Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:31:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: dogovorene bitke  (Posjeta: 3520 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #30 na: Siječanj 01, 2011, 04:18:04 »

molim objašnjenje tigera na ovo moje pitanje.....dali je prekršaj ako je odlućim napraviti bilo što sa svojim acc.....pa i to da dozvolim igraču svijesno da me napadne.......moje mišljenje je da mi nitko nemože zabraniti da stvarno svoj godišnji trud i muku završim onako kako ja hoću
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #31 na: Siječanj 01, 2011, 04:30:30 »

uživajte........http://www.youtube.com/watch?v=IzfI0wDdzjk&feature=related
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 01, 2011, 04:32:40 »

a ništa pričekat čemo koji dan da bugari odluče dal su bile dogovorene al nisu sigurno  Cheesy
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 01, 2011, 04:36:59 »

a ništa pričekat čemo koji dan da bugari odluče dal su bile dogovorene al nisu sigurno  Cheesy

20 dana prije kraja ere? hah a ta tema isto nije bila aktualna krajem prosle ere, i biti ce aktualna krajem iduce?  *crazy* pa kaj s dogovorenim bitkama dizete toliku frku? to je zato jer se nitko nije u vas htio, kako se to kaze, zabiti pa ste ljubomorni? zasto se nitko ne dotice teme donora? hah, zato jer svima koristi, no i to je za bann....zasto se ne svadjate oko tzv spijuna u savezu i sto je jos bolje uskakanja na tudji acc? igraj svoj i bok
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

maximus
Gost
« Odgovor #34 na: Siječanj 01, 2011, 04:39:00 »

a ništa pričekat čemo koji dan da bugari odluče dal su bile dogovorene al nisu sigurno  Cheesy

a sto ce ti bugari, ako globalni moderator kaze da nisu namjestene onda nisu... valjda on najbolje zna  ;D
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 01, 2011, 04:39:08 »

20 dana prije kraja ere? hah a ta tema isto nije bila aktualna krajem prosle ere, i biti ce aktualna krajem iduce?  *crazy* pa kaj s dogovorenim bitkama dizete toliku frku? to je zato jer se nitko nije u vas htio, kako se to kaze, zabiti pa ste ljubomorni? zasto se nitko ne dotice teme donora? hah, zato jer svima koristi, no i to je za bann....zasto se ne svadjate oko tzv spijuna u savezu i sto je jos bolje uskakanja na tudji acc? igraj svoj i bok
Skretanje pažnje na druge teme.. tipično priznavanje krivnje
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #36 na: Siječanj 01, 2011, 04:39:19 »

zatrpat ću vas pijesmama ako ne prestanete
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 01, 2011, 04:41:18 »

a sto ce ti bugari, ako globalni moderator kaze da nisu namjestene onda nisu... valjda on najbolje zna  ;D

nista ja nisam rekao dal su namijestene ili ne... uostalom, ja sam moderator na forumu a ne u igri, tako da nemam pristup alatima za provjeru onoga cega je ili nije bilo...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #38 na: Siječanj 01, 2011, 04:41:23 »

on je te rese mogao potrišiti di je htio i kako je htio pričam o resima koje su donjele te namještene btike pa ako je uložio u saveznu riznicu to je utjecalo na cjeli savez eto mogo je šta je htio i to mora biti kazna pa sad jel to bilo na kraju na početku ili u sredini ere nije bitno bitno je da su pravila napisana i neka se kazne oni koji krše ista zar ne
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 01, 2011, 04:42:38 »

neznam kako neko može biti sudac u igri koju igra mislim može ali nemojte toliko očito prikazivati na čijoj si strani  Wink Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #40 na: Siječanj 01, 2011, 04:42:42 »

nista ja nisam rekao dal su namijestene ili ne... uostalom, ja sam moderator na forumu a ne u igri, tako da nemam pristup alatima za provjeru onoga cega je ili nije bilo...
Tko si ono u igri u R71 de me podsjeti još jednom  Cheesy
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #41 na: Siječanj 01, 2011, 04:47:39 »

sretna nova godina  sta da kazem tko o cemu igor o postenju hhhheeeeeeeeeee  bas me zanima sta u oni tvoji 12 tisuca i nesto bitaka sve ima  ali posto nisma bolesnik bez privatnog zivota zaboli me dzokin toranj koga si ti napado mene nemozes jer si mali mis koce te oni 6 sati kad moras biti na off   uzivajte
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 01, 2011, 04:49:23 »

stef nema straha sigurno nisu dogovorone i namještene  Smiley sretno u nastavku ere
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #43 na: Siječanj 01, 2011, 04:52:43 »

sretna nova godina  sta da kazem tko o cemu igor o postenju hhhheeeeeeeeeee  bas me zanima sta u oni tvoji 12 tisuca i nesto bitaka sve ima  ali posto nisma bolesnik bez privatnog zivota zaboli me dzokin toranj koga si ti napado mene nemozes jer si mali mis koce te oni 6 sati kad moras biti na off   uzivajte
pa ja se držim dopuštenoga po pravilima igre.. farmam napuštene provincije bar ne varam kao ti  Shocked
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #44 na: Siječanj 01, 2011, 04:54:57 »

pa ja se držim dopuštenoga po pravilima igre.. farmam napuštene provincije bar ne varam kao ti  Shocked

dobro ajmo dosta o tome.... sve je proslijedjeno nadleznima i biti ce provjereno u ponedjeljak kad ljudi rade.... odite uzivat u jelu i picu, zaboga nova je godina a mi se prepucavamo na forumu... svasta *freak*
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!