Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:50:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dogovorene bitke  (Posjeta: 3215 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Siječanj 03, 2011, 02:02:50 »


Ipak se mario2109 nakon akcije s stefanss odlučio vratiti u FEAR , možda zbog doniranja zlata u saveznu riznicu ?
Jedva čekam što kažu ekipa iz ureda na sve to  Cool
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 03, 2011, 06:24:57 »

Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 03, 2011, 06:44:18 »

cinkeru  Cool  Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 03, 2011, 08:46:29 »

cinkeru  Cool  Tongue
aaaaaaaaa  e pa kad tu nema odgovora da se nisam bez veze mučio fotkati i igrati se detektiva  *freak*  ... možda krum ili yovanna mogu doći do bržih info  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2011, 08:56:52 od Igor245 » Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 03, 2011, 10:21:50 »

Krum je danas provjerio i nije našao nikakva podudaranja između računa. Inače bi računi bili kažnjeni.
Evidentirano

anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 05, 2011, 01:30:04 »

Igore dijete drago hoće li bit neka isprika od tebe za ove poštene igrače kaj si ih optuživao .Uvjek si prvi kad treba nekoga optužit i javno blatit budi sad gospodin čovjek i ispričaj se ljudima inače ćeš i dalje bit samo p....... od čovjeka !!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #6 na: Siječanj 05, 2011, 01:50:41 »

Igore dijete drago hoće li bit neka isprika od tebe za ove poštene igrače kaj si ih optuživao .Uvjek si prvi kad treba nekoga optužit i javno blatit budi sad gospodin čovjek i ispričaj se ljudima inače ćeš i dalje bit samo p....... od čovjeka !!!!!!!!!!!!!!

znaci poznat Igor245 od davnina po svom lajanju u prazno.........

evo karme za tebe.... [:-}
Evidentirano
anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 05, 2011, 01:59:20 »

eheheheh zanimljivo kako uvjek laje na savez fear sigurno je skužio da će ga uništit pa ih se ovakvim prljavim igrama hoće riješit -e moj igore nekad si fakat bio igrač sad si samo mali pesek ..............sad neće ni onih 6 sati moć spavat kad nije na imperiji heheheheeh.......... vau vau mali mišuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 05, 2011, 02:07:54 »

pa naravno da nema podudaranja,da je biloo nebii se ni mogli poslat napadi,bzvzz..no dobro svako moze s vojskom radit sta ocee.lakocom zaradeni vojni boodovi,no ipak to nije too,deckici koji su sudjelovali neaju onaj hlebeni filing nakon sta protivnikuu oderes vojskuu Wink
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 05, 2011, 02:12:08 »

pa naravno da nema podudaranja,da je biloo nebii se ni mogli poslat napadi,bzvzz..no dobro svako moze s vojskom radit sta ocee.lakocom zaradeni vojni boodovi,no ipak to nije too,deckici koji su sudjelovali neaju onaj hlebeni filing nakon sta protivnikuu oderes vojskuu Wink

mislis na onaj uzvik GERONIMOOOOOOOOOOOOOOOOOO i onda histerican smijeh i skakutanje okolo s povicima yes yes yes?? ili kad te prodje frajer sa 18 morala ona psovke svim zivima i nezivima?
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 05, 2011, 02:18:27 »

nezz za tebe al ja se bas tolko ne uzivim Cheesy..ovoo da mee neko s 18 morala prode nisam dozivio pa ni nezz kako je too Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 05, 2011, 02:24:28 »

Igore dijete drago hoće li bit neka isprika od tebe za ove poštene igrače kaj si ih optuživao .Uvjek si prvi kad treba nekoga optužit i javno blatit budi sad gospodin čovjek i ispričaj se ljudima inače ćeš i dalje bit samo p....... od čovjeka !!!!!!!!!!!!!!

Ja sam te poštene igrače optužio za prekršaje pod druge dvije stavke :

znači "account pushing" i "fixed battles" a ne podudaranje među računima tako da još nema konkretnog odgovora :
Dali su ono na slici tj. u izvješćima bitaka namještene bitke ? Dali se mogu provjeravati namještene bitke između dva računa ukoliko na ta dva računa nikad nije bio isti igrač ? Dali se provjeravao svaki od ta dva računa posebno ( da slučajno nije na jednom računu bilo 2 ili više igrača ) ? U ovoj optužbi je bio uključen i treći račun dali je provjereno međusobno podudaranje oba računa koja su kao namještali bitke s ovim prvim da slučajno ta dva računa nije igrao isti igrač ? Do koje određeno vremensko razdoblje unatrag se može provjeriti podudaranja između 2 računa ?
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #12 na: Siječanj 05, 2011, 04:24:45 »

Ja sam te poštene igrače optužio za prekršaje pod druge dvije stavke :znači "account pushing" i "fixed battles" a ne podudaranje među računima tako da još nema konkretnog odgovora :
Dali su ono na slici tj. u izvješćima bitaka namještene bitke ? Dali se mogu provjeravati namještene bitke između dva računa ukoliko na ta dva računa nikad nije bio isti igrač ? Dali se provjeravao svaki od ta dva računa posebno ( da slučajno nije na jednom računu bilo 2 ili više igrača ) ? U ovoj optužbi je bio uključen i treći račun dali je provjereno međusobno podudaranje oba računa koja su kao namještali bitke s ovim prvim da slučajno ta dva računa nije igrao isti igrač ? Do koje određeno vremensko razdoblje unatrag se može provjeriti podudaranja između 2 računa ?


ajde zacepi vec jednom.........odgovoreno ti je

sada bi ti sapunicu napravio od neke tvoje fanaticne ideje o prevarama a u tvoj acc su ulazili i mene spijali.....iz prve ruke mi reko igrac zato bolje suti o tim tvojim optuzbama
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 05, 2011, 10:53:53 »

ajde zacepi vec jednom.........odgovoreno ti je

sada bi ti sapunicu napravio od neke tvoje fanaticne ideje o prevarama a u tvoj acc su ulazili i mene spijali.....iz prve ruke mi reko igrac zato bolje suti o tim tvojim optuzbama
evo vidiš sad ti mene optužuješ bez dokaza ... a ja sam sve lijepo dokazao samo još nedostaje da se kazni očito... a i sada već postaje malo kasno za to, svi su vidjeli strategiju varanja lik skače preko 50 000 vojnih bodova u 24 sata ,napadali su se međusobno igrači koji su nekoć bili u istom savezu, naravno zatražiti provjere više nema smisla jer IO neće ili ne želi provoditi vlastita pravila.
Evidentirano

anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 05, 2011, 02:41:28 »

meni samo nije jasno zašto si igore toliko ljubomoran nećeš bit prvi po vojnim i kaj sad ,netreba pola imperije raspravljat o tome jadan si nemoj si to radit -jednostavno više sreće iduću eru moraš se malo više potrudit hehheheheheh a na kraju nisi ti tako dobar kako misliš cijeli savez fear ( i mnogi drugi ) su bolji igrači i ratnici od tebe samo kaj ljudi nemaju toliko vremena imaju posao žene obitelj ljubavnice itd................................
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!