Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:10:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tiger hoću odgovor!!  (Posjeta: 1026 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« na: Siječanj 08, 2011, 10:10:01 »

zašto se mene kad god dođem na ovaj forum opominje da koristim proste riječi, dok drugi prolaze nekažnjeno??? i to nije prvi sluča Lips Sealed i ne da te molim za odgovor nego ga zahtijevam, jer je to tvoja dužnost kao CM-a, a svoje podanike nauči da ovdje svi imaju jednaka prava i da se prema svima odnose u skladu sa pravilima foruma...jer očito je da prezentiraju pravila na način koji njima odgovara, dok mi pročitana pravila govore sasvim nešto drugo...Horuse pošto ti je tema valjda iste sekunde zaključana slobodno se posluži mojom temom Tongue ako je ne zaključaju brzinom svjetlosti  Angry...a moje rane još ne trebaš previjati, niti imaš što previjati jer si jedino mogao sanjati da imam neke rane Tongue  ;D
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 08, 2011, 10:12:33 »

ako imaš prigovor..mislis da su neki prosli nekaznjeno radi postova ili slicno.. popsalji mu u privatnoj poruci ime igraca i sto po tvome je nedozovljeno objavio (proste rijeci ili slicno)  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 08, 2011, 10:15:02 »

svi koji idu protiv pravila foruma su opomenuti.... neki u postovima neki u privatnoj poruci, ovisi kako mi je lakse.... a ti si dobio UPOZORENJE radi psovanja ne u jednom nego u vise postova i dobiti ces bann ako nastavis
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 08, 2011, 10:16:33 »

Ispričavam se ako je si dobio opomenu a netko drugi nije. Obećavam da više neće biti tako. Ali niti ja niti moderatori ne mogu biti tu 24/7 kad god nekom padne na pamet da nešto piše. Ja obično tražim teme u kojima netko nešto pita, kad vidim da je neko dopisivanje u pitanju, ne čitam baš previše detaljno, jer mi je zadatak odgovarati na pitanja.
U ponedjeljak će moderatori dobiti malo detaljnije upute, makar nisu ništa krivi, ali da se malo smanje neke stvari na forumu.
Evidentirano

ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 08, 2011, 10:26:39 »

svi koji idu protiv pravila foruma su opomenuti.... neki u postovima neki u privatnoj poruci, ovisi kako mi je lakse.... a ti si dobio UPOZORENJE radi psovanja ne u jednom nego u vise postova i dobiti ces bann ako nastavis
rokaj!!!! banaj!!! tako se rješava nesposobnost i pristranost, micanjem s foruma onih koji ukazuju na očite pogreške članova IO tima...nadam se samo da će to doprijeti i do drugih ljudi i da će protestirati, a ne samo mirno gledati kako radite što vas volja, jer ovo nije vaš forum, vi ste samo tu da se pobrinete da u njemu funkcionira sve kako je zamišljeno pravilima...dok nismo ciklon i ja uputili na tvoj (što li je već ono na tvom profilu) nisi ga maknuo...jesi mu tiger dao možda opomenu?? jesi računao da djeca možda znaju engleski i da će to pročitati u potpisu njegovog profila?? jesi računao da djeca možda znaju značenje riječi cock i bowjob?? a sad me slobodno banajte Wink
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 08, 2011, 10:28:39 »

sa time se slazem da je nepravedno  *xxx* opominjati druge radi psovki a sam ih imati u potpisu..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
maximus
Gost
« Odgovor #6 na: Siječanj 08, 2011, 10:31:40 »

ajde tiger banaj kikaca radi prostih rijeci u potpisu... ili ga barem opomeni  Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 08, 2011, 10:32:06 »

rokaj!!!! banaj!!! tako se rješava nesposobnost i pristranost, micanjem s foruma onih koji ukazuju na očite pogreške članova IO tima...nadam se samo da će to doprijeti i do drugih ljudi i da će protestirati, a ne samo mirno gledati kako radite što vas volja, jer ovo nije vaš forum, vi ste samo tu da se pobrinete da u njemu funkcionira sve kako je zamišljeno pravilima...dok nismo ciklon i ja uputili na tvoj (što li je već ono na tvom profilu) nisi ga maknuo...jesi mu tiger dao možda opomenu?? jesi računao da djeca možda znaju engleski i da će to pročitati u potpisu njegovog profila?? jesi računao da djeca možda znaju značenje riječi cock i bowjob?? a sad me slobodno banajte Wink


Dobro, kikirikiju je to bio vic, nekome je ispao loš vic... a to očito nitko prije nije vidio i sad od toga radite prašinu. Ljusha, samo ti nemoj o pravilima, malo previše riječi sam kod tebe viđao sa  Lips Sealed *** ( primjer )  tako bila ona sa zvijezdicama ili ne, to je psovka. Čim se jednom popusti za nešto, odma svi navale ko goveda na sijeno.
Pravila su da se poštuju.


Pravila foruma
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2011, 10:33:36 »

dobio sam ja opomenu, bez brige budi.... i maknut je potpis.... a sad mala digresija, potpis je bio vic, a mislim da smo svi dovoljno veliki da ga razumijemo i nasmijemo.... odgovor tigera si dobio, a tema je zakljucana
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!