Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:04:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kraj ere  (Posjeta: 6593 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #60 na: Siječanj 08, 2011, 03:49:28 »

Račun vampir1 je uspješno registriran u svijetu 94, trenutno otvorenom, kao i u svijetu 95 koji počinje 14.1.2011.

ja sam se reg. u cro2 a u cro 2 vec imam racun dracula1


znaci u v5 hrv. sam vampir1 a u v4(r71) cro2 sam i dracula1 i vampir1 a ja zelim da mi se vampir1 obiše jer ne zelim imati 2 acc-a
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2011, 03:55:52 od DRACULA » Evidentirano

1001 noć Smiley
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #61 na: Siječanj 08, 2011, 04:33:23 »

slusaj me ljusha..ovo ce zvucat bezobrazno ali zivo me se  Lips Sealed  za taj savez,i uopce nekuzim sto ti imas govoriti da s ja nekom usupkavam,nikada nisam ni vidio tog autora posta,a bogami  me i nezanima.post mu je bio smjesan,a to sto je netko tebe ismijao je tvoj problem....nemas nikakava prava prozivati nekog zato sto mu je nesto smjesno,pokusaj zapamtiti to
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #62 na: Siječanj 08, 2011, 05:13:01 »

zoki to da ti je bilo smiješno, ok još i razumijem...ali probaj mi objasniti što me imalo zaboliti u onom postu Horusa? nedostatak vremena? nebi rekao...mislim da i sam znaš koliko sam puta bio na odmoru i ta moja odmaranja se mogu nabrojati na prste jedne ruke  *hmm*...
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #63 na: Siječanj 08, 2011, 05:19:47 »

neznam kako  kod vas u slavoniji,ali ovdje u centralnoj HR kad ti netko spusti na tvoju izjavu kaze se da je zabolilo...
a to da se ja ulizujem njemu jer je vodja amona  je krajnje glupo....nisam ni znao tko je taj momak,niti imam neke ambicije kupovat kredite da ima 2-6 mil bodova kuzis....igram ovo nekih 7mj,i nisam kupio nijedan kredit da bi si pomogao u napretku,ili da bi bio u nekom vrhu....
ja sam ovdje da ubijem vrijeme,neznam dali znas koja je moja situaija,ali ni na kraj pameti mi nije ulizivati se ikome,jer ovo je samo igra,i neki je ljudi shvacaju pre ozbiljno...sta je tu je..ovdje dodjem na forum prije svega da ukradem neciji savjet koji mi moze pomoci,a to sto netko napise nesto sto me nasmije stvarno nije grijeh
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #64 na: Siječanj 08, 2011, 05:24:13 »

neznam kako  kod vas u slavoniji,ali ovdje u centralnoj HR kad ti netko spusti na tvoju izjavu kaze se da je zabolilo...
a to da se ja ulizujem njemu jer je vodja amona  je krajnje glupo....nisam ni znao tko je taj momak,niti imam neke ambicije kupovat kredite da ima 2-6 mil bodova kuzis....igram ovo nekih 7mj,i nisam kupio nijedan kredit da bi si pomogao u napretku,ili da bi bio u nekom vrhu....
ja sam ovdje da ubijem vrijeme,neznam dali znas koja je moja situaija,ali ni na kraj pameti mi nije ulizivati se ikome,jer ovo je samo igra,i neki je ljudi shvacaju pre ozbiljno...sta je tu je..ovdje dodjem na forum prije svega da ukradem neciji savjet koji mi moze pomoci,a to sto netko napise nesto sto me nasmije stvarno nije grijeh
okej zoki sorry ako sam malo prenaglio i ne nisam znao za vaše izjave takvog tipa i ovim putem ti se ispričavam...a sve znam, kako ne...rena je dobar posrednik Smiley
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #65 na: Siječanj 08, 2011, 05:39:45 »

