Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:03:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ova tema nema veze sa srpskim svijetom  (Posjeta: 1411 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« na: Siječanj 04, 2011, 03:39:58 »

sve jasno   
http://www.youtube.com/watch?v=O1mYwJgGupk&feature=related
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 05, 2011, 05:45:14 »

..hlebiga zakljucana mi ona tema r71 srpski svijet..pa nemogu tamo pisat..valjda mi nece odma izbrisat post sto je tu....valjda.. Wink Wink..nego vidio sam jedan post od velikog ateistickog propovjednika horusa..di malo hlebe nas bosance..iliti BOSANSKE HRVATE..pa reko de pobro da te cujem..reci sta imas protiv nas.. Wink Wink..
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Siječanj 06, 2011, 06:41:03 »

..hlebiga zakljucana mi ona tema r71 srpski svijet..pa nemogu tamo pisat..valjda mi nece odma izbrisat post sto je tu....valjda.. Wink Wink..nego vidio sam jedan post od velikog ateistickog propovjednika horusa..di malo hlebe nas bosance..iliti BOSANSKE HRVATE..pa reko de pobro da te cujem..reci sta imas protiv nas.. Wink Wink..
pozdrav tebi veliki vjernice! sretan ti Bozic i nova godina! ocito nisi dobro razumio temu. uglavnom, na upit zasto se odgovara na ekavici. bosanac je napisao:"treba znati jako puno stvari u vezi igre, treba bit voljan pomoc i treba bit pristojan, hrvatskih igraca s ovakvom karakteristikom nazalost nema previse "
kao sto je napisao, smatra da mi hrvatski igraci neznamo puno o igri, nepristojni smo i nismo voljni pomoc, pa nam je potrebno da uvozimo pamet iz bosne i srbije, sto i pokazuje njegov polozaj na forumu.
smatrao sam potrebnim da kazem da to nije istina jer hrvatskih igraca ima koji znaju igrati, pristojni su i zele pomoci. samo to nije kriterij za odabir vec, poslusnost i podobnost. i zato hrv. igraci ne mogu (a ne da ne zele ili da ih nema) odgovarati na pitanja, vec to moraju ljudi na ekavici. na kraju krajeva, bitno je da dobijemo odgovor i da ga razumijemo, iako se s tim ne bi slozili svi igraci.
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 06, 2011, 08:54:57 »

horus ispravi me ako griješim ,ali mislim da hrvati iz baranje govore ekavicom kao i vojvođanski hrvati,tako da dijalekt ekavica nije nužno povezan sa srbima
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #4 na: Siječanj 06, 2011, 09:00:02 »

horus ispravi me ako griješim ,ali mislim da hrvati iz baranje govore ekavicom kao i vojvođanski hrvati,tako da dijalekt ekavica nije nužno povezan sa srbima
a kojim ono naglaskom govore čisti zagrepčanci......čini mi se isto ekavicom,ako sam u krivu ispravite me
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 06, 2011, 09:03:27 »

a kojim ono naglaskom govore čisti zagrepčanci......čini mi se isto ekavicom,ako sam u krivu ispravite me

Pravi purger govori kajkavskim! Kaj ne? *beer2*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Siječanj 06, 2011, 10:09:36 »

dame i gospodo, pogledajte o cemu se radi pa se tek onda ukljucite u raspravu, a ne samo skupljati broj postova
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2504.0
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 06, 2011, 10:33:56 »

dame i gospodo, pogledajte o cemu se radi pa se tek onda ukljucite u raspravu, a ne samo skupljati broj postova
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2504.0

da o tome ti ja baš i pišem ...nije nužno da ta/j što odgovara na pitanja da je srpkinja ili srbin ...može biti hrvatica ili hrvat i piše ekavicom .... zamisli to i ovako ....u  RH  je službeni dijalekt  štokavski  i sad da dođe jedna/an čistokrvna/i istrijanka ili istrijanin odgovarati na pitanja  Huh? tako da je to potpuno irelevantno i presmiješno o čemu se ovdje piše ,zato je taj link što si ga i izvadio s pravom bio zaključan .....
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 07, 2011, 10:08:36 »

