Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 03:16:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PREMIUM CLAN???  (Posjeta: 931 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
VASSAGO
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« na: Travanj 17, 2009, 02:33:26 »

Procesljao sam na brzinu forum i nisam nasao slicno pitanje,ispricavam se ako postoji..

Zanima me jedna stvar koju nisam najbolje skuzio..dakle,sad 18tog mi pise da vise necu bit Premium clan..da li to znaci da vise necu moc uzimat kredite ili?Te kako opet da postanem Premium clan?

Unaprijed hvala
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 17, 2009, 09:30:51 »

Tko pita, ne skita. Smiley
Ako i nisi premium član, moći ćeš kupovati i trošiti kredite na bonus resurse, građevinske sate i odmor(vacation). Premium članstvo ti nudi pogodnosti kao što su automatsko pokretanje građevina, gradnja više građevina zaredom, prikaz cijene resursa na vrhu stranice, nema banera i slično. više možeš pročitati u izborniku premium u donjem lijevom uglu. Tamo možeš i aktivirati premium opet. i kupiti kredite. Smiley
Evidentirano

VASSAGO
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 17, 2009, 12:06:47 »

Tko pita, ne skita. Smiley
Ako i nisi premium član, moći ćeš kupovati i trošiti kredite na bonus resurse, građevinske sate i odmor(vacation). Premium članstvo ti nudi pogodnosti kao što su automatsko pokretanje građevina, gradnja više građevina zaredom, prikaz cijene resursa na vrhu stranice, nema banera i slično. više možeš pročitati u izborniku premium u donjem lijevom uglu. Tamo možeš i aktivirati premium opet. i kupiti kredite. Smiley
zahvaljujem  Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!