Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:41:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: igra nema smisla-- ja poludim!!!!!!!  (Posjeta: 863 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« na: Prosinac 28, 2010, 01:22:07 »

ova igra se  totalno svela na to da onaj tko ima love napreduje ko gljiva poslje kiše a ostali kaskaju za njima -ovi darovi su očiti primjer toga !!!!!!!!!!!!!!!!! kako da se ja utrkujem sa onim tko je primio 40 poklona JA POLUDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 28, 2010, 01:24:33 »

hmmm ali gledaj to s vedrije strane.... ova ekipa koja se odvojila ce ispast iz x5 svima....  Lips Sealed , meni je takav nacin igre dosadan.... najbolje je bit u sredini, onda mozes napadat koga zelis hehehe
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 28, 2010, 01:28:11 »

a kaj ti vrijede i ti pokloni... prije il poslije igrač če otić pajkiti i netko če ga bubnuti,a onda je samo tvoj  Grin
uostalom, na tebi je sad da napraviš dobru obranu da se takav igrač zakuca i izgubi vojsku. Gledaj to sa vedre strane  Smiley
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 28, 2010, 09:15:59 »

ova igra se  totalno svela na to da onaj tko ima love napreduje ko gljiva poslje kiše a ostali kaskaju za njima -ovi darovi su očiti primjer toga !!!!!!!!!!!!!!!!! kako da se ja utrkujem sa onim tko je primio 40 poklona JA POLUDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nisi u Pravu Anita imao sam 480k bodova prije otvaranja 1 poklona tako da nije tako svi su proporcionalno rasli svojoj ekonomiji ionako mene su pokloni unazadili neovisno o broju darova nisam mislio doslovno unazadili nego me naspram drugih malo u rikverc ubacilo sve radi toga jel sam prebrzo poklone dobivao da sam dobio sve zadnji dan prije bozica hehe bilo bi veselo onda
« Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2010, 09:43:05 od ANUBIS » Evidentirano
anita1306
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 37


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 29, 2010, 04:19:34 »

kak nisam u pravu ,dan prije Božića sam bio na 20 mjestu i zaostajao sam za vodećim par tisuća bodova i onda padnem na 70 mjesto i zaostajem duplo bodova nego ima vodeći i sad ti meni reci jel to pošteno borim se tri mjeseca i onda pušiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemam ja ništa protiv kredita znam da ljudi moraju od nečeg platit sve to skupa ali ovo nema smisla nek bude za sve isto nekakvo ograničenje ili još bolje napravite jedan svijet di bi se plaćao upad recimo sto kuna i onda igraš dalje kako tko zna tj bez dodatnih privilegija i onda bi to bilo pošteno ovako nema nema smisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 29, 2010, 05:24:29 »

slazem se.... ovi darovi su bzvz.... mislim, stvarno pretjerivanje, trebali su staviti ogranicenje broja darova i to je to....10 darova recimo i kjuzo.... ovako danas spijam frajera koji je imao 20k vojske manje od mene na badnjak, danas ima 400k vise?? svasta
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Siječanj 07, 2011, 10:14:29 »

ova igra se  totalno svela na to da onaj tko ima love napreduje ko gljiva poslje kiše a ostali kaskaju za njima -ovi darovi su očiti primjer toga !!!!!!!!!!!!!!!!! kako da se ja utrkujem sa onim tko je primio 40 poklona JA POLUDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u pravu si, ali djelomicno. pokloni su bili i prosli. prava caka je u kupovini sata izgradnje. ako imas para, kupit ces kreditima sate izgradnje i napredovat ces, a ako nemas mozes samo gledati kako ti se sveuciliste gradi mjesec dana.tako ako oces uloziti par stotina eura, lako mozes stici one ispred tebe  *crazy*
Evidentirano

kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 07, 2011, 10:56:54 »

to sam i ja reko budes bogat i onda igras imp i druge online igre ( ima neki posao na netu primate meailove i tako zaradujete pare ) ako se dobro sjecam moze se zaradit 240 k $ ako se dobro sjecam i to samo u godinu sto vise mailova vise para nezz samo sjacanja
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 08, 2011, 02:18:20 »

to sam i ja reko budes bogat i onda igras imp i druge online igre ( ima neki posao na netu primate meailove i tako zaradujete pare ) ako se dobro sjecam moze se zaradit 240 k $ ako se dobro sjecam i to samo u godinu sto vise mailova vise para nezz samo sjacanja

ajde molim te drzi se teme.... zaradjivanje preko mailova ni u najsirem spektru ne ulazi u to....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 08, 2011, 11:16:25 »

ajde molim te drzi se teme.... zaradjivanje preko mailova ni u najsirem spektru ne ulazi u to....

meni ide na zivce ako te neko izda ili imas sve ljepo pa popu... to me frustrira u r71 mog je buraza izdo prvi casnik od saveza moj buraz bio niko i nist ali je dao informacije protivnickom savezu i moj brat poludio i presto
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 08, 2011, 11:50:42 »

u pravu si, ali djelomicno. pokloni su bili i prosli. prava caka je u kupovini sata izgradnje. ako imas para, kupit ces kreditima sate izgradnje i napredovat ces, a ako nemas mozes samo gledati kako ti se sveuciliste gradi mjesec dana.tako ako oces uloziti par stotina eura, lako mozes stici one ispred tebe  *crazy*


najbolji post koji se napisao do sada Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!