E KIKIRIKI MISLIM DA NEBI VOLIO DA JA SAD PREVEDEM TVOJ POTPIS NA PRAVO SELJAČKI HRVATSKI KAKO JE I NAPISAN NA ENGLESKOM Lips Sealed....to bi treba prvi Ti znati...to je pod 1....pod 2 ..tko je taj Adler???....pa pojma nemaš o čemu govoriš...porazgovaraj sa apicigom1,,šefom LEGOSA zašto je dogovoreno obostrano bez poroba..mislim iznosiš činjenice koje nemaju pokrića...tebi velikom znalcu da objasnim situaciju ukratko a to je da je rat protiv Legosa pokrenut iz 2 razloga..i to sam reko apicigu nakon komunikacije...1..u savezu  Legos su bila 3 člana  sa kojima smo imali nerazriješene račune iz prijašnjih ratova...2 rat je bio besplatan....Nakon što je apicig izbacio rak ranu saveza, od strane apiciga dolazi pitanje dali ćemo se porobljavati....budući da sa apicigom imam prošlost i fer i korektno nadmetanje, na saveznoj razini smo dogovorili obostrano neporobljavanje,----tako da adleru prije neg bilo što bez argumenata izneseš razmisli da kakvu god glupost izneseš dobit češ primjeren odgovor.... *crazy*......i da te ispravim di sam ja reko da smo jadni,,,,pa imaš mogučnost copy/paste,,,pa blowjob naš skor sa amonima je 1:1....jel postoji više od 5 saveza u ovoj eri sa tim skorom...i drugo što se ti javljaš pa skrivaš se iza najačih i sad još nešto tu gunđaš...pa dođi kod mene sa tobom se mogu mjeriti i rokati ali bogami sa skrapijem,horusom,trolistom i tako redom ne...sad se tuščuđavaš ko picek glisti...razlika između amona i matikora je veča neg između mantikora i legosa u ...netreba biti čovijek previše školovan da skuži razliku u bodovima ,količini vojske broju članova i skorom od koliko 1 ili 2 poraza što se vas tiće...sa Legosom je vama očito prezentirana drugačija verzija ja imam u logu komunikaciju a ima i apicig1....skor i savezi su nam prije rata bili približno podjednaki...I konačno pitanje...što ste nahrlili na deveti savez imperije i pratite što ja znam jeli tko je ušao i tko izašao prije 4 mjeseca ili rekao prije 2 mjeseca....Mlad smo savez.početnici,ušli među prvih 10,zapeli za zub prvom savezu ovog svijeta,,,,mogu reći ja zadovoljan...a vi čak ni sobom ni prvim mjestom i da ove tabule rase koje se hihoću bezveze na svaki komentar ili uvredu il provokaciju govori upravo ono kako sam vas i nazvao TR....do skorjeg viđenja....možda sam ipak trebao prevesti na hrvatski ono od kikirikija pa da me bana i da više nemoram slušat vaginarije...inaće i napomena da se slažem sa trolistom u njegovom izlaganju.. Tongue
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #66 na: Siječanj 08, 2011, 05:51:10 »

¸ode ova tema u 16. smjeru...
vec bi i vrapci na granama shvatili da ratovi ovdje nezace nista,jer cim netko stekne prednost  ode se na odmore...tako je onaj yamaha slavio pobjedu neznam sa koji savezoma svi osli na odmor nakon 1 dana...
bilo bi ljepo da se promjene pravikla ratovanja pa bi onda mogli biti svi ponosni na uspjehe
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #67 na: Siječanj 08, 2011, 06:00:31 »

zato sam lijepo zamolio Horusa da makne svoj post u neku prikladniju temu i da tamo mene i ostale članove mantikora pokuša omalovažiti, jer sam naslov teme govori dosta o njoj, ali ne, mora se naći podbadalo (kao i uvijek) koje svaku temu zastrani, a opet s druge strane i ja sam se poveo i spustio na razinu...i gdje su sad ti moderatori i tiger da obrišu sve postove nevezane za ovu temu?? zabušavate ha? Tongue
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #68 na: Siječanj 08, 2011, 07:33:22 »

