Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:49:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: r 71 srpski svijet  (Posjeta: 2844 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 04, 2011, 01:11:24 »

 Grin baš
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #31 na: Siječanj 04, 2011, 01:15:40 »

ispravak......zakrpa....jeli dovoljno hrvatska riječ
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Siječanj 04, 2011, 01:16:26 »

hmm.... pa ajmo ovako, srpski i bosanski forumi ne postoje.... drugo, ja nisam ni bosanac ni srbin nego zagrepcanin. da se nadovezem dalje: vođa sam saveza koji je u r71 daleko najbolji po svim kriterijima, u r82 na 2. mjestu..... vodja si saveza koji je u 71 na prvom mjestu? sry ali od kad se otvorio v5 90% ekipe je otislo na odmor u 71, nos je bannan i vise nitko ne igra taj uspavan svijet, dakle taj kriterij ti nije nesto stabilan. u r82 savez ti je na trecem a ne na drugom mjestu, i to odkad vam se pridruzio forest i poljska ekipa. a da se osvrnemo na postove na forumu... nikome se ne brisu teme bezveze i nikome se ne brisu postovi bezveze.... imas pravila foruma koja su svima na raspolaganju i koja se svi trebaju pridrzavati... eto, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj
pa ajmo! znam da ne postoje, nisam to bez veze napisao. tko zna neka cita. r71 nije uspavan, jer tu igra dosta ljudi sto se moglo vidjeti po broju kupljenih poklona Grin u r82,kad sam pisao post pa u nazad pola mjeseca bio je 2.
to sto navodis samo je odraz tvoje niskosti i cinjenice da si na toj funkciji po podobnosti. jer da imas kvalitete moderatora i da kvalitetno obavljas taj posao, ne bi pljuvao po mojim postignucima , nago bi naveo svoja i obrazlozio po kojim si ti to kriterijima na ovom polozaju. sto si ti konkretno postigao u IO Huh? na kojoj si ti poziciji u uspavanom r71 svijetu, a na kojoj u r82 Huh? koje su to tvoje kvalitete Huh?
PS: jesi li ti policajac u realnom svijetu *crazy*
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 04, 2011, 01:17:51 »

ispravak......zakrpa....jeli dovoljno hrvatska riječ
          zakrpa i poklopac nisu iste riječi  Smiley
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #34 na: Siječanj 04, 2011, 01:19:16 »

navela sam ispravak......zakrpa bolje pristaje
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 04, 2011, 01:21:07 »

najbolje pristaje da svi začepite usta i odete spavati jel niko ništa pametnog neče reči  Cheesy pošto niko nije to
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 04, 2011, 01:22:56 »

pa ajmo! znam da ne postoje, nisam to bez veze napisao. tko zna neka cita. r71 nije uspavan, jer tu igra dosta ljudi sto se moglo vidjeti po broju kupljenih poklona Grin u r82,kad sam pisao post pa u nazad pola mjeseca bio je 2.
to sto navodis samo je odraz tvoje niskosti i cinjenice da si na toj funkciji po podobnosti. jer da imas kvalitete moderatora i da kvalitetno obavljas taj posao, ne bi pljuvao po mojim postignucima , nago bi naveo svoja i obrazlozio po kojim si ti to kriterijima na ovom polozaju. sto si ti konkretno postigao u IO Huh? na kojoj si ti poziciji u uspavanom r71 svijetu, a na kojoj u r82 Huh? koje su to tvoje kvalitete Huh?
PS: jesi li ti policajac u realnom svijetu *crazy*
horus..... jos jedna poruka tebi ali ovog puta kratka jer onu mozda nerazumijes.....  dakle po dostignjucima u igri i imas zasluge bit neko i nesto ali....    


KULTURAAAAAAAAAAA[/size]
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #37 na: Siječanj 04, 2011, 01:23:46 »

