Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 02:39:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Dal je Zdravko mamić dopredsjednik ( izvršni )ispucao svoje adute blamirajuči se javno?
DA, mislim da je prešao svaku granicu, to više nije normalno
NEZNAM, nepratim baš mamića, više me zanima dinamo na sportski način
NE, nipošto, može on biti i gori ako hoče
Mislim daje vrijeme da ode iz dinama, samo ga sramoti po europi
Vjerovatno na taj način misli privuči publiku na stadione, al baš mu i neide

 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: MAMIC  (Posjeta: 2599 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« na: Prosinac 23, 2010, 03:52:05 »

Tema nije dinamo nego iskljucivo Mamic....

Molim bez vrijedanja i sijanja mrznje

Ajde zanima me ovo kao jednog navijaca dinama

http://www.youtube.com/watch?v=W-HEkRDgGYo - MI

http://www.youtube.com/watch?v=lR7XSeEUhBM -ON
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2010, 04:23:17 od nic1986zg » Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 23, 2010, 04:12:09 »

Da nema Mamića nebi ni pratio utakmice dinama  Cool
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 23, 2010, 04:32:33 »

maminjo rulz  :hooray:   da ih je bar vise tako sposobnih u hr klubovima, mozda bi liga i licila na nekaj Smiley  (u stranu s time kaj se nemre kontrolirat hehe)
Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 23, 2010, 04:52:26 »

ma dao bog da taj  Lips Sealed en**  MAMIC ode iz Dinama samo nas sramoti po svijetu

http://www.rtl.hr/video-mamic-vrijedao-i-proklinjao-clanak-24288
Evidentirano

1001 noć Smiley
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 23, 2010, 04:59:55 »

hmmm zanimljva tema iskreno mamic je covjek koji radi svoj posao sobzirom na to da je dinamo do prije dolaska mamica bio niko i nista te nakon dolaska mamica je postao nesto govori samo da mamic zna radit svoj posao..... ako iko sramoti dinamo to su uzviseni BBB.... najbolji klub u hr mi je dinamo ali a najgora skupina navijaca su BBB.... a sad ti razmisli da li bi ti ili neko drugi reagirao bolje od mamica da ti danas 100 puta zvoni telefon jer te zovu neki novinari ili ko zna sto i da nista drugo nerade nego samo gledaju kako ce te isprovocirat pa mislim da si najveca flegma poludio bi stero sve u 3 p.m. pa prema tome ja mu nezamjeram nista sto je rekao novinaru/ima.... za mene je legenda bez dlake na jeziku te za razliku od ostalih on se u javnosti ne predstavlja ko neki profinjeni gospodin kao svi ostali a ustvari su svi ti ostali veci lazovi, prevaranti od njega 20puta.....  
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 23, 2010, 05:01:36 »

hmmm zanimljva tema iskreno mamic je covjek koji radi svoj posao sobzirom na to da je dinamo do prije dolaska mamica bio niko i nista te nakon dolaska mamica je postao nesto govori samo da mamic zna radit svoj posao..... ako iko sramoti dinamo to su uzviseni BBB.... najbolji klub u hr mi je dinamo ali a najgora skupina navijaca su BBB.... a sad ti razmisli da li bi ti ili neko drugi reagirao bolje od mamica da ti danas 100 puta zvoni telefon jer te zovu neki novinari ili ko zna sto i da nista drugo nerade nego samo gledaju kako ce te isprovocirat pa mislim da si najveca flegma poludio bi stero sve u 3 p.m. pa prema tome ja mu nezamjeram nista sto je rekao novinaru/ima.... za mene je legenda bez dlake na jeziku te za razliku od ostalih on se u javnosti ne predstavlja ko neki profinjeni gospodin kao svi ostali a ustvari su svi ti ostali veci lazovi, prevaranti od njega 20puta.....  
da nije mamica BBB nebi bili takvi ali ti govori sta hoces ja ti nezamjeram
Evidentirano

1001 noć Smiley
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 23, 2010, 05:17:35 »

