Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:02:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: r 71 srpski svijet  (Posjeta: 2864 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 03, 2011, 04:39:29 »

Do prije nekog vremena je bilo dovoljno igrača iz Hrvatske koji su odgovarali. Prije nekih 2-3 mjeseca, većina je prestala. Pa su odgovarali ljudi koji govore slične jezike. Pa sam neko vrijeme odgovarao ja. PA sad ima jedna igrač iz Hrvatske, uskoro će biti još jedan. Ali kad nema odgovora neko vrijeme odgovaraju i ljudi iz Srbije. Svatko tko ima ovlasti odgovarati na pitanja, može to raditi na bilo kojem jeziku koji govori. To ne možemo spriječiti. Ali je moje mišljenje da je bolje dobiti odgovor koji razumiješ nego ne dobiti odgovor.
Ne rade to besplatno. Svatko tko odgovara dobije nagradu u kreditima. Količina ovisi o broju i kvaliteti odgovora. Pa to što se netko trudi, odgovara na pitanja i za to dobiva kredite, meni ne smeta previše. Ispričavam se ako se je netko našao povrijeđen.
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 03, 2011, 04:50:50 »

eto konačno odgovor kakav treba biti bez laganja muljanja i šta ja znam  Grin  ljudi bilo bi dosadno da neko nešta ne postavi  Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 03, 2011, 04:59:40 »

           veliš besplatno to rade Wink
nekad su bile nagrade tipa 100kredita  ako najvise odgovora das sad ako se nevaram nema ni toga.... a za tih 100 kredita si morao dnevno odgovorit na barema 30pitanja i to lijepo odg ne odgovori tipa da ne probaj to... nego lijepo sve opisat gdje sta zasto naravno to se nikome nije dalo osim febbi i on je uvijek i odnosio prva mjesta tako da..... ugl nema potreba se bunit jer sve imas u kako igrati i tu na forumu je svaka sitnica ispitana 100puta samo treba pogledat i potrazit.....  i ne prigovarat na svaki sitnicu koja je ustvari napravljena da se pomogne nekom igracu..... bilo bi predobro kada bi bilo istinito a to je da niko ne prigovori  najzalosnije je to sto prigovaraju oni koji to koriste jer da ne koriste nebi ni znali za to.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 03, 2011, 05:05:28 »

mortis je ukupno odni više nego febbo
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 03, 2011, 08:27:19 »

besplatno ne radimo,pa sto ako je srpski jezik?zar nije bitno to što piše?
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 03, 2011, 08:49:05 »

besplatno ne radimo,pa sto ako je srpski jezik?zar nije bitno to što piše?

pa da i sta da je na indiskom odi na google prevoditelj i prevedi
( google vam bas i ne valja ja provjeravam vecinom samo male rijeci ako se nemogu sjetit ali za racenice nevalja )
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Siječanj 04, 2011, 12:19:30 »

nikad nisam pisao o sebi na forumu, jer se nisam htio isticati, ali mislim da bih trebao rijec dvije. mozda cu se opet zamjeriti tigeru, ali istinu moram iznjeti. prvo o sebi:
- ovu igru igram 2 godine. igrao sam je na svim nivoima (invazia nomada, r10, blitz, v4, v5). o poznavanju igre mogao bih se smjestiti medju prvih deset ljudi. na forumu sam poslje tigera najstariji aktivni clan. vođa sam saveza koji je u r71 daleko najbolji po svim kriterijima, u r82 na 2. mjestu.
no ipak ja sam ovdje igrac drugog reda. 10. mjeseci sam odgovarao na pitanja i onda mi je to ne svojom voljom ukinuto.kad sam pitao zasto dobio sam nebulozan odgovor. nije stvar u tome da nema ljudi, znanja i volje nego se preteziraju srbi i bosanci, (sto ti bosanac nisi trusted member na bosanskom forumu, kad si tako pametan, i sto svoje znanje nisi pokazao u igri).zar mislis da ovdje nema sposobnijih ljudi koji bi to mogli biti  Huh?  isto tako u zadnjih 10ak dana dobivao sam prituzbe svojih clanova o ponasanju moderaratora na forumu. kad sam tigeru spomenuo isto i da sam kao najstariji i iskusan clan spreman preuzeti tu duznost, jer nije u redu da se ljudima bezveze brisu postovi i zakljucavaju teme. dobio sam odgovor da vec postoje moderatori.
znaci nije problem znanja, volje i kvalitete. nego kriterij odabira naseg glavnog macka. i zato ekavica, zato srbi i bosanci  na hrvatskom , a ne na srpskom i bosanskom forumu.
a siguran sam da ima dosta kvalitetnih igraca koji bi mogli i htjeli odraditi Smiley
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 04, 2011, 12:30:40 »

