Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:28:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: teza o katapultima u utvrdi pada u vodu  (Posjeta: 3799 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« na: Prosinac 28, 2010, 03:14:24 »

skupo me koštala znatiželja,bem mu.... Grin jučer me napao lik u boxane planine....vojska skoro ista kao moja..znači trebao bih ga dobit bez beda...ali! kad sam bacio kalk,gubim i to glatko! imam 500 katapulta u utvrdi,100balista i ostalo strijele..ispred utvrde kažem vojske koliko  i on. ali nijednom mi kalk nije pokazao ni blizu pobijede! nije mi bilo jasno dok nisam uočio Grin da lik ima 800 balista i da me s njima satra ka krme masnu torbu Grin. znači i na polju su  Lips Sealed b učinkoviti!! kad sam gledao fajt kad ta masa balista ispali svoje  vatrene strelice,prekriju čitav ekran! ejjj ekran mi gorii!! vojsku sam maknuo i ostavio u utvrdi katapulte,baliste i strijele...dobio me bez beda *black_eye*.otišlo mi pola katapulta zbog  Lips Sealed b znatiželje! napominjem da je imao "samo" od opsadnih 90 katapulta i 200 trebsa i prošao me u 3 runde Cry znači nema neobranjivih utvrda! što mi je i drago.... samo da kažem da sam samo danas stavio u pogon oko 400 balista Lips Sealed
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Prosinac 28, 2010, 05:04:33 »

he slazem se ali zamisli da si bio imperijan sa time sto si imao sta onda?? stavi u kalkulator pa javi heheheh
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 28, 2010, 05:05:40 »

Da stavio 400 balista sta se dijele kod tebe besplatno kolega na standu balisti ili??? koliko kostaju toliko vrijede bit ce
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #3 na: Prosinac 28, 2010, 10:09:26 »

skupo me koštala znatiželja,bem mu.... Grin jučer me napao lik u boxane planine....vojska skoro ista kao moja..znači trebao bih ga dobit bez beda...ali! kad sam bacio kalk,gubim i to glatko! imam 500 katapulta u utvrdi,100balista i ostalo strijele..ispred utvrde kažem vojske koliko  i on. ali nijednom mi kalk nije pokazao ni blizu pobijede! nije mi bilo jasno dok nisam uočio Grin da lik ima 800 balista i da me s njima satra ka krme masnu torbu Grin. znači i na polju su  Lips Sealed b učinkoviti!! kad sam gledao fajt kad ta masa balista ispali svoje  vatrene strelice,prekriju čitav ekran! ejjj ekran mi gorii!! vojsku sam maknuo i ostavio u utvrdi katapulte,baliste i strijele...dobio me bez beda *black_eye*.otišlo mi pola katapulta zbog  Lips Sealed b znatiželje! napominjem da je imao "samo" od opsadnih 90 katapulta i 200 trebsa i prošao me u 3 runde Cry znači nema neobranjivih utvrda! što mi je i drago.... samo da kažem da sam samo danas stavio u pogon oko 400 balista Lips Sealed

pa sta govoris sta si stavio da se radi sad te neko mozda napadne s jacom vojskom
dobro da nisi reko cijelu vojsku
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #4 na: Prosinac 28, 2010, 10:18:35 »

pa sta govoris sta si stavio da se radi sad te neko mozda napadne s jacom vojskom
dobro da nisi reko cijelu vojsku

Grin e jesi smiješan....
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 28, 2010, 10:46:03 »

Erm... po tornju ide inače 4 baliste, al kako stvari stoje i katapulti idu unutra. Mada u reportu kad staviš kursor miša piše da su trebice al ajd, nečemo gledati tak strogo.
kažeš 500 katapulta i 100 balista? to je 600 opsadnih sprava, znači ti bi trebao 150 tornjeva imati, da sve one mogu pucati dok ti protivnik pokušava rušit zid.
Kad ga je srušio, strijele više ne pucaju, nego idu u blisku borbu sa mačevima i kopljima, mačevi imaju tu bonus i strijele su gotove brzo, i to je to, sami katapulti se uništavaju bez da oni ispale...

Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 29, 2010, 12:02:59 »

nemoj bas tako lako bacat tu tezu u vodu...nisi bas naveo precizne podatke,...ugl protivnicka vojska gine katastrofalno dok god zid stoji i najbolji ljek za katapulte u utvrdi su napadacevi trebusei pred zidinama,a ne bas baliste....s obzirom na svoje bodove ti si trebao imati fort 8 sa 1200 katapulta uz max levele jarka i max broj tornjeva i balista u njima...bez ikakvih strijelaca koji samo mjesto zauzimaju...i to bi bila ta neosvojiva tvrdava za tvog protivnika...
jer ako ova sedmica moze podnijet napad od 100 000 protivnicke vojske ,800 balista,200 katapulta,...sta onda moze podnijet osmica...top osmica

                                              http://img43.imageshack.us/img43/6308/28simulacijabali.png
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 29, 2010, 12:06:04 »

hmmm, malo si se preracunao.... vecina igraca nema tako balansiranu vojsku.... vecina ih ima 3x vise maceava od konjice, a 2x manje strijela od maceva....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 29, 2010, 12:10:38 »

ja osobno vise volim raditi konjicu  Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 29, 2010, 12:18:26 »

dobro...ali ako si vec napadac i ides na protivnika imajuci u vidu bitku na polju pouzdaces se u konjicu jel...a u rusenju forta u svoje opsadne sprave...to je vec stvar stila...
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 29, 2010, 12:23:24 »

a i ako smanjis broj konjice 3x u odnosu na maceve,...strijele 2x to onda jos gore,...hocu reci da fort u ovoj verziji moze podnijet pravo zlo,...
« Zadnja izmjena: Prosinac 29, 2010, 12:31:37 od memnon » Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 29, 2010, 12:28:12 »

treba normalno i maceve radit.. nisam reko da i njih nemam  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 29, 2010, 12:30:28 »

treba normalno i maceve radit.. nisam reko da i njih nemam  Grin

Mogao bi tu i tam koje lako koplje  Tongue
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #13 na: Prosinac 29, 2010, 12:36:32 »

heh pa i to da mogu vise ponijet..  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Prosinac 29, 2010, 03:57:30 »

nemoj bas tako lako bacat tu tezu u vodu...nisi bas naveo precizne podatke,...ugl protivnicka vojska gine katastrofalno dok god zid stoji i najbolji ljek za katapulte u utvrdi su napadacevi trebusei pred zidinama,a ne bas baliste....s obzirom na svoje bodove ti si trebao imati fort 8 sa 1200 katapulta uz max levele jarka i max broj tornjeva i balista u njima...bez ikakvih strijelaca koji samo mjesto zauzimaju...i to bi bila ta neosvojiva tvrdava za tvog protivnika...
jer ako ova sedmica moze podnijet napad od 100 000 protivnicke vojske ,800 balista,200 katapulta,...sta onda moze podnijet osmica...top osmica

                                              http://img43.imageshack.us/img43/6308/28simulacijabali.png
ma nije mi čudo što mi je utvrdu prošao nego što me na polju  tako glatko rastočio...stavio sam mu po 2 leva više istraživanja i to je to...jedino je imao 5k mača više i elitnih strijela 3k,što na vojsku od 200k ukupno i nije neka razlika? ili? ali ja sam imao druge vojske u ovom slučaju koplja, više....hoću pitati jel se može vjerovat kalkulatoru ili ne?  Grin u v4 svijetovima taj nebi ni pomislio da napadne s takvom vojskom,jer bi već na polju bio riješen fajt  za onog koji se brani.....
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!