Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:06:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: teza o katapultima u utvrdi pada u vodu  (Posjeta: 3795 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #15 na: Siječanj 02, 2011, 06:07:41 »

baliste su te pojele. 600 balista radi nenormalnu štetu kao i katapulti. vjerojatno ih nemaš viška pa ti sve bilo u utvrdia on nije gubio svoja za vrijeme bitke. balista si sa sedmicom mogao imati 48 nikako sto, a utvrda je morala valjd izdržati bar 3 runde ili ti jadno utvrđivanje il su baliste zbilja toliko jake obzirom tvojih 500 katapulta niš ne stigne
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Siječanj 03, 2011, 03:39:23 »

ma jasno mi je da su mi baliste pojele na utvrdi..ali da na polju takvu abnormalnu štetu rade to nisam znao...
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 10, 2011, 01:01:51 »

davno je ova tema objavljena i sad nakon nekog vremena mislim da jedino fort 7(imperijanski),pun katapulta s max brojem tornjeva napunjenih balistama,max.jarkom, pruza neku zastitu duze vrijeme jer ako ste poceli igrat neki v5 svijet bez velikog kasnjenja vecini igraca treba ipak najvise vremena da napravi taj prelaz s teske na elitnu vojsku i napravi trebusee koji fort 7 brzo sruse,...dugo ocekivani fort 9 kad sam napravio dobar je samo da te ne napada bas svakakav sljam,ali kad dode ovakav nomad:
http://img19.imageshack.us/i/screenshotnomad.png/
fort 9 s 80 000 zivotnih bodova pun tornjeva i balista,max jarak ,NE MOZE SACUVAT ZLATO,...ako unutra stavim 30000 el.strijela u fort po 30 000 il 40 000 su gubitci na obe strane,..al rusi me s pola snage
a kad dode ovakav imperian smijesno mi je i gradit utvrde,...
http://img683.imageshack.us/i/screenshotimper.png/
6 rundi ,izgubio je 30 morala,a gubici vojske su mu nikakvi,...ako ko stavi u fort trebove tek onda izgubi brdo bodova,..
ako mi padne napamet da gurnem svojih 250 000 elitnih bilo kome od ove dvojice nadajuci se da ce im moral opasti,gadno bih se prevario,jer me razbucaju dok si reko keks,a moral im opadne 5-6...oba ova igraca imaju oko 1 700 000 bodova a u 82-ci ima da se igra jos 3-4 mjeseca,..
 
Evidentirano

androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #18 na: Travanj 10, 2011, 07:55:56 »

Erm... po tornju ide inače 4 baliste, al kako stvari stoje i katapulti idu unutra. Mada u reportu kad staviš kursor miša piše da su trebice al ajd, nečemo gledati tak strogo.
kažeš 500 katapulta i 100 balista? to je 600 opsadnih sprava, znači ti bi trebao 150 tornjeva imati, da sve one mogu pucati dok ti protivnik pokušava rušit zid.
Kad ga je srušio, strijele više ne pucaju, nego idu u blisku borbu sa mačevima i kopljima, mačevi imaju tu bonus i strijele su gotove brzo, i to je to, sami katapulti se uništavaju bez da oni ispale...


nisu li tornjevi samo za baliste?, a katapulti u utvrdi??
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #19 na: Travanj 10, 2011, 12:33:03 »

memnone skonto sam ja to pred nekih mjesec dana. čim su oslabili opsadu u defanzivnom smislu. zato se još premišljam da napravim fort 9 ili ne. iako moj će imati oko 100M bodova ali to je samo par rundi više. jedino što mi pada na pamet i što sam odlučio je povesti se za primjerom igrača sa 2. linka. samo što ću se zaustaviti na 100k paladina jer nema smisla da mi na boku stoje falange kad ih kat. strijelci u prve 2 runde ionako pojedu. ovako nemam potrebe za čuvarima a strijelaca ću imati koliko mi treba da ne gubim baš po 7 morala u prve 3 runde, a dalje je pjesma Grin Grin Grin
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 10, 2011, 02:57:36 »

da,da,tacno...opsada je oslabljena u def.smislu ,navodno bio jedan u nizu bugova:
[2011-03-22 13:52:07]
Bug vezan uz opsadnne sprve u garizonu, trebušee i katapulte, gdje su napadali napadačeve opsadne sprave sa punom snagom je popravljen.
Sada će opsadne sprave u garizonu i na polju, napadati protivničke jedinice i opsadne sprave sa snagom u opisu u Kako igrati. Trebušei sa 15%, a katapulti sa 30%.
samo steta sto branitelj nema sansi protiv onakvih napadaca ni s fortom 9 a mjesec dana ga gradi,...i da dignes i vojnu arh.i zivotne bodove utvrde na 100 000 ne mozes se odbraniti,ni vojska na polju nis ne pomaze,..skoro pa trebas imat vojsku iste snage,a onda ti fort 9 ni ne treba kad ih mozes dobit na polju,...ali najvise mi smeta sto ako vec i polupaju ti fort 9 da napadac prode s tako MALIM GUBITCIMA,...
p.s. vmandura samo napred,...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #21 na: Travanj 10, 2011, 03:09:03 »

