeni je da se smanji broj igraca samim time i broj kupljenih kredita onda ce se morat nesto uvodit da se privuku igraci a da bi se napravilo nesto sto ce privuc igrace to mora bit nesto sto ce bit po volji trenutnih igraca a ne na volju admina.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 07, 2011, 04:51:01 »

pa u ovom slucaju na 4z4ww ali to vrijedi za sve koji ce pokusat nesto promijenit zaljenjem tu na forumu jedini nacin da se ista promijeni je da se smanji broj igraca samim time i broj kupljenih kredita onda ce se morat nesto uvodit da se privuku igraci a da bi se napravilo nesto sto ce privuc igrace to mora bit nesto sto ce bit po volji trenutnih igraca a ne na volju admina.....
ja se nezalim a i nesto mi se mota po glavi da ce Tiger zakljucat temu  ;D ;D ;D
Evidentirano

1001 noć Smiley
4z4ww
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2011, 08:07:00 »

nikada, ali baš nikada, nisam naišao na sljedeće: poštovani, eto pitao sam bugare, ili ine, vele da je to (ma što bilo, npr da ne licitraš po 5 a kupiš 500), nemoguće uraditi, naravno da nisam, niti ih je itko išta pita, niti je ikog briga nit je tako nešto teško uraditi. Svaka čast tigeru što okolo dijeli krede, ja niti imam vremena nit volje da mu o takvim malim bugovima pišem, molim, itd., ovdje je riječ o tome da nekog nije briga, a tiger to zna, pa niti ne pokušava nešto uraditi, al mu ne smeta da im drži stranu jer je na plaći. S druge strane meni smeta takav odnos prema meni kao igraču i naravno, nakon što sam vrlo intenzivno igrao i trpio svašta u promjenama, štošta zanemario zbog igre, a nebili nešto naučio, pa u sljedećoj eri opleo, da mi netko 20 dana prije kara ere kaže nema više, da mi netko nakon što sam se dokazao i izmolio znanstvenika, nakon 2 dana kaže nema više, da mi netko nakon što pokušavam nadoknaditi 9 mj u 3 mj kaže nema više, da mi netko, ma nema veze, izmori me. Kako bilo stoji maja prva rečenica. PS aj tigre vrati mi rese što sam investiro u cehove, dok sam se razvijo, da si danas naštancam 12 paladina.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 07, 2011, 08:58:58 »

Većina ljudi zna, ali da ponovim.
Ne radim u uredu. Doslovce samo komuniciram i prenosim poruke između igrača i ureda. Ok, ako nešto nije bug ili mogu provjeriti na neki način, onda to obavim ja, ali za sve ostalo moram komunicirati s uredom. I kad kažem da se rješava, da će biti riješeno ili da je riješeno, znači da su u uredu napravili, rekli mi to i da to mogu prenijeti. Vrlo jednostavno.
S nekim stvarima se slažem koje su tu, s nekima se ne slažem. Recimo da sam u puno boljoj situaciji od vas što se tiče razumijevanja zašto je nešto promijenjeno. Neke stvari su nužne da se promijene i tijekom ere, neke bi mogle ostati do kraja ere. Mada ne vjerujete, ali mnogo puta pričam sa šefom u uredu o mnogim stvarima o kojima se ne slažem. Ja to mogu, jer ja imam svoj stvarni posao od kojeg živim, ne živim od IO. I mnoge stvari su promijenjene zbog toga. Ali nisam ja šef da me se sluša, niti je moje mišljenje uvijek najbolje, možda je  ponekad. Isto vrijedi i za sve ostalo.
Da, ova igra je zarazna, mnogo mjeseci mi je život bio organiziran na temelju 6 h offline i vremena napada. Ali ako nije išlo, jer sam imao skijanje s obitelji(lažem, ne hodam na skijanje, jer mi je to preskupi sport), gradnju nečeg, posao, igranje s klincem... mogli ste me ubiti u igri, ali stvarni život ima prednost. Ovo je igra i najzabavnija je kad je doživljavate kao takvu. Zato razumijem igrače, jer sam i ja bio - još jesam ali sam uvijek malo kratak s vremenom.
Pošalji mail u ured pa pitaj da li ja pitam nešto u uredu ili ne. Pa čekaj odgovor. Smiley Svaki dan sam par sati na skype sa njima, za svako pitanje koje vi postavite, ako ne znam odgovor. I prenesem ono što mi vele.  Ako se ne slažem 100% s tim, to kažem tamo.  A vi dobijete odgovor nakon toga od ureda, kakav god on bio. Da, radim za IO i oni moraju biti zadovoljni, ali se trudim da u svemu tome i igrači budu zadovoljni, jer uostalom vi ste ti koji igrate igre i za koje se moramo boriti.
I dok sam bio igrač, mijenjali su neke stvari zbog mojih postova, ali ovo nije način. Ista stvar se može reći na 2 načina. Drugi bi bio da napišeš negativne stvari i ponudiš neke argumente iza njih i nekakvo rješenje. Tada bi post imao puno više smisla, ja bi imao što reći uredu, kreativnu ideju ili nešto drugo.
Kao što rekoh s nekim stvarima se slažem... ali neke promjene su bitne, a neke stvari su lijepo pojašnjene, čak s primjerima, za one koji čitaju vijesti...
Promjena znanstvenika u eri npr nije bilo potrebno. Ograničenje doniranje više nego potrebno, jer je gotovo svaki savez imao par računa za doniranje. Da li smo mi krivi što svatko gleda kako pomoću varanja biti bolji. Ne. Ali također moramo pokušati to smanjiti na najmanju moguću razinu... I onda igrači koji su najmanje krivi za to nastradaju najviše. Ako pustimo sve da ide kako ide, kakva smo onda firma... i opet bi oni pošteni nadrapali. Nije sve crno bijelo kako izgleda.
Evidentirano

4z4ww
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 07, 2011, 09:38:24 »

fala na opširnom odgovoru, ono što me ponukalo da napišem što sam napisao je osjećaj da se s nama barat ko s "bulinom". Nitko nas ništa ne pitam promjene su bezrazložne i naprsne, i na ktraju nam ukidaju svijet. To je ono negativno što sam pokušao istaknuti. Ono, prijelozi bi bilo da se era produži ili ciklus pomakne, pod jedan, pod dva, da se uvede wikend, a kako bi ljudi imali i priv život. Eto, pozz
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 07, 2011, 09:41:09 »

fala na opširnom odgovoru, ono što me ponukalo da napišem što sam napisao je osjećaj da se s nama barat ko s "bulinom". Nitko nas ništa ne pitam promjene su bezrazložne i naprsne, i na ktraju nam ukidaju svijet. To je ono negativno što sam pokušao istaknuti. Ono, prijelozi bi bilo da se era produži ili ciklus pomakne, pod jedan, pod dva, da se uvede wikend, a kako bi ljudi imali i priv život. Eto, pozz

pa imas odmor.... sto ce ti weekend?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 07, 2011, 09:44:17 »

ja sam mišljenja da ima pozitivnih,a i negativnih promjena..neću glumit diplomata iako se slažem sa 4z4ww i tigerom,ali činjenica je da opada igranje imperije,tj. da sve manje ljudi igra..ne želim ulazit jeli to zbog privatnih,poslovnih ili drugih ograničenja,ali sam u jedno siguran-zbog mnogih promjena i ono malo šta igra će prestati ili neće imati sa kim igrat,nažalost
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!