Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:32:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Dal je Zdravko mamić dopredsjednik ( izvršni )ispucao svoje adute blamirajuči se javno?
DA, mislim da je prešao svaku granicu, to više nije normalno
NEZNAM, nepratim baš mamića, više me zanima dinamo na sportski način
NE, nipošto, može on biti i gori ako hoče
Mislim daje vrijeme da ode iz dinama, samo ga sramoti po europi
Vjerovatno na taj način misli privuči publiku na stadione, al baš mu i neide

 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: MAMIC  (Posjeta: 2573 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 23, 2010, 11:01:03 »

ako smijem i ja bi rekao samo jednu.....da nije ludog Mamića,DINAMO (za koji i ja navijam) bio bi odavno u 2. ligi...jest da je bezobrazan i sve ostalo ali  Lips Sealed  činjenice su činjenice  Cool
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 24, 2010, 01:05:37 »

i ja necu nis komentirat jucer sam bio a skupstini....samo cu ovo napisat

1.Mamic nesmije bit manager niti JEDNOM igracu dok je izvrsni predsjednik kluba samim time krsi zakon.....

2.Slazem se da vodi klub dobro al vodio bi ga i ja plavim kuvertama bolje i od celnika Reala....

za ovo prvo si potpuno u pravu.. a za ovo drugo; mislis da samo kod njega rade plave kuverte?? Wink tako je svugdje u svijetu, i u hajduku npr... (za kojeg nemam nista protiv, jedino imam protiv zatupljenih tovara koji iz dna duse mrze zagreb i sve kaj ima veze s njim).... a zasto onda hajduku ne ide kao dinamu? jer se tamo ipak "malo" vise pljacka nego sto to maminjo radi jel da.... da se mene pita, nema sanse da bih dozvolio mamicu prelazak u hajduk, jer to bi znacilo samo jednu stvar; jacanje hajduka, slabljenje dinama... ali kad bi postojao mamic broj 2, koji bi dosao u hajduk; to bi bilo predobro za sve (kaj se tice uspjeha).
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 24, 2010, 12:57:29 »

Mamic radi dobar poso...al kako neki covjek koji je poceo kao prodavac stiropola i neznam sta je jos sve radio moze sada imat tolkle pare da ciganima daje po 500eura a Najjaci klub u Hrvatskoj igra na najjadnijem stadionu?

1.Mamic ima sada silu novaca a da je nasa drzava odma cim je on poceo krsit zakon dosla i kazneno ga gonila on nebi imo lipe jer je sve zaradio na PRODAJI igraca SVOJIH igraca koji NISU  smijeli bit NJEGOVI  igraci po ZAKONU..i on je napravio vise kaznenih prekrsaja nego iti jedan celnik iz bilo kojeg kluba....Obogatio se na Dinamovim ledima i na ledima svih ljudi koje vole Nk dinamo...Dinamo nikad ne govore nama gradanima sto sezbiva u klubu a Zakon Mi GRADANI smo isto vlasnici kluba...Plave kuverte on dijeli od smetlara do ministra...
Ako tolko voli klub i nikad ga nece napusit i nije u njemu radi novaca sto onda ne napravi novi stadion(znam da je skup)
Zasto prodaje igrace svake godine a dinamo je u zadnje dvije godine samo na kljucnim transferima zaradio ulallalla novaca(Modric +20m eura...corluka +10m eura...eduardo +20m eura)
jos je Proxy gore naveo dobivaju 86m od grada...MAMIC SE OBOGATIO NA LEDIMA DINAMA....a sta mu daje?
Stadion se ne radi jer tu za mamica nema ekonomske racunice tamo mora dat a ne uzet....a po meni bi bilo20x bolje da imamo stadion vrijedan divljena a ne ovo kad pocnemo pjevat srusit ce se stadion mozemo slobodno rec doslovno