..e moj horuse opet blebetas.. *hmm* *hmm* prvo mene zaboli ko pise odgovore pod ta pitanje..jer ni neidem tamo..a vec je bila takva slicna situacija na nasem chatu kad je bila nasa suseda tina op..pa sam se ja malo pobunio..sta ce nam srpski operator na hrvatskom chatu..ali odgovor je bio niko nije dovoljno kvalificiran za to mjesto..od nas silnih hrvata na chatu..valjda ak se ja dobro sjecam..  Grin Grin Grin Grin..tako da dabe se nerviras i prihvati da ti srbo pise te odgovore il sta vec..Grin Grin  Grin Grin..a drugo..opet si napiso..(smatra da MI hrvatski igraci neznamo puno o igri..i bla bla..)..aj pazi sta pises..jel more.. Wink Wink
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 07, 2011, 10:26:13 »

aj prije nego zakljucaju temu da i tebi horus 3 put odgovorim na tvoje nejasnoce..... a vidim nije ti jasno da poznavanje u igri NIJE jedina predispozicija za davanje odgovora.... prijesvega treba bit KULTURNA OSOBA KOJA ZNA KOMUNICIRAT TE TREBA BIT DOVOLJNO HUMANA DA JOJ NIJE JEDINI CILJ NEKOGA ZA Lips Sealed AT I UVALIT MU KAJLU TAKO DA OTPADNE KAO IGRAC..... da imas u igri jos toliko uspjeha koliko imas ovo sto je napisano velikim slovima nikad neces imati , tako je i s vecinom svi znaju kad su oni u pitanju znaju sva pravila sve u igri ali kad drugi pitaju svi sute samo nekolicina odgovara i a neki odgovaraju ovako " koji si ti noob kak neznas to to ti je tako i tako" oprosti takav odgovor netreba i igrace koje tako odgovaraju netrebamo.... a od toliko igraca koji jos igraju mozes naci najvise 3 koja su sposobna da odgovaraju na takva pitanja ali oni se nisu javili da to zele radit a mi nikoga necemo tjerat..... prema tome sve skupa koji god razlog bio cinjenica da adekvatnih igraca NEMA i pomiri se s tim......  zahvaljujem bilo kome ko ce zakljucat i ovu temu.....  Wink Wink
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #10 na: Siječanj 07, 2011, 10:40:09 »

..e moj horuse opet blebetas.. *hmm* *hmm* prvo mene zaboli ko pise odgovore pod ta pitanje..jer ni neidem tamo..a vec je bila takva slicna situacija na nasem chatu kad je bila nasa suseda tina op..pa sam se ja malo pobunio..sta ce nam srpski operator na hrvatskom chatu..ali odgovor je bio niko nije dovoljno kvalificiran za to mjesto..od nas silnih hrvata na chatu..valjda ak se ja dobro sjecam..  Grin Grin Grin Grin..tako da dabe se nerviras i prihvati da ti srbo pise te odgovore il sta vec..Grin Grin  Grin Grin..a drugo..opet si napiso..(smatra da MI hrvatski igraci neznamo puno o igri..i bla bla..)..aj pazi sta pises..jel more.. Wink Wink
nije da ja blebletam, nego ti ocito ne mozes razumjeti sto pise. meni je takodjer svejedno tko pise odgovore, jer nisam pokrenuo tu temu. ja samo hocu da se zna da nije tocna tvrdnja da nema kvalificiranih hrvata da to rade!!!
to sto sam napisa, mogu opet napisati, jer to je citat tvog frenda bosanca. pitaj ga zasto misli tako, on ce ti valjda to najbolje objaniti. mozda i nemisli tako ali mora napisati, jer ce inace uci u kategoriju nepodobnih *freak*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Siječanj 07, 2011, 10:51:18 »

