Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 04:01:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: otvaranje poklona  (Posjeta: 9964 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 25, 2010, 07:58:51 »

a što kazete na to ,lik otvori darove i odjednom mu se u provinciji stvorio milijun i pol lake vojske,i sad ko ce ratovat protiv toga,i recite da io nije oša u k...
Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 25, 2010, 08:14:00 »

slazem se da je situacija sa poklonima malo cudna, ali to su pravila imperije.. nesto se mora i zaradit Wink
nego mi nije jasno, koliko se moglo povecat stanje vojske kod igraca pomocu poklona.. da li postoji neko ogranicenje... i zbog cega je dozvoljeno anonimno slati darove? mislim da anonimno slanje poklona stvara priliku manipulacijama sa otvaranjem racuna ili koristenjem dvostrukih racuna za slanje poklona.. usto, nije moguce procijeniti koliko se igrac pojacao.. hvala na odgovorima
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 25, 2010, 08:24:55 »

meni i dalje nema ova 3 ceha(nisu se aktivirali).E... sad me zanima dali ja ako sad aktiviram neko istraživanje ili neku građevinu će mi se smanjiti vrijeme u ponedjeljak ili ide kako ide(ko će sa svim tim čekat do ponedjeljka,a pun sam ko šipak)
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 25, 2010, 08:28:27 »

meni i dalje nema ova 3 ceha(nisu se aktivirali).E... sad me zanima dali ja ako sad aktiviram neko istraživanje ili neku građevinu će mi se smanjiti vrijeme u ponedjeljak ili ide kako ide(ko će sa svim tim čekat do ponedjeljka,a pun sam ko šipak)
i meni isto piše da sam dobio ceh znanstvenika ali nije se pokrenio ( i neće se skratiti istraživanje )
Evidentirano

vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 25, 2010, 08:38:20 »

a  Lips Sealed aj ga , sad čekat tonu vremena
Evidentirano
vavatama
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 25, 2010, 08:39:57 »

odoh jesti odojka Grin 
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 25, 2010, 08:57:12 »

Limit vojske i resursa je bio 100 h proizvodnje tog igrača, i nakon toga više nije mogao primati vojsku niti resurse.
Svi cehovi koji se nisu dodali će biti dodani u ponedjeljak.
Evidentirano

Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 25, 2010, 09:17:20 »

hvala na prvom odgovoru... moze li se dobiti odgovor i na drugo.. zasto je dozvoljeno anonimno slanje darova? (mislim da se tu otvorila mogucnost manipuliranja a to je da si npr. igrac sam posalje dar sa nekog drugog racuna)... i jos me zanima, kojim redosljedom su dodjeljivana vremena za otvaranje poklona. dakle, sto npr. ja moram napraviti za imperiju da recimo poklone otvorim jos jucer?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #23 na: Prosinac 25, 2010, 09:25:24 »

biti u top 100 da sudjeluješ u lutriji  Grin
Evidentirano

Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 25, 2010, 09:29:36 »

oprosti.. ne vidim da je nesto smjesno... pitanja su ozbiljna i na mjestu.. nitko nije optuzen za nikakvo varanje... jednostavno me zanima kako to funkcionira... ako mislim da nesto nije uredu zelim to istraziti... kao i svi ostali imam pravo na normalan i posten odgovor... Wink
Evidentirano
Morientes
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 25, 2010, 11:01:36 »

jel ima neko vrijeme do kad se moraju otvorit pokloni? .. recimo imam u jednom poklonu premium paket (a nisam premium) .. i trenutno mi ne treba.. i do kad to trebam "preuzet" a da ne propadne . ili će mi se sam otvorit nakon nekog vremena..
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #26 na: Prosinac 25, 2010, 11:06:51 »

jel ima neko vrijeme do kad se moraju otvorit pokloni? .. recimo imam u jednom poklonu premium paket (a nisam premium) .. i trenutno mi ne treba.. i do kad to trebam "preuzet" a da ne propadne . ili će mi se sam otvorit nakon nekog vremena..

Sve sam shvatio nisi premium a ne treba ti premium hahahahahahaah pa nista posalji meni taj visak ahhaahah
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 25, 2010, 11:20:50 »

jel ima neko vrijeme do kad se moraju otvorit pokloni? .. recimo imam u jednom poklonu premium paket (a nisam premium) .. i trenutno mi ne treba.. i do kad to trebam "preuzet" a da ne propadne . ili će mi se sam otvorit nakon nekog vremena..


Ako ih ne otvoriš na vrijeme, sami če se otvorit, nešto poput mobilizacije vojske pri prvom logiranju
Evidentirano

Morientes
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 26, 2010, 12:01:33 »

Sve sam shvatio nisi premium a ne treba ti premium hahahahahahaah pa nista posalji meni taj visak ahhaahah

trenutno nisam, i trenuno mi ne treba... govorim o svijetu 50 .. trebat će mi za dan dva, kad krenem istrazivat.. a sad sam u fazi skupljanja resursa.. ne napadam nikog.. koji će mi k... ? .. moze, posalji mi 40 kredita i odma ga dobijes  Tongue
Evidentirano
Zli
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 26, 2010, 12:20:32 »

ok.. probati cu ponovo... ovaj put cu popratit pricom... dakle, dva saveza su u ratu... jedan clan vec dugo vremena na odmoru... prikljuci se prije otprilike dva dana (znaci ne proizvodi rese, ali skupio seljaka)... clan ima oko 850 K ekonomskih bodova i vecer prije otvaranja darova ekipa iz suprotnog saveza ga opljacka i otme mu oko 20 M resa pretezno u zeljezu... uglavnom taj igrac je poslao najvjerovatnije army save i bio u off-u.. u napadu koji je izveo ostao je s otprilike 270 K falangi 120 K elitnih strijelaca 244 K cuvara i 230 K paladina... drugi dan (dan otvaranja darova) taj isti igrac ima 20 % ekonomskih bodova više i napada sa 432 K falangi 143 K elitnih strijelaca 276 K cuvara i 239 K paladina... moglo bi se rec da se pojacao Smiley nije tesko izracunati da za tako nesto on mora proizvoditi oko 70 000 željeza po satu (za 100 sati) + 170 000 drva... pored toga.. zanimljiva je cinjenica da predhodno (dan prije otvaranja darova) ima u 5 provincija 20 M resa pretežno u željezu... sigurno postoji objašnjenje i vjerujem da ima jaku ekonomiju kad se to sve može napravit... stoga eto molim vas sve za mišljenje i kako se to može npravit... ispričavam se na neznanju, ali volio bih i ja Smiley ako ništa sljedeće godine... molim da ne komentirate ako nemate što pametnoga za reć... hvala
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!