nikad nisam pisao o sebi na forumu, jer se nisam htio isticati, ali mislim da bih trebao rijec dvije. mozda cu se opet zamjeriti tigeru, ali istinu moram iznjeti. prvo o sebi:
- ovu igru igram 2 godine. igrao sam je na svim nivoima (invazia nomada, r10, blitz, v4, v5). o poznavanju igre mogao bih se smjestiti medju prvih deset ljudi. na forumu sam poslje tigera najstariji aktivni clan. vođa sam saveza koji je u r71 daleko najbolji po svim kriterijima, u r82 na 2. mjestu.
no ipak ja sam ovdje igrac drugog reda. 10. mjeseci sam odgovarao na pitanja i onda mi je to ne svojom voljom ukinuto.kad sam pitao zasto dobio sam nebulozan odgovor. nije stvar u tome da nema ljudi, znanja i volje nego se preteziraju srbi i bosanci, (sto ti bosanac nisi trusted member na bosanskom forumu, kad si tako pametan, i sto svoje znanje nisi pokazao u igri).zar mislis da ovdje nema sposobnijih ljudi koji bi to mogli biti  Huh?  isto tako u zadnjih 10ak dana dobivao sam prituzbe svojih clanova o ponasanju moderaratora na forumu. kad sam tigeru spomenuo isto i da sam kao najstariji i iskusan clan spreman preuzeti tu duznost, jer nije u redu da se ljudima bezveze brisu postovi i zakljucavaju teme. dobio sam odgovor da vec postoje moderatori.
znaci nije problem znanja, volje i kvalitete. nego kriterij odabira naseg glavnog macka. i zato ekavica, zato srbi i bosanci  na hrvatskom , a ne na srpskom i bosanskom forumu.
a siguran sam da ima dosta kvalitetnih igraca koji bi mogli i htjeli odraditi Smiley

hmm.... pa ajmo ovako, srpski i bosanski forumi ne postoje.... drugo, ja nisam ni bosanac ni srbin nego zagrepcanin. da se nadovezem dalje: vođa sam saveza koji je u r71 daleko najbolji po svim kriterijima, u r82 na 2. mjestu..... vodja si saveza koji je u 71 na prvom mjestu? sry ali od kad se otvorio v5 90% ekipe je otislo na odmor u 71, nos je bannan i vise nitko ne igra taj uspavan svijet, dakle taj kriterij ti nije nesto stabilan. u r82 savez ti je na trecem a ne na drugom mjestu, i to odkad vam se pridruzio forest i poljska ekipa. a da se osvrnemo na postove na forumu... nikome se ne brisu teme bezveze i nikome se ne brisu postovi bezveze.... imas pravila foruma koja su svima na raspolaganju i koja se svi trebaju pridrzavati... eto, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 04, 2011, 12:55:22 »

kiki ti si prvi koji samo kuri frku sa tim odgovorima
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 04, 2011, 12:58:36 »

kiki ti si prvi koji samo kuri frku sa tim odgovorima

Nebi reko, ti si počeo  Lips Sealed  čim si postavio takvo pitanje na početku.
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 04, 2011, 01:01:06 »

Nebi reko, ti si počeo  Lips Sealed  čim si postavio takvo pitanje na početku.
    postavi sam pitanje jel sam mislio da je uredu da to neko pita na to sam dobio odgovor i sad iči dalje u tu temu je samo kurenje frke
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #26 na: Siječanj 04, 2011, 01:03:46 »

    postavi sam pitanje jel sam mislio da je uredu da to neko pita na to sam dobio odgovor i sad iči dalje u tu temu je samo kurenje frke

