Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 10:08:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: otvaranje poklona  (Posjeta: 9957 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srebrni
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #90 na: Prosinac 26, 2010, 10:38:45 »

zasto se nemože,pa recimo ja sam na stolnom a moja baba na wc-u s lapom u krilu i posalje 5 poklona i jos se dere iz hale i pita me koje cu poklone i šta mi treba

i ja bih takvu babu,ali ne bi od mene stigla sjedit na wc-u s laptopom  Grin
mogla bi eventualno za stolni komp...Smiley

nisu optužbe,samo pitanja o čudnom povećanju svega kod bosanca,ali kaže mi da je to od ratnog plijena pa ću povjerovati u to,a vi vjerujte zlom,on je matematičar i pol,provjereno Smiley
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #91 na: Prosinac 26, 2010, 10:43:36 »

vavatama,suosjećam s tobom,niko me u realmu nije mogo soriti a sada moze istiklal jer je sa pokolnima uradio čuda,pozz od -kinga- Cheesy
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #92 na: Prosinac 26, 2010, 10:57:20 »

kao prvo ne vrijeđaj o godinama,a kao drugo ako krsim pravila postoje nadležni koji provjeravaju to i ako krsim izbacit ce me----ti se najmanje pitaš, jer znam gdje su braca igrala cijelu eru sa jednog kompa(zajedno smo bili u savezu) I NIJE BILO NIKAKVIH PROBLEMA,a kao treće možemo ja sa 12 godina ,sin sa 20godina i baba sa trideset da koristimo 2 kompa  i mob  i da si medjusobno izmjenjujemo aparate kako kome zatreba I ŠTA ONDA
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #93 na: Prosinac 26, 2010, 11:06:56 »

kao prvo ne vrijeđaj o godinama,a kao drugo ako krsim pravila postoje nadležni koji provjeravaju to i ako krsim izbacit ce me----ti se najmanje pitaš, jer znam gdje su braca igrala cijelu eru sa jednog kompa(zajedno smo bili u savezu) I NIJE BILO NIKAKVIH PROBLEMA,a kao treće možemo ja sa 12 godina ,sin sa 20godina i baba sa trideset da koristimo 2 kompa  i mob  i da si medjusobno izmjenjujemo aparate kako kome zatreba I ŠTA ONDA
ajde bas me nasmijes i hvala na tome....
koliko se ja sjecam a sjecam se jako dobro bio je jedan topic di je covjek prijetio da ce tuziti admine i cijelu IO zato jer je bannan...a zasto je bannan...jer je navodno bilo vise acc sa jedne IP adrese i onda su prodavali jeftino resurse..pa ako oni nemsiju prodavat,isto tako ti nemozes slat poklone...e tada je covjek pitao pa kako da igraju svi iz kuce Io...tiger je odgovorio..igrajte posebne svjetove,nemozete biti u istom(nesto u tom smislu)....
eto nesto sma te naucio,sada mozes mirno spavat Tongue
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #94 na: Prosinac 26, 2010, 11:07:52 »

pa eto srebrni moj buraz je nakratko bio s tobom u savezu(na početku ere) i poslije je dao acc nekom jer je morao na put(posao)
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #95 na: Prosinac 26, 2010, 11:16:22 »

zokyy,ja sam ti dao to kao  primjer,jer šta očekuješ od djeteta kad nešto hoce i vidi.Igrao je kako je igrao i vrlo brzo mu dosadilo,tu mu je i društvo neko bilo tako da je sve to kratko trajalo i racun je zatvoren odavno--i po tome ja bi trebao biti izbacen.Zapamtite--ni jedan zakon nije savšen
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #96 na: Prosinac 26, 2010, 11:23:07 »

zokyy,ja sam ti dao to kao  primjer,jer šta očekuješ od djeteta kad nešto hoce i vidi.Igrao je kako je igrao i vrlo brzo mu dosadilo,tu mu je i društvo neko bilo tako da je sve to kratko trajalo i racun je zatvoren odavno--i po tome ja bi trebao biti izbacen.Zapamtite--ni jedan zakon nije savšen
zakoni su tu da se krse,to je staro pravilo,ali ako vec krsi t e zakone i time izravno utjece na moj trud,onda cu ja dati sve od sebe da to tako nebude,a vjerujem i svatko drugi.ja u ovom ratu nisam ni sudjelovao,ali nekako bi mi bilo krivo da trud mojih saveznika bude unisten jer netko ima neku moc koju nebi smio imat,nitko nikog ne optuzuje vec se treze objasnjenja..ovo je samo igra i tu smo da se zabavljamo,ali sumnjam da itko zeli ispadat budala viditi po cijele dane na netu da stvori neki rezultat,a da se sa druge strane rade cuda Smiley...ako admini ikada budu mogli provjeriti slucaj bit ce super,ako ne  Lips Sealed ...nismo bili dovoljno pametni Smiley
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #97 na: Prosinac 27, 2010, 01:12:41 »

