Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 04:23:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: r 71 srpski svijet  (Posjeta: 2871 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« na: Siječanj 03, 2011, 02:32:51 »

jel mi može neko odgovoriti zašto su odgovori na pitaj za pomoč na srpskom jeziku ili sam fulo svijet mislio sam da je ovo hr svijet
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 03, 2011, 02:50:42 »

jel mi može neko odgovoriti zašto su odgovori na pitaj za pomoč na srpskom jeziku ili sam fulo svijet mislio sam da je ovo hr svijet

Pa na lijevoj strani su valjda zatavice pa si promijeni jezik.
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 03, 2011, 02:54:36 »

Pa na lijevoj strani su valjda zatavice pa si promijeni jezik.
                  odgovori na pitaj za pomoč su na ekavici to nema veze sa nikakvim zastavama
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 03, 2011, 03:25:45 »

HAh, jedino ako te server uzeo pod srbiju automatski. Ne vidim baš neko objašnjenje drugo.  Iako baš ne znam zašto bi. Jedino ako si negdje blizu granice i još negdje kradeš internet od naših milih nam susjeda.  Grin Dobro, vjerojatno postoji i drugih objašnjenja. Meni je samo ovo palo na pamet. JA sam doduše znao prije viđati hrvatske zastavice kod nekih likova iz srbije ili bosne. Pogotovo iz bosne. Server ih kako kad, stavi ili pod srbiju, bosnu, hrvatsku a čak mislim da sam vidio zastavice i od republike srpske kod jednog te istog lika. Tako da je vjerojatno nešto slično u pitanju.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 03, 2011, 03:28:50 »

o bože.......... mstipeti98 [4593]    16:24 02-01-11      pogledaj pitanje i odgovor od ovog igrača pa možda na slici shvatiš
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 03, 2011, 03:31:39 »

HAh, jedino ako te server uzeo pod srbiju automatski. Ne vidim baš neko objašnjenje drugo.  Iako baš ne znam zašto bi. Jedino ako si negdje blizu granice i još negdje kradeš internet od naših milih nam susjeda.  Grin Dobro, vjerojatno postoji i drugih objašnjenja. Meni je samo ovo palo na pamet. JA sam doduše znao prije viđati hrvatske zastavice kod nekih likova iz srbije ili bosne. Pogotovo iz bosne. Server ih kako kad, stavi ili pod srbiju, bosnu, hrvatsku a čak mislim da sam vidio zastavice i od republike srpske kod jednog te istog lika. Tako da je vjerojatno nešto slično u pitanju.

Slično je i samnom, samo ja imam britanskih i njemačkih zastvica, ali na chatu.  Pa je moguče da ako on ima postavke kao englez, da mi ga svrstva tako, bez obzira kaj je igrač iz hrvatske.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 03, 2011, 03:36:41 »

Ja mislim da je to dobro da ima što više ljudi koji žele pomoći vezano za pitanja za pomoć, pa i iz susjednih nam država, svaka pomoć je dobrodošla Wink
Evidentirano

skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 03, 2011, 03:38:07 »

Ja mislim da je to dobro da ima što više ljudi koji žele pomoći vezano za pitanja za pomoć, pa i iz susjednih nam država, svaka pomoć je dobrodošla Wink
          naravno to niko od nas nebi znao i sigurno to rade volonterski
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #8 na: Siječanj 03, 2011, 03:56:26 »

skrapi ne budi ciničan......ako ljudi odgovore dobro i to nekome pomogne zašto vam smeta taj e......zar trebam mrziti onda i naše ekavce,ikavce,štokavce,kajkavce jer se izražavaju drugačije od mene......odrastite već jedanput
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 03, 2011, 04:08:25 »

lonac
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #10 na: Siječanj 03, 2011, 04:09:40 »

poklopac
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 03, 2011, 04:11:08 »

drago mi je da su skužila fazon
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 03, 2011, 04:12:26 »

postoji jedan clan IO tima koji odgovara na pitanja u rubrici pitaj za pomoc govori srpsim jezikom..... nazalost nedovoljno je  hrvatskih igraca kojih bi se moglo  aktivirat u tu rubriku (treba znati jako puno stvari u vezi igre, treba bit voljan pomoc i treba bit pristojan, hrvatskih igraca s ovakvom karakteristikom nazalost nema previse i to sve rade besplatno) pa nam i ona pomaze..... mislim da je to ustvari i nevazno bitno je samo da dobijes tocan odgovor sobzirom na to da sve pise u kako igrati ta rubrika nebi trebala ni postojati.....


zalosno je da nema dovoljno igraca koji odgovaraju opisu igraca kakav je pozeljan za rubriku pitaj za pomoc.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Siječanj 03, 2011, 04:16:18 »

drago mi je da su skužila fazon
fora,fazon,isti k.....drugo pakovanje
Evidentirano
skrapi
Sergeant
**

Karma: +5/-44
Offline Offline

Postova: 66


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 03, 2011, 04:24:34 »

postoji jedan clan IO tima koji odgovara na pitanja u rubrici pitaj za pomoc govori srpsim jezikom..... nazalost nedovoljno je  hrvatskih igraca kojih bi se moglo  aktivirat u tu rubriku (treba znati jako puno stvari u vezi igre, treba bit voljan pomoc i treba bit pristojan, hrvatskih igraca s ovakvom karakteristikom nazalost nema previse i to sve rade besplatno) pa nam i ona pomaze..... mislim da je to ustvari i nevazno bitno je samo da dobijes tocan odgovor sobzirom na to da sve pise u kako igrati ta rubrika nebi trebala ni postojati.....


zalosno je da nema dovoljno igraca koji odgovaraju opisu igraca kakav je pozeljan za rubriku pitaj za pomoc.....
           veliš besplatno to rade Wink
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!