Može pitanje kikiriki?..što je po tebi ovo?----On my birthday, I get a blowjob.
On our anniversary, I get a blowjob.
On valentine's day, I get a blowjob.
At xmas, I get a blowjob.
So at every major celebratory occasion, I get a blowjob.
I flop my cock out at the mother-in-law's funeral and all of a sudden I'm insensitive.---- I usput molio bih ako netko ima kakvu anegdotu o tome kakav je Lav9 taktičar,ratnik .neki link ili događaj jer za njega nekako i neznam... Huh?
znas li ti da se ne hr. forumu ne smije pisati engleski:
Na moj rođendan, ja dobiti blowjob.
 Na našu godišnjicu, JA dobiti blowjob.
 Na Valentinovo, JA dobiti blowjob.
 Na Božić, JA dobiti blowjob.
 Tako je na svakom glavni slavljenički prigodu, JA dobiti blowjob.
 Ja flop moj  Lips Sealed  out na majka-u-zakon je sprovod i sve iznenada sam neosjetljiv.

covjek ocito voli ekoloske, i to je htio s nama podjeliti.ovo zadnje stvarno nisam razumio Grin Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #69 na: Siječanj 08, 2011, 07:45:15 »

znas li ti da se ne hr. forumu ne smije pisati engleski:
Na moj rođendan, ja dobiti blowjob.
 Na našu godišnjicu, JA dobiti blowjob.
 Na Valentinovo, JA dobiti blowjob.
 Na Božić, JA dobiti blowjob.
 Tako je na svakom glavni slavljenički prigodu, JA dobiti blowjob.
 Ja flop moj  Lips Sealed  out na majka-u-zakon je sprovod i sve iznenada sam neosjetljiv.

covjek ocito voli ekoloske, i to je htio s nama podjeliti.ovo zadnje stvarno nisam razumio Grin Grin

Interesantno, čak impresivno  Wink
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #70 na: Siječanj 08, 2011, 07:48:50 »

da nebi bilo kakvo vrijeđanje, ja sam samo preveo kikirikijev potpis *freak*
Evidentirano

vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #71 na: Siječanj 08, 2011, 07:49:02 »

Račun vampir1 je uspješno registriran u svijetu 94, trenutno otvorenom, kao i u svijetu 95 koji počinje 14.1.2011.

ja sam se reg. u cro2 a u cro 2 vec imam racun dracula1


znaci u v5 hrv. sam vampir1 a u v4(r71) cro2 sam i dracula1 i vampir1 a ja zelim da mi se vampir1 obiše jer ne zelim imati 2 acc-a

zna li netko odgovor mozda pa Proxy
Evidentirano

1001 noć Smiley
maximus
Gost
« Odgovor #72 na: Siječanj 08, 2011, 07:50:34 »

da nebi bilo kakvo vrijeđanje, ja sam samo preveo kikirikijev potpis *freak*

mother in law = punica, svekrva
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #73 na: Siječanj 08, 2011, 08:41:56 »

Evo brac da ti ja prevedem ,tvoja je blaža verzija je izvađena iz konteksta u kojem je pisano jer napisano je na engleskom i to vulgarnom obliku...ako je htio napisat kulturno i bez prostaćenja onda bi pisalo umjesto blowjob-felatio te nije izvorno napisan  Lips Sealed  več kod njega cock-----dakle u prijevodu u kontekstu izgleda puno ružnije dakle (ku...) i nemojte se praviti blesavima....Ovime samo potkrjepljujem ono što sam reko u prijašnjem izlaganju kao ovdje postoje frikovi ,reko bi iz interesa ,ne mogu dokućit kojeg,no apsolutno nije mjesto npr. zoky za nekog tko bi nešto ovdje htio nešto naućiti...one obavijesti koje su na početku kad su dobro prevedene su jedine objektivne i mjerodavne informacije ....ovo je ko sprdafon...jednom nešto objasniš drugi se javi sa još glupjim komentarom...pa tako u nedogled..nemoguća misija 67.....adio
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #74 na: Siječanj 08, 2011, 09:06:14 »

ok ja vas stvarno ne kontam.... potpis je bio zahebancija, nesto na cemu se puknes smijat i nema apsolutno nikakvog znacenja, ali vidim da vam je dosadno pa idete sve mikroskopski analizirat tako da sam ga maknuo(nedaj boze da sam stavio neku od mnogobrojnih slika o sprdanju macaka, odmah bi zvali PETA-u o zlostavljanju zivotinja).... tema je zakljucana jer se totalno skrenulo s nje i krenulo prepucavati medjusobno.... ciklon, ljusha, horus ako ste si medjusobno nejasni preporucujem da si to izgladite u privat porukama....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!