Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 01:12:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hakiram ti acc  (Posjeta: 716 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« na: Siječanj 03, 2011, 10:31:35 »

Nisam vidio dal ima koja tema o ovome ali imam problemčić,ne veliki ali eto...
Svako malo kad bi nekoga htio napasti kaže mi tamo da dijelimo isti računalo ili bla bla..
Nema davno sam primjetio da mi je netko bio na acc iako nikome nisam rekao pass,znam jer sam pratio vrijeme za off,
nisam neki stručnjak u informatici i znam da se sve može hakirati,pa ako netko ima neki savjet u vezi toga...dal se isplati svako malo mjenjati
pass ili što napraviti??
Bilo bi mi blesavo da me sad baniraju zbog,kako tamo kaže IP ili slično ali svaku nemogućnost napadanja sam do sada prijavio...eto ak netko
zna nešto o tome nek kaže jer mislim da nisam jedini koji ima tih problema hehe...čak sam sa strikom Horusom imao isti slučaj ali ga je on prijavio Smiley)
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 03, 2011, 10:59:49 »

neznam neznam, ali znam da mene često izbacuje van iz igre...
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 03, 2011, 11:18:41 »

Ako koristite mobilni net, web caffe, često resetirate adsl router zbog skidanja putem rapidsharea ili nekog drugog razloga, korištenje hot-spotova u većim gradovima, studentski domovi... može se desiti podudaranje po ip adresi. Mobilni net ima mali ip opseg u Hrvatskoj, pa su relativno česta podudaranja... ima i nekih drugih razloga da ne ulazim preduboko.
Šifru ti nitko ne može probiti ako je normalne težine . niej 123456 ili ista kao raču ili 0000000 i slično. Osim ako ima pristup tvom kompu ili WLANu i zna da igraš. Tako da si s te strane siguran. Neka promjena svakih par mjeseci ill malo češće ako je netko znao pass  Cool i s te strane si siguran.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Siječanj 03, 2011, 11:22:22 »

ja sam imao masu takvih slucajeva.zadnji je bio sa igracem borneo, iz feara. pisalo mi je i sa nekoliko feuda . najveci smjeh je bio kad mi je napisao da dijelim isti IP sa nosferom. tada sam kelsu uvjerio da se napio i dao mi pass  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*. koji je to smijeh bio.
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 04, 2011, 12:38:54 »

ja sam imao masu takvih slucajeva.zadnji je bio sa igracem borneo, iz feara. pisalo mi je i sa nekoliko feuda . najveci smjeh je bio kad mi je napisao da dijelim isti IP sa nosferom. tada sam kelsu uvjerio da se napio i dao mi pass  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*. koji je to smijeh bio.
...fino...odgovora ko u priči i hvala na njima...ma kao što rekoh,bilo bi mi blesavo da me se sad banira jer baš evo za primjer...čovjek me moli za neku niku uslugu... i ja poštenjačina hoću pomoći ali kita cvijeća...nema niš jer veli da dijelimo istu adresuz i bla bla...
Horus nemoj  Lips Sealed ,napio si malog i prijavio ga tigeru da dobije ban hahahehe...ma za Lips Sealed avam i nebvi ulazio u te stvari ko je koga za Lips Sealed o ali  Lips Sealed at ga...kako god,kad je hića za napad ono mi veli isti IP i slično...e  Lips Sealed  sad...no uglavnom,hvala na odgovorima SmileySmiley
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!