aj prije nego zakljucaju temu da i tebi horus 3 put odgovorim na tvoje nejasnoce..... a vidim nije ti jasno da poznavanje u igri NIJE jedina predispozicija za davanje odgovora.... prijesvega treba bit KULTURNA OSOBA KOJA ZNA KOMUNICIRAT TE TREBA BIT DOVOLJNO HUMANA DA JOJ NIJE JEDINI CILJ NEKOGA ZA Lips Sealed AT I UVALIT MU KAJLU TAKO DA OTPADNE KAO IGRAC..... da imas u igri jos toliko uspjeha koliko imas ovo sto je napisano velikim slovima nikad neces imati , tako je i s vecinom svi znaju kad su oni u pitanju znaju sva pravila sve u igri ali kad drugi pitaju svi sute samo nekolicina odgovara i a neki odgovaraju ovako " koji si ti noob kak neznas to to ti je tako i tako" oprosti takav odgovor netreba i igrace koje tako odgovaraju netrebamo.... a od toliko igraca koji jos igraju mozes naci najvise 3 koja su sposobna da odgovaraju na takva pitanja ali oni se nisu javili da to zele radit a mi nikoga necemo tjerat..... prema tome sve skupa koji god razlog bio cinjenica da adekvatnih igraca NEMA i pomiri se s tim......  zahvaljujem bilo kome ko ce zakljucat i ovu temu.....  Wink Wink
a da, tu sam ja postao, treba to odmah zakljucat, mozda bih mogao sto krivo napisati *suicide*.ne trebas mi 3 puta ponavljati, vec samo dobro procitati sto sam napisao. netrebas me ni uciti tvojoj kulturi jer ja imam svoju.  cinjenica je da sam ja 10 mjeseci uredno odgovoarao na pitanja i to nikom nije smetalo, sve dok nisam na forumu pokrenuo neka pitanja, zbog kojih sam postao nepodoban. ja sam to znao odmah, a ovih dana sam dobio i sluzbenu potvrdu da je tako i da zbog toga niti mogu vise odgovarati na pitanja, niti imati bilo kakvu funkciju. znaci nije stvar kulture , nego sistema. tjesi me samo to da i dan danas smatram da sam biio u prvu i da nisam prodao svoj obraz. a ti bi mogao ne pisati o stvarima u koje nisi upucen i o kojima nista ne znas!
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 08, 2011, 04:36:54 »

a da, tu sam ja postao, treba to odmah zakljucat, mozda bih mogao sto krivo napisati *suicide*.ne trebas mi 3 puta ponavljati, vec samo dobro procitati sto sam napisao. netrebas me ni uciti tvojoj kulturi jer ja imam svoju.  cinjenica je da sam ja 10 mjeseci uredno odgovoarao na pitanja i to nikom nije smetalo, sve dok nisam na forumu pokrenuo neka pitanja, zbog kojih sam postao nepodoban. ja sam to znao odmah, a ovih dana sam dobio i sluzbenu potvrdu da je tako i da zbog toga niti mogu vise odgovarati na pitanja, niti imati bilo kakvu funkciju. znaci nije stvar kulture , nego sistema. tjesi me samo to da i dan danas smatram da sam biio u prvu i da nisam prodao svoj obraz. a ti bi mogao ne pisati o stvarima u koje nisi upucen i o kojima nista ne znas!
mislim da nemam sta za pisat ljudi ti pisu sve u drugoj temi !!!!!!!!!
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Siječanj 08, 2011, 07:38:58 »

mislim da nemam sta za pisat ljudi ti pisu sve u drugoj temi !!!!!!!!!
nemas, kako nemas? pa ti si trusted member, moras nesto napisat Cheesy.ili moras prvo pitat za misljenje ;D
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 08, 2011, 07:52:09 »

nemas, kako nemas? pa ti si trusted member, moras nesto napisat Cheesy.ili moras prvo pitat za misljenje ;D
ne samo sam morao naci link   http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2557.45
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!