BBB nisu tema al za sve koje neznate nista u hooliganima....
(poljska nizuzemska rusija srbija  grcka turska italija i tek onda se moze stavit hrvatska....)svijet da ne spominjem Brazil Argentina di po utakmici ima i mrtvih tako da SVUGDJE ima HOOLIGANA a HRVATSKA NIJE NISTA DRUKCIJA OD DRUGIH DRZAVA....
                             BOZIC DOLAZI-MAMIC ODLAZI
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2010, 12:59:38 od nic1986zg » Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #18 na: Prosinac 24, 2010, 01:59:37 »

u potpunosti se slazem sa tobom..
Nakon što je u javnost izašla informacija kako bi na Skupštini Dinama u srijedu moglo ponovo biti promijenjeno ime kluba, navijači su najavili mirni prosvjed ispod zapadne tribine Maksimira. Mamić je na takvu najavu bijesno odgovorio kako neće dopustiti da "ulica vodi klub". Članovi kluba, navijači i svi ostali građani Zagreba okupljeni pod inicijativom "Zajedno za dinamo" oglasili su se novim priopćenjem kojeg prenosimo u cjelosti:

"Poštovani, povodom napisa u pojedinim medijima kako se na skupštini NK Dinamo 22.12. neće dogoditi ništa spektakularno i kako je samim tim pojavljivanje članova kluba na toj skupštini nepotrebno, a posebno zbog dvije manipulacije koje su se danas pojavile i kojima se očito planira obmanuti javnost:

1) Dužni smo obavijestiti javnost da su članovi NK Dinama ujedinjeni u GI Zajedno za Dinamo, službeno obaviješteni od strane predsjednika Nadzornog odbora NK Dinama Mirka Gjurašina da će skupština raspravljati o zahtjevima članova na sutrašnjoj sjednici. U svjetlu te obavijesti ali i zbog činjenice da u Statutu NK Dinamo stoji, kako je rad skupštine javan, smatrali smo prirodnim na skupštini zatražiti i prisutnost članova NK Dinama kao promatrača.

Jedino što želimo našim obraćanjem skupštini, je još jednom pružiti priliku matičnom klubu i izbjeći daljnje pravne posljedice, iako se u zakonskom roku nije osvrnuo. Niti su tijela kluba ispravila nepravilnosti koje smo naveli u našem obraćanju NO, osobno predanom direktoru kluba gospodinu Damiru Vrbanoviću još prije 45 dana.
 i tako sve da ne nabrajam dalje jer ovome nije mjesto na forumu..  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 24, 2010, 04:16:15 »

heheheheheheh..... kako ste vi prokleto ljubomorni ljudi to nema nigdje bas se vidi da su hrvati toliko ljubomorni jedni na druge kad neko ima vise to je za nepovjerovat..... covjek je od kluba napravio nesto i normalno da je i on dio spremio u dzep pa i ja bi spremio i ti bi spremio svako bi spremio najbolje da od nekog seoskog kluba ja u cca 10god napravim europski klub i nakon toga zivim ko prosijecan covijek..... alo pa sta je s glavom?Huh?? normalno da cu se razbacivat s parama..... bunite se na prodaju igraca kao sto je vec receno top klubovi u kojima jedan igrac vrijedi ko cijeli dinamo krenuvsi od igraca do  stadiona  znaci sve to mozes kupit prodajom jednog igraca i oni takvog igraca prodaju a mi se bunimo za jednog modrica Huh?Huh?  otic negdje u 3 p.m. na mjesto gdje je bog rekao davno laku noc i tamo pronaci nekog ko ima smisla za nogomet (mozda nije mamic osobno ali su ljudi koje je mamic platio) od njega napravit zvjezdu i prodati ga pa sto je tu cudno dinamo je jednostavno premal klub da bi on jednom europskom gigantu rekao necu ti prodat igraca kak vi to ne svacate...... mamic to svaca da on nema sanse zadrzat igraca ali zato na vrijeme potpise dobar ugovor s tim igracom ( jako  pametna ideja i to je samo pametan covijek.... da si se ti toga sjetio prije njega da li bi to napravio?Huh?? naravno da bi, bi svako)   prema tome prije nego serete po nekome stavite se u njegovu poziciju i nemojte lagat sami sebe nego recite otvoreno sto mislite da li bi uzeli sebi dobar profit... mislim da je to jasno bi 99% bi zato jer su normalni samo nisu( i ja se brojim u njih da se razumijemo) dovoljno inteligenti da se sjete tako necega cega se sjetio i/ili napravio mamic..... bilo bi pametnije svima da se obruse na uprave ostale nasih klubova da se malo trgmu i da svako napravi 1/4 onog sto je dinamo sad ( sto je mamic napravio)  pa da nam liga izgleda na nesto a ne ovako dinamo igra jednu nerjesenu tekmu u sezoni.... heheheheheh.... i onda mamic nista nije napravio daj ne serite molim vas pricate nebuloze jer ste prokleto ljubomorni sto on zgrce veliku paru zato jer je expert u svom poslu.....  zatuvili ste si u glavu kako on krade i nezelite to pogledat s druge strane nego samo kva kva kva kao sto kazem napravite pritisak na vodstvo drugih klubova da naprave barem to sto je mamic napravio (sobzirom kako vi pricate nije nista pa neka ostali naprave to kad on nije nista to bi trebalo bit lako )..... prema tome nemojte pljuvat covijeka i srat po njemu jer smo svi isti ko i on uzeli bi vjerojatno i vise nego sto je on samo nismo dovoljno sposobni da se proguramo na poziciju gdje bi mogli stavljat toliku lovu u dzep...... postoji jedna stara dobra uzrecica: " AKO ZELITE MJENJATI SVIJET KRENITE PRVO OD SEBE ".....  sretno u mjenjanju svijeta ako prodjes prvu prepreku.....  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 24, 2010, 04:21:21 »

