Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 02:48:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: riznica---zašto ne radi ili postoji li caka???  (Posjeta: 809 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« na: Siječanj 07, 2011, 07:54:50 »

Molim mjerodavne ali i one koji znaju da mi objasne način funkcioniranja riznice jer kod mene 4 člana na max-u i to kužim da ne mogu donirati no od ostalih večina ne može, dok mogu donirati oni (barem jedan)između 1 i 2 %...naprimjer sam sam u doniranju na 3 % i ne mogu donirat gold u saveznu riznicu.. *hmm*
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 07, 2011, 07:59:55 »

mozes donirat kako rastes sa bodovima..a sigurno si doniro onda puno golda ako nemozes..a sto se tice tvojih clanova vjerovatno su dostigli limit doniranja za svoje ekonomske bodova
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 07, 2011, 08:01:00 »

Pa donacije u savezu su limitirane...  Moraš se razvijati da ti se taj limit poveča i da možeš donirati. Što se više razvijaš u ekonomskim bodovima više možeš donirati
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 07, 2011, 08:07:35 »

evo podigao žitnice,popunio traku istraživnjima,gradi se svašta ...proizvodi vojska i dalje neće ni lipu stavit unutra
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 07, 2011, 08:11:59 »

Pogledaj ovu temu

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1971.0
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 07, 2011, 08:34:48 »

proxy fala ti što se javio ,,nime da proučavao sam to od tigera objašnjenje za riznicu i formolu izračunavanja..i ok...no moram ponoviti ako ekonomski ne rastem i ako sam dao 10% svoje vrijednosti ako spada u savez 3. administracije.....moj postotak donacije mi je nejasan jer je na 3 %...dakle nama znak max...i tako još tri člana a postotak im čak i niži od 3%,,,jer ako smo ispucali maximum pa što kao tako onda ne stavi kraj imena max svima koji ne možemo jer to funkcionira u r50,,,tamo u savezu sam bio na 40% kad je zadnji prošao neznam sad toćno ali određeni postotak ..svi smo imali max oznake te se sve vartilo na nulu i može ponovo donirati.....pitao sam vođu..naime on grk pa naklapanja na engleskom u principu istu stvar ko i vi dečki..ekonomski x neznam ono pa -ono i tako..ali se da donirati...u r71 čini mi se uz ostale serverske tegobe i ovo je šlag na torti--npr..samo da reknem u toku napada jučer na mene maknu vojsku iz prove i vremenski ogranićen kupujem željezo kako bi sve stalo u transportnu prije dolaska protivnika i točno 2 sekunde pošaljem sve rese u drugu provu dok protivnik uzima toćni ekvivalent vrijednosti mojih resa i zapravo obojica nosimo isti iznos....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2011, 09:10:19 »

Slijedeće promjene će biti uvedene 13. prosinca 2010, u 14:00 po serveru

1. Iznos koji možete donirati će biti promijenjen:

- Nivo 1 administracije saveza - igrači mogu donirati do 20% od njihove ekonomske vrijednosti u zlatnom ekvivalentu;

- Nivo 2 administracije saveza - igrači mogu donirati do 10% od njihove ekonomske vrijednosti u zlatnom ekvivalentu;

- Nivo 3 administracije saveza - igrači mogu donirati do 5% od njihove ekonomske vrijednosti u zlatnom ekvivalentu;

2. Porez saveza će se izračunavati na temelju svih prihoda članova, u zlatnom ekvivalentu.

3. Prihod generiran u riznici saveza od vođe i blagajnika će biti potpuno maknut.

4. Istraživanja znanstvenika će od sada biti 20% brža.
Ovo je vijest koja je išla nakon prethodne, gdje su % smanjeni.
Koliki ti je porez u savezu? Korisničko ime i svijet?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Siječanj 07, 2011, 09:59:34 »

Molim mjerodavne ali i one koji znaju da mi objasne način funkcioniranja riznice jer kod mene 4 člana na max-u i to kužim da ne mogu donirati no od ostalih večina ne može, dok mogu donirati oni (barem jedan)između 1 i 2 %...naprimjer sam sam u doniranju na 3 % i ne mogu donirat gold u saveznu riznicu.. *hmm*
da postoji caka. sustav je sprijecio takve makinacije s riznicom. nekad su to rijesavali gubitkom svih tehnoloskih bodova. cinjenica je ta, da tvoj vrli savez, izmedju 2 rata s amonom (manje od mjesec dana) skocio za 1 200 000 tehnoloskih bodova i u jedno kratko vrijeme zauzeo cak 2 mjesto. s obzirom da vam je cijeli savez ekonomski slabiji od 2 nasa najjaca clana, to je jako sumljiv napredak. bilo bi zanimljivo provjeriti ta 4 clana i njihove IP, pa vidjeti da li im je doniranje cilj igre i ili netko zloupotrebljava te racune Tongue
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2011, 12:10:21 »

Opet horus...reko sam mjerodavne il netko tko zna odgovor pojednostaviti i obrazložiti....a horose ti si govornik kao i ratnik pa bolje da šutiš...naime mogao si i barem napomenuti da između ta 2 rata je bilo preko 30 u savezu ,,,isto mogao si reći da večina ljudi koja je tada bila u savezu je bila najčešće zbog toga što je im je vojska razbijena od jačih pa se priključili jedno vrijeme do novog rata da barem financijski pomognu u savezu jer horuse čovjek kad pristojno priča stekne i prijatelje i saveznike i aktivne i moralne jer ovdje to se ne mora pričati ali mogao bi pistat o etici i moralu velikih saveza a pritom misleći na vas koji zapravo uz bugare gadite ovu igru te nije ni čudno što masu ljudi se razočarava i odustaje,,ne horuse nije to gubitak vojske,dizanje cijena ili server več glupava naklapanja pojedinaca iz prvih ajmo reći 25..o vašim moralnim i etičkim vrijednostima neću pričati o tome bi se trebali očitati stručnjaci i sociolozi i psiholozi, pa ću završiti ovdje sa zahvalom svima koji su se javili sa ciljem da mi se objasni problem i tigeru naravno isto tako... *tired*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!