Ako misliš da je tako, tojest da si dobio odgovor na svoje pitanje, onda se tema zaključa, a ne da se kuri vatra bezveze
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 04, 2011, 01:04:35 »

nikad nisam pisao o sebi na forumu, jer se nisam htio isticati, ali mislim da bih trebao rijec dvije. mozda cu se opet zamjeriti tigeru, ali istinu moram iznjeti. prvo o sebi:
- ovu igru igram 2 godine. igrao sam je na svim nivoima (invazia nomada, r10, blitz, v4, v5). o poznavanju igre mogao bih se smjestiti medju prvih deset ljudi. na forumu sam poslje tigera najstariji aktivni clan. vođa sam saveza koji je u r71 daleko najbolji po svim kriterijima, u r82 na 2. mjestu.
no ipak ja sam ovdje igrac drugog reda. 10. mjeseci sam odgovarao na pitanja i onda mi je to ne svojom voljom ukinuto.kad sam pitao zasto dobio sam nebulozan odgovor. nije stvar u tome da nema ljudi, znanja i volje nego se preteziraju srbi i bosanci, (sto ti bosanac nisi trusted member na bosanskom forumu, kad si tako pametan, i sto svoje znanje nisi pokazao u igri).zar mislis da ovdje nema sposobnijih ljudi koji bi to mogli biti  Huh?  isto tako u zadnjih 10ak dana dobivao sam prituzbe svojih clanova o ponasanju moderaratora na forumu. kad sam tigeru spomenuo isto i da sam kao najstariji i iskusan clan spreman preuzeti tu duznost, jer nije u redu da se ljudima bezveze brisu postovi i zakljucavaju teme. dobio sam odgovor da vec postoje moderatori.
znaci nije problem znanja, volje i kvalitete. nego kriterij odabira naseg glavnog macka. i zato ekavica, zato srbi i bosanci  na hrvatskom , a ne na srpskom i bosanskom forumu.
a siguran sam da ima dosta kvalitetnih igraca koji bi mogli i htjeli odraditi Smiley
horus..... nemoj se uvrijedit ali tvoja kultura je na razini (nezelim kometirat porukom si pokazao sve).....  ako te bas zanima ja zivim u hr vec 18god jedina stvar u papirima koja me veze s bosnom je mjesto rodjenja..... ako ti gledas stvari po niku koji sam napisao onda bolje da tvoj ne komentiram ti si profulao tisucljece.... horus nedavno sam pisao jednu veliku uzrecicu a tebi cu je posebno ponovit..... AKO ZELIS PROMIJENIT SVIJET KRENI PRVO OD SEBE..... sretno na prvoj prepreci...... svaka cast na dostignucima koja si postigao u igri iskreno meni tvoja dostignuca neznace nista kad se ne ponasas ljudski i jedina stvar u ovoj igri a vjerojatno u zivotu ti je da na bilo koji nacin napakostis drugima kao npr. kiklop i njegov redoslijed i nacin koloniziranja provincije....  sto se tice toga ko ima koliko znanja o igri horus samo da ti kazem da sam siguran da se mozes sakrit ali nasrecu  neki ljudi imaju zivot pa im igrica nije sve u zivotu a jednog dana ces i ti to shvatit....  80% tvojih postova potice svadju.... zar takav treba bit covjek koji je dio bilo kojeg javnog tima koji komunicira s ljudima?Huh?? ja sam ti tako i tako sam tu jos do kraja ove ere i onda se posvecujem zivotu u cijelosti ovdje cu se pojavit kad mi bude najdosadnije pa eto ostat ce tebi mjesto trusted membera naravno ako ga zasluzis s ponasanjem ja ti ga nebi dao nikad ali neodlucujem ja odlucuju drugi.... prema tome sretno.....  *drunk*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 04, 2011, 01:08:32 »

opet se otišlo daleko od teme drago mi je da se slažete sa prrrrrrrrrr
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #29 na: Siječanj 04, 2011, 01:10:22 »

opet se otišlo daleko od teme drago mi je da se slažete sa prrrrrrrrrr
poklopac
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!