Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:33:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pad Crnoga Jastreba  (Posjeta: 4553 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 06, 2011, 11:31:25 »

 Sa dubokom tugom i žaljenjem Cry, javljam da je veliki krvopija i ugnjetavač imperije, šizidno-romantični STEFANSS nesretnim spletom okolnosti sinoć ( odnosno rano jutros ) pogođen na vojsku i sada leži ranjen. Ovaj čovjek, ljudina, posebno lovac na sve što gmiže Imperijom, veliki humanist i borac za povećavanje vlastitih vojnih bodova, pao je pod naletom lošeg alkohola i dobroga seksa Tongue. Njegovom nesrećom, kada se naloče, ja svratim do njega oko 3-4 ujutro i probudim ga. Problem nastane onda kada pije i  Lips Sealed  Shocked, tada se zaključa i nitko ne može do njega, a sinoć je izgleda pokupio takvu žensku, koja ga je toliko uništila da nije mogao dopuzati ni do imperije...

Napokon kada je ta ljudina smogla snage i došla do svoga acc.-a imao je šta i vidjeti, utvrda u plamenu, vojska izudarana  *black_eye*, ali to nije ono što ja našem koljaču, humanisti i velikom lovcu na vojne bodove imperije izmamilo smiješak na lice.
Smiješak su mu izvukle poruke malih miševa, koji slave jedan vojni poraz ovakvoga čovjeka, lovca, genijalnog taktičara i  imperijaliste i nadaju se odmazdi.
Ali propuštaju jednu bitnu stvar, naš šizoidni alkoholičar,  Lips Sealed . i lovac na male miševe sada može napadati i one miševe koji su mu bili u manje od x5, a i oni koji su nespretno pošli na njega već su naletjeli na sačekušu, tako da mi se čini da će više vojnih bodova zaraditi sada nego ranije.

Nego razlog moga pisanja nije Stefanss nego sex. Molio bih da se ozbiljno uzme u razmatranje opcija gdje bi se uveo odmor za vrijeme sex-a, jer nije samo stefanss na Lips Sealed .. zbog sexa, i mene je prije par mjeseci Mileelim prosvirao kroz vojsku za vrijeme upražnjavanja ovih aktivnosti Grin Grin Zbog toga ako se ne poradi na opciji ODMOR ZA UPRAŽNJAVANJE POROKA ja prestajem igrati IO, što je točno 25.364.711 kn koliko sam do sada uplatio za kredite. Živjeli Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 06, 2011, 11:40:21 »

volim te genijalče ludi *friends*........jedan si od rijetkih koji su mi uljepšali ovu eru
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2011, 11:40:50 »

Sa dubokom tugom i žaljenjem Cry, javljam da je veliki krvopija i ugnjetavač imperije, šizidno-romantični STEFANSS nesretnim spletom okolnosti sinoć ( odnosno rano jutros ) pogođen na vojsku i sada leži ranjen. Ovaj čovjek, ljudina, posebno lovac na sve što gmiže Imperijom, veliki humanist i borac za povećavanje vlastitih vojnih bodova, pao je pod naletom lošeg alkohola i dobroga seksa Tongue. Njegovom nesrećom, kada se naloče, ja svratim do njega oko 3-4 ujutro i probudim ga. Problem nastane onda kada pije i  Lips Sealed  Shocked, tada se zaključa i nitko ne može do njega, a sinoć je izgleda pokupio takvu žensku, koja ga je toliko uništila da nije mogao dopuzati ni do imperije...

Napokon kada je ta ljudina smogla snage i došla do svoga acc.-a imao je šta i vidjeti, utvrda u plamenu, vojska izudarana  *black_eye*, ali to nije ono što ja našem koljaču, humanisti i velikom lovcu na vojne bodove imperije izmamilo smiješak na lice.
Smiješak su mu izvukle poruke malih miševa, koji slave jedan vojni poraz ovakvoga čovjeka, lovca, genijalnog taktičara i  imperijaliste i nadaju se odmazdi.
Ali propuštaju jednu bitnu stvar, naš šizoidni alkoholičar,  Lips Sealed . i lovac na male miševe sada može napadati i one miševe koji su mu bili u manje od x5, a i oni koji su nespretno pošli na njega već su naletjeli na sačekušu, tako da mi se čini da će više vojnih bodova zaraditi sada nego ranije.

Nego razlog moga pisanja nije Stefanss nego sex. Molio bih da se ozbiljno uzme u razmatranje opcija gdje bi se uveo odmor za vrijeme sex-a, jer nije samo stefanss na Lips Sealed .. zbog sexa, i mene je prije par mjeseci Mileelim prosvirao kroz vojsku za vrijeme upražnjavanja ovih aktivnosti Grin Grin Zbog toga ako se ne poradi na opciji ODMOR ZA UPRAŽNJAVANJE POROKA ja prestajem igrati IO, što je točno 25.364.711 kn koliko sam do sada uplatio za kredite. Živjeli Tongue Tongue Tongue

velikom stefanssss iskrena sucut zbog vojske..... ali mozda to znaci da taj njegov ritual koji je izvodio tijekom velikog masakra njegove vojske urodi plodom i na svijet dodje  jos stefanssssss junior onda i na tome treba cestitat....  Grin Grin Grin    hehehehehhe... prijedlog je strasan ali IO se brine da ionako prenapucen svijet postane jos napuceniji tako da ako uspiju zaustavit barem jedan od 100 rituala ovakvih kakve je izvodio nama dragi godpodar stefanss postignut je velik napredak..... a kad jedan ovakav prodje to je samo upozorenje onima koji nezele da prekinu ritual a da pritom ne osiguraju vojsku..... hahahhahaha.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2011, 11:41:51 »