Citat:
AKO ZELITE MJENJATI SVIJET KRENITE PRVO OD SEBE

Sa ovime se potpuno slažem, samo ja kažem, da prvo treba ispred svojeg praga pomesti
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 24, 2010, 04:46:54 »

Zivimo u slobodnoj nam zemlji svako ima pravo na svoje misljenje

Dragi moj TM neznam zasto moras tolko noglasavat rijec serete i to me slicno je nevidim igdje da je iko nekome reko da sere il nesto slicno tome

Moje je da  :-Xas sve te kupove i prvenstvo ako su zaradeni na prljavi novac.......

Dinamo postoji od 1911 i nije Mamic nista napravio da bude klub poznat jer je dinamo jakooooo puno prije njega posto poznat...osvojili su kup velesajamskih gradova to cijela europa zna....tako da Mamic se jedino mogo obogatit na Njemu a kolko tolko da ga je Napravio necim.....

Velim svako ima svoje misljenje ja sebe necu nit mjenjat nit mest pred svojim pragom jer nit se zelim mijenjat nit imam sta pomest....Ja samo zelim da covjek koji krsi zakon neznam kolko godina otide iz kluba jer nakraju ce jos i UEFA se umjesat pa ce i dinamo otic u p.m. Da ti citiram naseg dragog nam predsjednika:Ja sam od uvjek govorio da u Dinamu ima MAFIJE...a sad svi peru ruke od dinama.... Shocked Shocked :oMamic ce zavrsit u Remetincu pitanje je vremena samo kad....Zanima me samo zasto po vasem Mamic smije Zaradivat prljav novac a da je to svima vama uredu? evo samo to me zanima jer vidim da svi pljujete po navijacima koji zele se rijesit jednog covjeka poput svih nas koji krsi zakon.....A evo Napokon je i policija podnjela kaznene prijave i pocelo se sve vise i vise institucija dizat i provjeravat malo ono sto se "legalno" desavalo u dinamu........NEGLASUJEM DA JA POSTUJEM SVACIJE MISLJENJE I NEMAM PROTIV BILO KOGA OVDJE ISTA........ *heart*
(ako vidim da ce nesto vuc prema mogucoj svadi zakljucat cu temu)
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2010, 04:55:52 od nic1986zg » Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #22 na: Prosinac 24, 2010, 04:56:05 »

nic1986zg pusti ih..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #23 na: Prosinac 24, 2010, 05:00:21 »

imas ti pravo.....ovo moze ic u nedogled neka nase institucije to rijesavaju...NADAM SE DA NIKO NISTA NIJE ZAMJERIO JA SAM DAO SAMO SVOJE MISLJENJE KAO I VI
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 31, 2010, 02:15:06 »

http://www.net.hr/sport/page/2010/12/31/0102006.html    ;D ;D ;D

Lalalalalalala----
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!