Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:50:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: otvaranje poklona  (Posjeta: 10104 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #75 na: Prosinac 26, 2010, 09:45:25 »

sljedece pitanje za tigera ili nekog tko zna... da li je dopusteno sam sebi poslat dar sa npr. nekog drugog racuna? i koji su nacini provjere iste radnje? da li se pri slanju dara provjerava IP s kojeg je dar poslan da li se podudara sa ucestalim IP kojeg igrac najcesce ima?
Baš njih briga jesi li ti napravio 10 računa doveo ih na 100 bodova i slao sam sebi sa svakog od njih bitno je to da si na svakom morao kupiti kredite da bi slao darove.
Evidentirano

Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #76 na: Prosinac 26, 2010, 09:47:11 »

igore znam ja to... pitanje je bilo upuceno o sluzbenom stavu IO-a? pa nece bas to napisat u pravilima Wink
Evidentirano
srebrni
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #77 na: Prosinac 26, 2010, 09:47:31 »

što nije zabranjeno to je dozvoljeno... Grin

ko natpisi na grunfovim majicama iz alan forda Cheesy
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #78 na: Prosinac 26, 2010, 09:53:07 »

ma ima igor pravo,,njih zivo boli ona stvarica za fake acc...dok kupujes kredite neduraju,ali kad stanes onda malo kazne Smiley..
ja nemam gust igrat nesto ako varam,ali nismo svi isti,tko voli nek izvoli..igram kako znam i bas sam si super Smiley
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #79 na: Prosinac 26, 2010, 10:00:27 »

reci ti meni jer mogu ja sinu ,bratu ,ženi babi itd zabranit da mi salju poklone a svi živimo pod istim krovom i koristimo se  s jednim kompom
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #80 na: Prosinac 26, 2010, 10:01:32 »

ma ima igor pravo,,njih zivo boli ona stvarica za fake acc...dok kupujes kredite neduraju,ali kad stanes onda malo kazne Smiley..
ja nemam gust igrat nesto ako varam,ali nismo svi isti,tko voli nek izvoli..igram kako znam i bas sam si super Smiley

Nemožeš sam sebi slati poklone, mislim možeš, al kad te uhvate pa-pa ideš.
Evidentirano

Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #81 na: Prosinac 26, 2010, 10:02:26 »

reci ti meni jer mogu ja sinu ,bratu ,ženi babi itd zabranit da mi salju poklone a svi živimo pod istim krovom i koristimo se  s jednim kompom

koliko ti sin ima godina? i da li ima kreditnu karticu?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #82 na: Prosinac 26, 2010, 10:04:49 »

Nemožeš sam sebi slati poklone, mislim možeš, al kad te uhvate pa-pa ideš.
Da ali problem je što te nema tko hvatati ... ovima programerima treba već pola godine da naprave novi poredak igrača po svijetovima nebi me čudilo da im zatreba još bar toliko .
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #83 na: Prosinac 26, 2010, 10:05:05 »

reci ti meni jer mogu ja sinu ,bratu ,ženi babi itd zabranit da mi salju poklone a svi živimo pod istim krovom i koristimo se  s jednim kompom
nemate pravo igrta isti svijet sa jedne Ip adrese..eto nemoras uopce branitik da ti salju
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #84 na: Prosinac 26, 2010, 10:06:23 »

Nemožeš sam sebi slati poklone, mislim možeš, al kad te uhvate pa-pa ideš.
tako je,ali tko to hvata??pa ja bas nevidim da se to radi previse ozbiljno Smiley..
neki acc su vise nego jasno duplici i jos su tu
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #85 na: Prosinac 26, 2010, 10:14:31 »

sin mi ima 12 god i ima mobitel gdje mu neovisno o meni ili mami t com uplati 50kn a on oze poslati za kedu svih 50kn
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #86 na: Prosinac 26, 2010, 10:16:07 »

sin mi ima 12 god i ima mobitel gdje mu neovisno o meni ili mami t com uplati 50kn a on oze poslati za kedu svih 50kn
nemoze slat jer govorim opet..nemate pravo biti u istom svijetu
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #87 na: Prosinac 26, 2010, 10:30:25 »

zasto se nemože,pa recimo ja sam na stolnom a moja baba na wc-u s lapom u krilu i posalje 5 poklona i jos se dere iz hale i pita me koje cu poklone i šta mi treba
Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #88 na: Prosinac 26, 2010, 10:30:57 »

pa ako ima 12 godina mozes mu zabraniti da igra imperiju Smiley zezam se... gle nije na meni da sudim i provjeravam.. skrenuli smo sa osnovnog cilja, a to je da li je bosanac dobio vise vojske nego je dozvoljeno ili ne...  mene takodjer u osnovi ne zanima da li je on sebi sam slao darove za bozic i ne.. pa ja si isto odem u grad tu i tamo kupit neki poklon Smiley osnovno po meni je da treba provjerit da li je modul darova (s obzirom da je nov) bugovit i da li po svom algoritmu preferira određene igrače ili ne... ja sam se malo bavio s matemaatikom i dosao sam do cudnih podataka koje sam iznio u ovim postovima i onda je krenula rasprava... da li je to moguce, uredu i stajaznam vec... mislim da moramo svi ovdje prestat bacat optuzbe i sumnjicit jedni druge... jednostavno ja sam upitao ono sto meni nije bilo jasno i napomenuo sam da nikoga ne optuzujem vec par puta... samo me zanima kako je to moguce i kako funkcionira imperija sto se tice, u ovom slucaju otvaranja darova... opet ponavljam, ne mislim da je bosanac za nesto kriv, ali mislim da je ovo sto je napravio odlican posao i zapitao sam se kako on to moze a ja ne... postoje određene nejasnoce kojim je redom sve to radio sto je radio i kad se utvrde cinjenice cemo svi znat.. drugo ono sto sam se zapitao, ali mislim da je to od bosanca stvar, je koliko on zapravo vremena provodi na imperiji da sve to moze napravit... eto, molim vas bez ljutnje i medjusobnog optuzivanja... neka svi rade svoj posao i bit ce super i uzitak igrat... mi cemo igrat, tiger ce objasnjavat i provjeravat i to je to Wink uzivajte mi i sretan bozic svima... poklone necete dobit Smiley
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #89 na: Prosinac 26, 2010, 10:33:50 »

zasto se nemože,pa recimo ja sam na stolnom a moja baba na wc-u s lapom u krilu i posalje 5 poklona i jos se dere iz hale i pita me koje cu poklone i šta mi treba
ti nekuzis ocito jer ti imas 12 godina..ako su 2 acc registrirana sa iste IP adrese to je krsenje pravila.
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!