horus..... nemoj se uvrijedit ali tvoja kultura je na razini (nezelim kometirat porukom si pokazao sve).....  ako te bas zanima ja zivim u hr vec 18god jedina stvar u papirima koja me veze s bosnom je mjesto rodjenja..... ako ti gledas stvari po niku koji sam napisao onda bolje da tvoj ne komentiram ti si profulao tisucljece.... horus nedavno sam pisao jednu veliku uzrecicu a tebi cu je posebno ponovit..... AKO ZELIS PROMIJENIT SVIJET KRENI PRVO OD SEBE..... sretno na prvoj prepreci...... svaka cast na dostignucima koja si postigao u igri iskreno meni tvoja dostignuca neznace nista kad se ne ponasas ljudski i jedina stvar u ovoj igri a vjerojatno u zivotu ti je da na bilo koji nacin napakostis drugima kao npr. kiklop i njegov redoslijed i nacin koloniziranja provincije....  sto se tice toga ko ima koliko znanja o igri horus samo da ti kazem da sam siguran da se mozes sakrit ali nasrecu  neki ljudi imaju zivot pa im igrica nije sve u zivotu a jednog dana ces i ti to shvatit....  80% tvojih postova potice svadju.... zar takav treba bit covjek koji je dio bilo kojeg javnog tima koji komunicira s ljudima?Huh?? ja sam ti tako i tako sam tu jos do kraja ove ere i onda se posvecujem zivotu u cijelosti ovdje cu se pojavit kad mi bude najdosadnije pa eto ostat ce tebi mjesto trusted membera naravno ako ga zasluzis s ponasanjem ja ti ga nebi dao nikad ali neodlucujem ja odlucuju drugi.... prema tome sretno.....  *drunk*
ovo nisam napisao da bi mi ti dao svoje mjesto,niti mi ga mozes dati,  niti ga trazim, nego da pojasnim zasto ovdje odgovaraju ekavicom na pitanja. nije stvar da nema ljudi, nego su onemoguceni. ako si se nasao uvrijeđen imas moju ispriku!
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 01:27:59 od Horus » Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 04, 2011, 01:24:38 »

pardon ovo je moje pitanje i ako želite otvorite svoj neznam kako da nazovem ili platite pivu po možete nastaviti sračkati
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 04, 2011, 01:25:05 »

pa ajmo! znam da ne postoje, nisam to bez veze napisao. tko zna neka cita. r71 nije uspavan, jer tu igra dosta ljudi sto se moglo vidjeti po broju kupljenih poklona Grin u r82,kad sam pisao post pa u nazad pola mjeseca bio je 2.
to sto navodis samo je odraz tvoje niskosti i cinjenice da si na toj funkciji po podobnosti. jer da imas kvalitete moderatora i da kvalitetno obavljas taj posao, ne bi pljuvao po mojim postignucima , nago bi naveo svoja i obrazlozio po kojim si ti to kriterijima na ovom polozaju. sto si ti konkretno postigao u IO Huh? na kojoj si ti poziciji u uspavanom r71 svijetu, a na kojoj u r82 Huh? koje su to tvoje kvalitete Huh?
PS: jesi li ti policajac u realnom svijetu *crazy*

nisam nego pravnik.... i kaze se onemoguceni....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 04, 2011, 01:27:04 »

evo opet kikija ajde radi taj poso ali pošteno mada sumljam da možeš zna i sam zašto
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 04, 2011, 01:29:34 »

hm da, bilo je zabavno, tema ide pod lock.... imas moje isprike skrapi
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 04, 2011, 01:51:10 »

Da se nadovežem malo. Pod ljudi koji žele odgovarati, smatram ljude koji će imati znanje, volju, kulturu pisanja i to na malo duže staze. Nije se problem prijaviti, pa čak niti dobiti mogućnost odgovaranja na pitanja, makar veliki broj prijava moram odbiti.
Primjer:
Tražiš funkciju a manje od pola slova ti je na pravom mjestu...
Tražiš funkciju, navodiš iskustvo i onda me pitaš zašto resursi ne rastu iznad 35 k.
I još mnogo sličnih situacija. Da se ne bi nitko osjetio pogođenim, primjeri se ne odnose na nikog iz teme. Pogotovo ne na Horusa. Ispričavam se ako sam sa primjerima nekog povrijedio, ali su sve primjeri s kojim sam se susreo, kao i sa jako puno sličnih.
Dođu ljudi koji znaju, dobiju priliku, nakon 15-30 dana otiđu bez pozdrava jer imaju obveze u stvarnom životu, idu na putovanje, prestaju igrati...
Funkciju dobiju ljudi koji su malo duže pokazali da su zainteresirani, koji su pomogli sa prijevodom... Ako postoji potreba za tim.
Ljude koji imaju pristup Pitaj za pomoć ne biram samo ja, već svi CM-ovi. I nemaju zabranu da odgovore ako znaju odgovor i govore razumljiv jezik. 
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2011, 06:52:03 od Tiger » Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!