Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 03:06:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dogovorene bitke  (Posjeta: 3239 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 05, 2011, 08:14:57 »

opet stefanss govori neistine kao i uvijek  Grin
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #31 na: Siječanj 05, 2011, 08:22:17 »

mozda i ides ali nazalost ovdje si nonstop a dosadan si ko..........  ajd odrasti i pocni nesto trpat  postaces degerik  ako vec i nisi posto
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 05, 2011, 08:26:56 »

e jos nesto igor ispod ima uvijek ovu ljestvicu sa vojnim bodovima pa mogo bi i ja staviti iz ove ere  hhhhhheeeeeeeeeee  eto da je neko normalni drugi stavio bi hhhhhhiiiiiiiii
neće popraviti onaj poredak po vojnim bodovima do kraja ove naše ere pa nećeš baš imati kakvu ljestvicu staviti  Cheesy... i nemoj više namještati bitke jer ti zasjenjuje sve ostalo što si pošteno rasturio ako je uopće bilo takvih bitaka  Huh?
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #33 na: Siječanj 05, 2011, 08:30:08 »

neće popraviti onaj poredak po vojnim bodovima do kraja ove naše ere pa nećeš baš imati kakvu ljestvicu staviti  Cheesy... i nemoj više namještati bitke jer ti zasjenjuje sve ostalo što si pošteno rasturio ako je uopće bilo takvih bitaka  Huh?
hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeee   kva kva pogledaj medaljice   cujem da ti je frank sponzor hhhhhhhheeeeeeeeeeee 
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 05, 2011, 08:33:30 »

hhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeee   kva kva pogledaj medaljice   cujem da ti je frank sponzor hhhhhhhheeeeeeeeeeee 
Evo našao sam jednu medalju od 13-12-2010    stefanss    97723  http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_12_13/71026867_71018195_2338469
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #35 na: Siječanj 05, 2011, 08:37:11 »

nije kao tvoja jer moja je postena a za ovu tvoju bi se moglo i provjeriti jer se prica svasta   http://www22a.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_12_15/71011032_71037880_2344991
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #36 na: Siječanj 05, 2011, 08:44:11 »

O UTVRDA aj kad se već javljaš, zanima me tvoj komentar ove gore slike, ipak su se sve te nepravilnosti događali pod tvojom komandom u savezu FEAR pa onda sigurno nama neznalicama možeš detaljnije objasniti što se to zaboga točno dogodilo  Smiley  slušamo :

prvo svaka cast sto napokon sebe malo manje hvalis .......
drugo koji si ti faktor na imperiji da bi ti trebao ista objasnjavati ili dokazivati ili se nedaj boze pravdati.......
trece da si imalo bistar onda bi uocio koliko igraca ima i privatan zivot pa se nema bas vremena prepucavati sa svakim tvojim postom jer je tebi dosadno u zivotu ( ako se tvoj i moze nazvati zivot)

s toga, smanji dozivljaje, nisi niti u jednom savezu opstao duze vrijeme jer se zna da ti nisi igrac na kojeg se drugi mogu osloniti vec si totalni egoista koji sve i svakoga podređujes svojim vlastitim ciljevima..da skratim nisi timski igrac nikada bio i nikada neces biti

toliko si pao nisko da si odavao gdje se nalaze igraci saveza na_vi samo da te ne diramo jos na pocetku ere.....( ti igraci nisu napadnuti jer se bilo protiv toga )

neka se zmajo upita koga ima kod sebe a da ne govorim i dalje od drugih saveza u kojem si bio sta su sve napisali o tebi.......

tvoji pokusaji da u svemu izvuces osobnu korist i da sebe prikazes "naj" su na granici narcisoidnosti a vjerojatno bi netko iskusniji mogao zakljuciti da vec jesi narcis

Tvoje prozivanje ikoga iz saveza FEAR nije vrijedno paznje i ubuduce pazi kada i koga prozivas









Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 05, 2011, 08:46:16 »

nije kao tvoja jer moja je postena a za ovu tvoju bi se moglo i provjeriti jer se prica svasta   http://www22a.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_12_15/71011032_71037880_2344991

Jednostavno sam bio brži od ekipe iza mene Wink
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 05, 2011, 09:01:13 »

prvo svaka cast sto napokon sebe malo manje hvalis .......
drugo koji si ti faktor na imperiji da bi ti trebao ista objasnjavati ili dokazivati ili se nedaj boze pravdati.......
trece da si imalo bistar onda bi uocio koliko igraca ima i privatan zivot pa se nema bas vremena prepucavati sa svakim tvojim postom jer je tebi dosadno u zivotu ( ako se tvoj i moze nazvati zivot)

s toga, smanji dozivljaje, nisi niti u jednom savezu opstao duze vrijeme jer se zna da ti nisi igrac na kojeg se drugi mogu osloniti vec si totalni egoista koji sve i svakoga podređujes svojim vlastitim ciljevima..da skratim nisi timski igrac nikada bio i nikada neces biti

toliko si pao nisko da si odavao gdje se nalaze igraci saveza na_vi samo da te ne diramo jos na pocetku ere.....( ti igraci nisu napadnuti jer se bilo protiv toga )

neka se zmajo upita koga ima kod sebe a da ne govorim i dalje od drugih saveza u kojem si bio sta su sve napisali o tebi.......

