Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:55:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Gdje čuvati zlato u R82  (Posjeta: 740 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« na: Siječanj 06, 2011, 12:56:20 »

Molio bih za pomoć odnosno odgovor na jedno pitanje.
Kada sam napadnut u R82, da li će mi napadač uzeti sve zlato ( naravno kada nisam online ) ako napadne bilo koju provinciju ili mora napasti glavnu?
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 06, 2011, 01:00:15 »

Molio bih za pomoć odnosno odgovor na jedno pitanje.
Kada sam napadnut u R82, da li će mi napadač uzeti sve zlato ( naravno kada nisam online ) ako napadne bilo koju provinciju ili mora napasti glavnu?
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1512.0
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2011, 01:07:02 »

Hvala, ali su stvarno napravili glupost sa ovim da se ne može podijeliti zlato na više mjesta, ja inače pokupujem željezo i pobacam ga po ostalim provama, ali to je skupo, ode mi pun k.... na proviziju, sada mi se jedan lik natovario na glavu, ali spremam mu odmazdu, napada svaki dan u 4 i 15 ko urica je, ali će iskolačiti oči kada se nađe pred sedmicom i malo više vojske nego što očekuje hehehehe
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2011, 01:26:38 »

Strpljen spašen, zar ne hehehhehe Grin Grin Grin.... za koji dan češ i ti njega početi posječivati točno ko urica hehehehe
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2011, 01:51:06 »

Kako znaš!?  Grin Grin Grin
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 06, 2011, 02:06:39 »

baš sam grah bacio na stol.... ovaj trešnjevac mi se čudno okrenuo.... vidim da če lik koji te je ugnjetavao brzo postati samo prazna utvara, bez vojske i resova Grin Grin Grin...
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 06, 2011, 05:02:16 »

Kad si već spomenuo ovu temu koja je još jedna od loših stvari u v5 moram dodati da sama činjeica da se zlato može uzeti samo iz prijestolnice nameće zaključak da je u igri jedino važno imati snažnu utvrdu u prijestolnici i vojsku u njoj jer većina napadača kao mjerilo opravdanosti za napad uzima količinu zlata koju može opljačkati. Sada je zapravo najčešće neisplativo napadati okolne provincije pa je samim tim i prijestolnica jedina važna u carstvu. To mi se ne čini dobrim rješenjem. Ne postoji mogućnost da provincije ostanu u minusu i vojska u njima nepokretna. Igrača u minus možeš odvesti jedino napadom na prijestolnicu.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 06, 2011, 05:07:17 »

sto je zapravo dobro.... u v4 imas razbacano zlato po provama i brzo se izvuces iz minusa ako je potrebno.... ovdje te dovede u minus i malo si u ku.cu... Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 06, 2011, 05:16:42 »

sto je zapravo dobro.... u v4 imas razbacano zlato po provama i brzo se izvuces iz minusa ako je potrebno.... ovdje te dovede u minus i malo si u ku.cu... Grin
Pitanje je s koje strane gledaš ali nisam baš siguran da si u pravu. U v5 možeš u bilo kojoj provi ponuditi rese na tržištu i zlato od prodaje ti automatski ide u prijestolnicu. Nema 20 minuta za transport. I ako si u minusu lakše ćeš se izvaditi. To je dobra opcija za branitelja ali loša za napadača jer branitelj uvijek zna na koju provu će napadać ići i jedino mora štititi prijestolnicu.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 06, 2011, 05:18:28 »

dalo bi se raspravljat o tome nadugo i nasiroko.... jedino pravo pitanje je kako spasiti zlato iz prijestolnice pod napadom? osim kupnjom resursa naravno....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 06, 2011, 05:27:12 »

dalo bi se raspravljat o tome nadugo i nasiroko.... jedino pravo pitanje je kako spasiti zlato iz prijestolnice pod napadom? osim kupnjom resursa naravno....

Mislim da je to još kvalitetan način, iz druge prove pokupuješ po jeftinoj cijeni kamenja ( za popravak utvrde ako treba ) željeza i drva i poslije napada prodaš po večoj cijeni nego kaj si kupio.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!