Svatko ima pravo na vlastito mišljenje al mislim da nije u redu od njega kaj ponižava, vrijeđa i psihički maltretira ljude oko sebe, prvenstveno narod  jer dinamo je jedini HNK klub kojem je oprošteno 300 milja kuna poreza ( dok je hajduk skoro propao za nekih 100 milja koje nisu oprostili ) , a da ne spominjem koje sponzore imaju i koliko se dinamu ide na ruku zbog mamića, tako da bih rekao da je to doista pozitivna stvar jer u ovo doba recesije puno klubova u HNK nemaju sponzore nit da pokriju minimalno ( izuzev toga kaj zgrad zagreb godišnje daje oko 68milja kuna dinamu ) kao varteks koji nisu dobili plače...
Loša strana je, kakav gazda takvo dvorište. Vjerujem da mamić nije takav da nit boysi nebi bili toliko omraženi. Početkom godine su bojkotirali dolaske pa su Mamići molili preko novina da ekipa dolazi na stadion, jer je imamo nekakve ispade, nakon ovod od prije nekoliko dana, uključujuči i onaj na izborima za predsjednika HNS-a, ljudi gledaju sasvim drugačije, sa ljutnjom, puni gnjeva. Oni koji prate nogomet, znaju da nigdije u europi nema predsjednik ( izvršni,generalni ili tehnički direktor ) ne radi ovakve skandale kao naš Maminjo.
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 23, 2010, 05:27:37 »

da nije mamica BBB nebi bili takvi ali ti govori sta hoces ja ti nezamjeram
ma to su nebuloze i to su samo price tih takvih eto to ima je izgovor da budu nenormalni..... kakve veze mamic ima s navijacima  paok pa su BBB zapalili im autobus.... o cem pricat dalje... kakve veze mamic ima s stolicama na stadionu?Huh? jer mamic radi u policiji pa se ti BBB svako malo zakace s policijom?Huh? o cem pricat dalje.... i takvih je milion primjera.... ti BBB-ovci pricaju ja volim dinamo meni dinamo svetinja pa da to ima smisla nebi pljuvali po mamicu nego bi ga cijenili jer je napravio nesto od dinama to je cinjenica to vise nije nagadjanje... nije pusta prica to je istina....  usput jos jedna stvar BBB-ovci su bojkotirali nisu dosli stadion bio pun ko sipak prekrasno navijanje bez problema prema tome samo jos jedan dokaz da dinamu kao klubu BBB-ovci neznace apsolutno nista i samo stvaraju probleme sebi mamicu dinamu i cijelokupnoj hrvatskoj javnosti......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 23, 2010, 05:29:38 »

da nije mamica BBB nebi bili takvi ali ti govori sta hoces ja ti nezamjeram

iskreno, mene su ovi bbb-i poceli iritirat lagano vec duze vrijeme... jedna stvar zbog kojih oni pizde je i ta famozna prodaja igraca... pa mislim stvarno, jedan manchester utd. prodaje svoje najbolje igrace kada dobiju dobru ponudu (C. Ronaldo npr.), a kamoli ne jedan Dinamo... pa od ceg bi klub trebao zivjet nego od prodaje igraca... tako da mislim da bi i ti "navijaci" trebali malo realnije gledat siru sliku... ponavljam, ovo je samo jedan od problema... ALI NE, po bbb-ima se nista ne smije prodavat...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #9 na: Prosinac 23, 2010, 05:34:58 »

MAMIĆU ODLAZI !!
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 23, 2010, 06:22:12 »

MAMIĆU ODLAZI !!
takoder  Grin
Evidentirano

1001 noć Smiley
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 23, 2010, 06:48:56 »

Može jedna zamolba za ove TRUSTED MEMBER ?  --- de smanjite malo ove svoje postove pa umorim se čitajuči sve to , ugledajte se na nas ostale smrtnike  Tongue
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 23, 2010, 07:05:13 »

Može jedna zamolba za ove TRUSTED MEMBER ?  --- de smanjite malo ove svoje postove pa umorim se čitajuči sve to , ugledajte se na nas ostale smrtnike  Tongue


hahahha takoder de to ono bar za 5 redova skratite dok procitam zaboravim kaj sam procito na pocetku i onda moram opet,,,....
Evidentirano

Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 23, 2010, 07:07:24 »

i ja necu nis komentirat jucer sam bio a skupstini....samo cu ovo napisat

1.Mamic nesmije bit manager niti JEDNOM igracu dok je izvrsni predsjednik kluba samim time krsi zakon.....

2.Slazem se da vodi klub dobro al vodio bi ga i ja plavim kuvertama bolje i od celnika Reala....
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #14 na: Prosinac 23, 2010, 07:25:20 »

Može jedna zamolba za ove TRUSTED MEMBER ?  --- de smanjite malo ove svoje postove pa umorim se čitajuči sve to , ugledajte se na nas ostale smrtnike  Tongue


Ah... tipkalo mi se  Grin Grin
Trebaš čeličit svoje oči da se ne umore od 5 redaka, tak da izdržiš bar do 10 redaka  Cool
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!