Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 10:49:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Napad na slabijeg  (Posjeta: 621 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Siječanj 02, 2011, 08:07:15 »

napadom na slabijeg izvan x2 dometa dosad se gubila cast i moral,a evo sad i snaga napada 3 posto za svakih 0,1razlike!ako neko napadne igraca izmedu kojih je razlika npr. 2.7 koliko u postotcima ce napadac imat slabiji napad?? da li ce uopste imat smisla napast igraca van x2 dometa?ja sam protiv toga ali onda jednostavno sto ne zabraniti ovakve napade,...kako upotri Lips Sealed it kalkulator,izracunat ishod bitke,tj kako sad odbit nekih 40 posto od svog napada,...?
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 02, 2011, 08:39:23 »

nemoj napadati slabije  Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 02, 2011, 08:46:34 »

pa nečeš napadat izvan x2 i stvar riješena
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 02, 2011, 09:42:02 »

pa nečeš napadat izvan x2 i stvar riješena
ne slažem se da je stvar riješena. manje više za mene jer ja sam miroljubivi ekonomist Grin Grin Grin, ali ako netko želi napadati, trebao bi imati način kako da to i učini bez da bude naslijepo. u simulator to treba što prije uvesti ne kao nadogradnju već kao nešto osnovno obzirom na ovu promjenu. čista logika. pretpostavljam da se to već planira jer ovako nema smisla. Huh?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 02, 2011, 10:03:38 »

ah, vjerovatno če stavit u kalkulator da ukucaš svoje i protivničke bodove da se uračuna točan radijus x2 ili x3 ili samo da postaviš sa koliko manje % češ napadati branitelja... al dobraje stvar, ako te netko sa više bodova napadne, izvan x2 radijusa ima manji bodovni napad, veče su šanse da izgubi borbu
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 02, 2011, 10:05:09 »

to stoji. sada ona varijanta sa katapultima u utvrdi još više počinje da šljaka Grin Grin Grin
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #6 na: Siječanj 02, 2011, 11:30:28 »

ne slažem se da je stvar riješena. manje više za mene jer ja sam miroljubivi ekonomist Grin Grin Grin, ali ako netko želi napadati, trebao bi imati način kako da to i učini bez da bude naslijepo. u simulator to treba što prije uvesti ne kao nadogradnju već kao nešto osnovno obzirom na ovu promjenu. čista logika. pretpostavljam da se to već planira jer ovako nema smisla. Huh?

pa napadaj one goldere na njima ne gubis bodove i da su ti na 4x razlike a i kad uneses sve ( vojska , kog napads provincija ) tamo u utvrdi na opciji napadni i pise ti kolko da njega i nazad kolko ces casti izgubit kod napada na utvrdu i kolko na porobljavanje
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 02, 2011, 11:56:08 »

ali ne piše kolika ti je napadačka snaga što do sada i nije bilo bitno, ali sad je. razlika je napadati sa 100k vojske normalno i sa 100k koje imaju npr 12% slabiji napad a nemaju sve jedinice isto pa da moš bacat neke ozbiljnije procjene... i da, rekoh već da sam ja miroljubivi ekonomist Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 03, 2011, 01:45:47 »

ali ne piše kolika ti je napadačka snaga što do sada i nije bilo bitno, ali sad je. razlika je napadati sa 100k vojske normalno i sa 100k koje imaju npr 12% slabiji napad a nemaju sve jedinice isto pa da moš bacat neke ozbiljnije procjene... i da, rekoh već da sam ja miroljubivi ekonomist Grin Grin Grin Grin

pa trebali bi to iskljucit dok ne uvedu u to sto sam reko i to kolko ces izgubit snage napada ili kolku ces imat i isto za kalkulator
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!