tvoji pokusaji da u svemu izvuces osobnu korist i da sebe prikazes "naj" su na granici narcisoidnosti a vjerojatno bi netko iskusniji mogao zakljuciti da vec jesi narcis

Tvoje prozivanje ikoga iz saveza FEAR nije vrijedno paznje i ubuduce pazi kada i koga prozivas










Baš me zanima koliko dugo si smišljao ovu poruku pola sata ? Cheesy
Odavao nebi nikad nikoga pogotovo ne vama konkurenciji za vojne bodove  *hmm*
Možda se i nisam nešto snašao ovu eru ovdje s savezima ali sve bitke iz prošle ere sam odradio u jednom jedinom i neponovljivom savezu.. znamo svi kako se zove , pa zato i nije čudo kakve su ove statistike tu ispod. Nije točno da nisam privukao pažnju .. čim si ti tu to mi dovoljno  Grin
I opet si uspješno skrenio s prvobitne teme o tvojem namještanju bitaka na mene  Angry
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #39 na: Siječanj 05, 2011, 09:09:34 »

Baš me zanima koliko dugo si smišljao ovu poruku pola sata ? Cheesy
Odavao nebi nikad nikoga pogotovo ne vama konkurenciji za vojne bodove  *hmm*

odavao pozicije svojih suigraca jesi i tu mozes se ti pravdati koliko hoces................sa time sam zavrsio....bio si mali mis i da su me poslusali nebi bio ni u prvih 100 sada

za razliku od tebe brzo mogu reagirati na ovakve glupe izjave tvojih vrlina

skini se vec jednom sa ove teme jer si odgovor Tigera dobio i procitali su svi...

i dalje ti ne pase pa mlatis slamu u prazno?

Tiger mogao bi zakljucati ovu temu pa onda neka Igor otvara drugu ako i dalje inzistira na tome da osoblje IO-a ne radi svoj posao kako si je doticna osoba zacrtala

Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #40 na: Siječanj 05, 2011, 09:09:56 »

gle iskreno nije da sam si ja dobar s igorom, mislim da sam bolji s tobom 10x, ti ga sigurno bolje znas nego ja, stvarno bi volio znat tvoje misljenje o njemu, jer svi pricaju po forumu o njemu, a ja ga ne znam.. meni se cini da je solo igrac.. bio je 2x u na_vi s nama mislim da nije ni jedan novcic zlata dao u savez... a bio je sigurno preko 4mj kad bi sve zbrojili..    I PLUS SVEGA SI ŽIDOV  HEEEEEEEEE OVO MI JE POSLO JEDAN IGRAC IZ TOP10
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 05, 2011, 09:18:13 »

odavao pozicije svojih suigraca jesi i tu mozes se ti pravdati koliko hoces................sa time sam zavrsio....bio si mali mis i da su me poslusali nebi bio ni u prvih 100 sada

za razliku od tebe brzo mogu reagirati na ovakve glupe izjave tvojih vrlina

skini se vec jednom sa ove teme jer si odgovor Tigera dobio i procitali su svi...

i dalje ti ne pase pa mlatis slamu u prazno?

Tiger mogao bi zakljucati ovu temu pa onda neka Igor otvara drugu ako i dalje inzistira na tome da osoblje IO-a ne radi svoj posao kako si je doticna osoba zacrtala


gle iskreno nije da sam si ja dobar s igorom, mislim da sam bolji s tobom 10x, ti ga sigurno bolje znas nego ja, stvarno bi volio znat tvoje misljenje o njemu, jer svi pricaju po forumu o njemu, a ja ga ne znam.. meni se cini da je solo igrac.. bio je 2x u na_vi s nama mislim da nije ni jedan novcic zlata dao u savez... a bio je sigurno preko 4mj kad bi sve zbrojili..    I PLUS SVEGA SI ŽIDOV  HEEEEEEEEE OVO MI JE POSLO JEDAN IGRAC IZ TOP10
Neeee zaključavat baš je postala zanimljiva tema a ti stef si sigurno izmislio tu poruku ne vjerujem ti ni a Smiley a što je ovo s uvečanim slovima, mrziš židove ?  Shocked
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #42 na: Siječanj 05, 2011, 09:24:30 »

eto onda pitaj oktavijana  tj. nalazi mu se da si vaki naki hhhhhheeeeeeeeeee a ne ovo sto jesi  bljak bljak fuj fuj
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #43 na: Siječanj 05, 2011, 09:24:53 »

Neeee zaključavat baš je postala zanimljiva tema a ti stef si sigurno izmislio tu poruku ne vjerujem ti ni a Smiley a što je ovo s uvečanim slovima, mrziš židoveShocked

sada moram vec zakljuciti da si malouman, _eten i totalna _udala

nigdje nije napisano da mrzi zidove a ti hoces tako  prikazati na forumu  (u tvom bolesnom mozgu mozda je to istina i drzi to za sebe)

nema mrznje u nasem savezu prema ikome
« Zadnja izmjena: Siječanj 05, 2011, 09:26:42 od UTVRDA » Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #44 na: Siječanj 05, 2011, 09:28:44 »

lako je pricati ali treba to i napraviti
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_11_20/71040537_71011032_2208854   ovo se nemora provjeravati ali je odlicna bitka heeeeeeeeeee
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!