Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:56:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: UJEDINIMO SE SVI HRVATI!!!!  (Posjeta: 3330 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 05, 2011, 10:16:04 »

ne treba nama nikakav novi savez nego svi za jednog kad je teško...svaki napad i sakaćenje neprijatelja je dobrodošao ... napadi i onih koji nisu uvučeni u rat naprave štetu  *black_eye*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 05, 2011, 10:27:35 »

Evo slažem se sa vama Hrvatice i Hrvati. Odsad nadalje niti mi nepada napamet napad na nekog iz domovine a nadam se da cemo i surađivat  *heart*
Evidentirano
omnia
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 05, 2011, 10:59:09 »

ideja kao ideja, još i ima smisla...no, poznavajući neke bilo bi tu svađa, prepucavanja, prijetnji  itd itb, tako da sumnjam da bi to uspjelo...uostalom, palo je i na ovom forumu preveć teških riječi i optužbi da bi se tek tako zaboravilo...a s druge strane, dok ti pišeš svoj prijedlog-ideju, zvonetovi špijuni padaju na mojim graničnim postajama...Smiley Cool
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 05, 2011, 11:12:38 »

ideja kao ideja, još i ima smisla...no, poznavajući neke bilo bi tu svađa, prepucavanja, prijetnji  itd itb, tako da sumnjam da bi to uspjelo...uostalom, palo je i na ovom forumu preveć teških riječi i optužbi da bi se tek tako zaboravilo...a s druge strane, dok ti pišeš svoj prijedlog-ideju, zvonetovi špijuni padaju na mojim graničnim postajama...Smiley Cool


 Grin Grin Grin Ma to on samo hoće vidjeti što ti radiš i da li si budan. Što se tiče ujedinjavanja, možda bi i moglo upaliti ali ovi najjači svi moraju biti za to i ne dopustiti da ostane samo na dogovoru. Onda će i svi ostali slijediti. Ipak, malo sam pesimist.  Valjda smo takav čudan narod.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 06, 2011, 03:40:56 »

šta je sad???........minuta šutnje........šta nema više nitko ništa reči na ovu temu???

pozdravljam takvu inicijativu......ali nebude od toga ništa.........ovdije se trkelja o ujedinjenju a istodobno se špijaju naši igrači......nemojte molim vas više započinjati ovakove besmislene teme.

Ti i tvoj savez ste pokazali svoje kad smo objavili rat makli ste se sa federacije....nama pomazu trenutno 3 saveza tako da KAD  se hoce MOŽE  se....Dok ce bit ljudi koji ce njekat temu i govorit nemoze nemoze se nikad se nece nit moc...Hvala Anubisu i savezima koji pomazu....
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #20 na: Siječanj 06, 2011, 03:53:04 »

dali si ti shavtio uopče šta smo mi pisali?Huh?Huh?Huh?Huh?

tu se piše o nekakvom ujedinjenju a istodobno nas špijaju.........shvačaš li ti to?Huh??? ili ti je to ok. *crazy*

micek govorimo o tome da se hrvati ujedine.... to ne znaci da moramo svi u isti savez nego da pomazemo jedni drugima.... a sto se tice spijanja, zasto ne, u svakoj drzavi postoji obavjestajna i kontraobavjestajna agencija, i cesto ljevica ne zna sto radi desnica.... nema potrebe dizat paniku oko toga kada nitko nije napao nikoga....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 06, 2011, 03:59:54 »

AKO neko zna otvoriti neku scat sobu bilo bi lijepo pa da svi sa foruma budemo tamo pa da brze ide komunikacija medju igracima nije bitan savez samo da smo nasi!!! pa da vidite ko je on line lupa kontru i tako u krug

Potpuno se slažem sa tobom, ja napadnem jednog bugara i on čekaju da ja budem u nemogučnost da vratim vojsku i obranim se... u tom trenutku mi šalju napade i porobljavanja da me uspore sa vojskom. Zato odlučite, skype ( postoji soba gdije su neki iz saveza Krvnici,Imperials,Exyu,Labudovi,SRBKnights) ili da ja napravim jedan chat room na netu koji če bit dostupan samo odabranima.  To je posla 5minuta, sam da odaberem server na kojem če biti.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 06, 2011, 04:13:17 »

ako se vec skupite i nasi savezi objavljuju rat tom bugarskom nemojte odjednom objavit rat svi radje svaki tjedan jedan savez tako da im se redaju rat za ratom ako istovremeno ratuju 3 protiv jednog jednostavno nema smisla jer ako neko radi army save radi ga odjednom za sva 3 protivnicka saveza sto znaci tako je svejedno ratovao s 1 ili sa 3 saveza istovremenao dapace mozda je i lakse jer imas vise igraca za napast..... i tako 4 saveza se redaju to je mj dana rata za bugare garantirano u tih mj dana moraju kiksat svi svako ce u mj dana jednom prespavat zaboravit napravit as i takve stvari..... nakraju krajeva izaci ce sami iz saveza jer ce vidit da im jednostavno nedamo mira....    Grin Grin Grin  
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 06, 2011, 04:19:57 »

Nakon pola dana vec je 9 igraca saveza VIKTORY na odmoru a ostali se rokaju sve u 16.... Grin Grin Grin
mozda se nakon ovog rata promijeni ime u LUZERI  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 06, 2011, 04:23:58 »

Nakon pola dana vec je 9 igraca saveza VIKTORY na odmoru a ostali se rokaju sve u 16.... Grin Grin Grin
mozda se nakon ovog rata promijeni ime u LUZERI  Tongue Tongue Tongue

Nic  LUZERY  Grin

Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 06, 2011, 05:14:28 »

imas za docekat? ili pitam gluposti? Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 06, 2011, 05:21:47 »

pitas gluposti neemam isao na vojsku jednog od njih hehehe pa morao sam sve poslati da ga skrsim ali nemam srece heheh svi suradjuju hheheh

a doma ostavit vojske pobogu? pa uvijek se ostavlja doma cca 60ak tisuca ljudi, taman da prvi kontraporob odbijes.... ccc
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 06, 2011, 08:06:06 »

Potpuno se slažem sa tobom, ja napadnem jednog bugara i on čekaju da ja budem u nemogučnost da vratim vojsku i obranim se... u tom trenutku mi šalju napade i porobljavanja da me uspore sa vojskom. Zato odlučite, skype ( postoji soba gdije su neki iz saveza Krvnici,Imperials,Exyu,Labudovi,SRBKnights) ili da ja napravim jedan chat room na netu koji če bit dostupan samo odabranima.  To je posla 5minuta, sam da odaberem server na kojem če biti.
ja sam za skype ili msn.... lakse je i brze.... nego evo sto se dogadja kad pomazes jadnom proxy-ju: val1309   you know that you will burn in all provinces...  sva sreca da imam posla s talentiranim genijalcem poput njega koji je onda pitao zasto me ne moze porobiti.... nije da vec svijetlim kao baklja olimpijska hehe.... i jos mu ja napisem hristos se rodi u poruci hahaha Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 06, 2011, 10:30:20 »

Ok malčice smo skrenuli sa teme (čudim se). Podržavam ideju da se napravi neki hrvatski chat u kojem bi mogli pričat o suradnji i dogovorit se štogod.
A ako neupali makar ćemo moć se pošteno ko ljudi posvađat.
Ajde neko pametan nek složi tu chat sobu Cool
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 06, 2011, 10:40:00 »

Za 1h i 30min preuzimamo vodstvo protiv Viktory saveza

sve zahvaljujuci nasim saveznicima.....HVALA DECKI  ;D ;D
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!