Grin Grin hahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, BRAVO CARE!!!! I JA SAM ZA TAKAV ODMOR!!! ALI SAMO DA IMA OPCIJA SEX ODMOR 2,3,4,5 SATI ILI ORGIJE OD 10 SATI SVE PO 1 DIJAMANT SE PLACA
hehehehhehe... anubis lijepo zamisljeno samo svi mi jako dobro znamo da taj odmor netreba trajati duze od svega 5-10min....   Grin Grin Grin Grin  naravno s predigrom...... heheheheheheh  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
maximus
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2011, 11:43:48 »

hehehehhehe... anubis lijepo zamisljeno samo svi mi jako dobro znamo da taj odmor netreba trajati duze od svega 5-10min....   Grin Grin Grin Grin  naravno s predigrom...... heheheheheheh  Grin Grin Grin

cuj, neki mogu i duze od 5-10 minuta  Tongue
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 06, 2011, 11:45:52 »

hehehehhehe... anubis lijepo zamisljeno samo svi mi jako dobro znamo da taj odmor netreba trajati duze od svega 5-10min....   Grin Grin Grin Grin  naravno s predigrom...... heheheheheheh  Grin Grin Grin



Nije problem sex odnosno tih 5-10 min, nego oporavak, to zna potrajati Grin Grin Grin
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 06, 2011, 11:46:06 »

cuj, neki mogu i duze od 5-10 minuta  Tongue
ti mora da si jako vjeran pa nisi dugo mjenjao partnericu......   Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 06, 2011, 11:46:13 »

Da ali bi onda doslo i do manipulacije svi bi bili na odmoru i kao svi feliki j---- hahahhaha,nebi bilo dobro trebalo bi i kontrolu uvesti da se vidi da li stvarno provode sex aktivnosti recimo da to kikiriki,tiger ili neko od njih nadgleda kao 3 osoba preko kamere i potvrdi vjerodostojnost
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 06, 2011, 11:47:00 »

Da ali bi onda doslo i do manipulacije svi bi bili na odmoru i kao svi feliki j---- hahahhaha,nebi bilo dobro trebalo bi i kontrolu uvesti da se vidi da li stvarno provode sex aktivnosti recimo da to kikiriki,tiger ili neko od njih nadgleda kao 3 osoba preko kamere i potvrdi vjerodostojnost

haha mrs.... mislis da ja zelim gledat vas starkelje i vasu smezuranu opremu? nece ici  Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 06, 2011, 11:48:17 »

Da ali bi onda doslo i do manipulacije svi bi bili na odmoru i kao svi feliki j---- hahahhaha,nebi bilo dobro trebalo bi i kontrolu uvesti da se vidi da li stvarno provode sex aktivnosti recimo da to kikiriki,tiger ili neko od njih nadgleda kao 3 osoba preko kamere i potvrdi vjerodostojnost


Nadzor ne bi trebao biti problem, gotovo svi imaju web kamere, a administratori bi smjeli nadgledati, a ko uzme odmor a ne  Lips Sealed . dobije sexbam  Grin
Evidentirano

__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 06, 2011, 11:48:45 »

ma mos,mislit!! svima kad se uhvati vojska tvrde kako su bili pijani,kako su sevili.A niko ne prizna sta se ustvari desilo.Skuzili ste da osim imperije ima i pametnijih stvari za radit.ja nisam kuko,izvlacio se  i po forumu piso kako sam bio pijan,zaspo ili neznam sta radio.Takvi vasi osobni problemi nas ne zanimaju,mislim nikog ovdje ne zanima.Mogo je i drkat u to vrijem to je njegova osobna stvar.Stvar je u tome sta je kikoso kao i svaki igrac ovdje koji izgubi u napadu ili u obrani.a sta je u to vrijeme radio koda da je bitno.Jel toliki problem priznat da je covijek,i da nije nedodirljiv.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Siječanj 06, 2011, 11:49:07 »

 Grin Grin Grin hahah pa kaj ti mislis da ja imam 100??? hahahah pa covjece jos uvijek volim pogledati rasvjetni stup i sjetiti se kako je kada je tezak trenutak a nemas opciju uzmi neku bolju polovicu
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 06, 2011, 11:49:52 »

Taman za dizanje zadovoljstva  Grin Grin
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 06, 2011, 11:50:07 »

haha mrs.... mislis da ja zelim gledat vas starkelje i vasu smezuranu opremu? nece ici  Grin Grin


Čuj nije posao administratora samo užitak, nekada je i patnja, a na kraju krajeva kako znati da li mi stari alkoholičari uistinu koristimo časno sexodmor ili ne  Grin Grin Grin
Evidentirano

maximus
Gost
« Odgovor #14 na: Siječanj 06, 2011, 11:50:30 »

ti mora da si jako vjeran pa nisi dugo mjenjao partnericu......   Grin Grin Grin

iskustvo i godine nose svoje  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!