da,da,tacno...opsada je oslabljena u def.smislu ,navodno bio jedan u nizu bugova:
[2011-03-22 13:52:07]
Bug vezan uz opsadnne sprve u garizonu, trebušee i katapulte, gdje su napadali napadačeve opsadne sprave sa punom snagom je popravljen.
Sada će opsadne sprave u garizonu i na polju, napadati protivničke jedinice i opsadne sprave sa snagom u opisu u Kako igrati. Trebušei sa 15%, a katapulti sa 30%.
samo steta sto branitelj nema sansi protiv onakvih napadaca ni s fortom 9 a mjesec dana ga gradi,...i da dignes i vojnu arh.i zivotne bodove utvrde na 100 000 ne mozes se odbraniti,ni vojska na polju nis ne pomaze,..skoro pa trebas imat vojsku iste snage,a onda ti fort 9 ni ne treba kad ih mozes dobit na polju,...ali najvise mi smeta sto ako vec i polupaju ti fort 9 da napadac prode s tako MALIM GUBITCIMA,...
p.s. vmandura samo napred,...

mali ispravak samo, fort se gradi kao i fort 8 dakle cca 2,5-3 tjedna, ovisno o arhitekturi. ali evo koji je po meni glavni razlog za ne napravit fort 9:
kosta kao i 4 fort 8 dakle 10% na proizvodnju vs 40% na proizvodnju, no najbitnije je to sto nitko od nas ne ostavlja doma vojsku po noci, a razbit (polu)prazan fort je lagano, a popravak kosta ufff....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

UTVRDA
Gost
« Odgovor #22 na: Travanj 10, 2011, 04:12:19 »

mali ispravak samo, fort se gradi kao i fort 8 dakle cca 2,5-3 tjedna, ovisno o arhitekturi. ali evo koji je po meni glavni razlog za ne napravit fort 9:
kosta kao i 4 fort 8 dakle 10% na proizvodnju vs 40% na proizvodnju, no najbitnije je to sto nitko od nas ne ostavlja doma vojsku po noci, a razbit (polu)prazan fort je lagano, a popravak kosta ufff....

to stoji, ali ako se ima u svim provama utvrda lvl8 onda je uvijek ispaltiva jer iako je sruse proizvodnja ostaje, ima pun kukuruz mjesta za vojsku staviti itd.......a da kosta kosta i dobro si napisao...popravak kosta ufffffffffffff..... Grin
Evidentirano
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #23 na: Travanj 11, 2011, 05:09:17 »

nisu li tornjevi samo za baliste?, a katapulti u utvrdi??
ovo nije retoričko pitanje... funkconiraju li katapulti i trabušei kad nisu u tornju, odnosno kad su u utvrdi? i kako se ti sprave uopce stave u toranj?
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2011, 07:51:26 od androman » Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #24 na: Travanj 11, 2011, 07:50:20 »

jel ima kog na forumu da mi ODGOVORI?
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
UTVRDA
Gost
« Odgovor #25 na: Travanj 11, 2011, 08:10:50 »

jel ima kog na forumu da mi ODGOVORI?

baliste i katapaulte stavis u utvrdu...da bi baliste imale efekat trebas izgraditi tornjeve...1 toranj drzi 4 baliste......njih stavis u utvrdu sa tornjevima i to je to.....nema posebne opcije za staviti baliste u tornjeve

baliste isto funkcioniraju bez tornjeva iako su u utvrdi ali tada gađaju svu vojsku a ne samo napadacke opsadne sprave, znaci najveci efekat samo sa tornjevima
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2011, 08:12:28 od UTVRDA » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #26 na: Travanj 11, 2011, 08:15:41 »

ovo nije retoričko pitanje... funkconiraju li katapulti i trabušei kad nisu u tornju, odnosno kad su u utvrdi? i kako se ti sprave uopce stave u toranj?
klikni na utvrdu.....raspored vojske.....imaš opciju rasporedi na polje i rasporedi u utvrdu kod svakog tipa vojske....kako si uopće do sada stavljao vojsku u utvrdu.....ako si drugu vojsku stavljao isto ti je i za opsadne
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2011, 08:19:42 od jasmina » Evidentirano
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #27 na: Travanj 13, 2011, 07:42:48 »

klikni na utvrdu.....raspored vojske.....imaš opciju rasporedi na polje i rasporedi u utvrdu kod svakog tipa vojske....kako si uopće do sada stavljao vojsku u utvrdu.....ako si drugu vojsku stavljao isto ti je i za opsadne
znam kako stavit vojsku u utvrdu *xxx*, moje pitanje je bilo kako staviti baliste u toranj
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #28 na: Travanj 13, 2011, 06:47:13 »

znam kako stavit vojsku u utvrdu *xxx*, moje pitanje je bilo kako staviti baliste u toranj

Automatski su baliste u tornjevima, ako si ih smjestio u garnizon.
Evidentirano

androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #29 na: Travanj 19, 2011, 02:31:09 »

Automatski su baliste u tornjevima, ako si ih smjestio u garnizon.
e to sam trazio, hvala
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!