e sada ste pretjerali............kada ti iz lexa skupis 50 mil drva i 30 mil zeljeza ratne odstete od nekoliko ratova onda ces sutiti i pokriti se usima...........a sta meni nisi rekao da sam porasao 300 k bodova u 7 dana....vi kao postene igracine a imali ste likove u svojem savezu koji su priznali da jedan drugome skacete na acc jer netko radi pa nema priliku otici na acc..........

sta se prepucavate kao ickice malene......igraj igru i onako varas ( zabranjeno je ulaziti u tuđe acc a narocito u acc svog saveza) i ja osobno to znam da ste radili i radite i jos dan danas pa sutim i boli me đon jer svima zajedno kod mene ni to nemoze proci pa mi se  :-Xa za vas stav

pricali ste i da u fearu ima igraca administratora koji znaju gdje je vasa vojska i kada se vraca......budalastine nad budalastinma sam se naslusao o vasim raspravama a i sam Tiger je odgovorio da nitko nema pristup takvim stvarima............

ocito vama treba jos 2 ili 3 ere da razumijete neke cake ove igre pa da shvatite kako netko moze znati da ti vojska dolazi kuci tada i tada i zacudoom fulao samo nekoliko sekundi ili 1 minutu......

vi koji se tome cudite pitajte starije igrace imperije sa iskustvom pa ako se smiluju budu vam i to rekli





Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #98 na: Prosinac 27, 2010, 01:32:11 »

mislim da je predaleko otisla ova rapsrava.. molim da se prestanete tu optuzivat.. ne znam da li je potrebno da se cijelo vrijeme skrece sa teme... tema je otvaranje poklona... molim da se drzite toga i pocnete ponasat pristojno sukladno vasoj mudrosti... mislim da je jasno, opet ponavljam da je ova rapsrava pocela iz mog divljenja na majstorskim pothvatima bosanca i ne vidim zbog cega je problem o tome raspravljati javno na forumu... on sam kaze da nema sto skrivati pa ne vidim onda razloga za neku ljutnju... upravo kao sto utvrda kaze da nam treba 2-3 ere da shvatimo te neke cake, samo cemo s ovom rapravom to malo ubrzati pa cemo svi bit mudriji drugi puta... stvarno postoji pogresna percepcija foruma... nisu to samo falmeovi vec i poucne stvari iz kojih mozes nesto naucit, primjenit odredjena pravila i saznat puno toga od tako iskusnih igraca. pomalo cemo doc do toga sto se sve desilo i onda cu i ja razumjet kako to funkcionira...
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #99 na: Prosinac 27, 2010, 01:38:20 »

a ti zli sa tim forama da se nikoga ne napada to pricaj djeci....ako imas za prijaviti onda se zna kako se to radi a ne otvara se rasprava na forumu jer kao ne optuzujes nikoga javno vec samo eto tek si napomenuo divljenje necemu tj kako bosanac brzo raste........

kriv si iako se nista jos nije utvrdilo ali ne optuzujes ti nikoga vec samo iznosis svoj stav javno.........e jesi balavac koliko god godina da imas
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #100 na: Prosinac 27, 2010, 01:56:22 »

dobro... prvo svi imate opomene pa pazite sto pisete. postovi vam se nece brisat(jos) jer su koliko toliko interesantni. drugo, u darovima se moze skupiti max 100h proizvodnje carstava.... dakle ako netko ima 15 provincija probajte izracunat koliko je to lake vojske + ratna odsteta koju igrac ima+ resurski koji mu dolaze....
trece, sam sebi dar ne mozes poslat, nikako. cetvrto, moge igrat vise igraca s iste ip adrese(studentski dom, int caffe pa i doma) pod nekim pravilima: ne biti u istom savezu, ne napadati iste igrace i ne kupovati rese jedan od drugog po niskoj cijeni. to kako je boss dobio toliko bodova biti ce provjereno pa molim strpljenja do sutra.... a sad, tema je zakljucana
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #101 na: Prosinac 27, 2010, 01:00:35 »

Račun bosanac19 je provjeren. Većina njegovih poklona su bile falange i zbog toga je bio toliki rast falangi. Dio vojske je istrenirao i to je to.
Evidentirano

 Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!