Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:25:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: VRHUNAC GLUPOSTI U IMPERIJI !  (Posjeta: 2967 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Prosinac 22, 2010, 12:03:04 »

Ovo je doista vrhunac gluposti koji su programeri ove igre mogli smisliti.

http://s1126.photobucket.com/albums/l603/Zipe/?action=view&current=Imperija1.jpg

Da 345 katapulta u utvrdi mogu pobjediti i uništiti više od 40 tisuća vojnika. Iz ovoga proizlazi da uopće ne treba praviti vojsku već samo katapulte. Hvala na tako blesavoj igri. Sad mi je zaista pun ....
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #1 na: Prosinac 22, 2010, 12:14:16 »

slike ti ne rade , barem meni ne
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 22, 2010, 12:20:25 »

prebaci je u imageshack@ radit če, nit ja je nemogu otvorit
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #3 na: Prosinac 22, 2010, 06:28:13 »

Nadam se da ćete sada moći vidjeti vrhunac imperije i totalne bedastoće u ovoj igri

http://img32.imageshack.us/img32/6012/imperija1.jpg

Iz ovoga proizlazi da ne treba graditi vojsku. Samo natrpajte katapulte u utvrdu i neosvojivi ste. Sve ostalo postaje besmisleno. Da sam htio igrati farmu ostao bih na fejsu a ne bih igrao ovu igru. Ovako samo možete farmati i ni u ludilu ne idite na utvrdu u kojoj su samo katapulti.

Oni koji su ovo isprogramirali doista nemaju pojma i jedino o čemu razmišljaju kako što više ljudima uzeti kredita kroz ovu igru.
Nakon dvije godine igranja sada sam stvarno na definitivnom odlasku i više me nitko nikada neće namamiti na ovakve glupe igre. U staroj verziji sam šizio zbog gubljenja morala kod napada na jačeg igrača ali stara verzija je zakon u odnosu na ovu ušminkanu bedastoću.
Toliko od mene zauvijek ! Tongue
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 22, 2010, 09:12:28 »

Da nije smiješno, bilo bi žalosno. Ali... Čovjek uči dok je živ. Sad bar znam da neću trpati strijelce u utvrdu.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 22, 2010, 09:17:00 »

Može korisničko ime i svijet? Imena oba igrača - može i u privatnoj poruci, da pogledam bitku.
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #6 na: Prosinac 22, 2010, 09:31:23 »

haha..znaci katapulte u utvrdu..al ne pise im u opisu da su dobri u utvrdi Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
biofogo
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 22, 2010, 10:32:33 »

zato sam ja odlučio završit igru u r9...ne pada mi na pamet igrat ovu novu glupost... pozzzz lordwar01
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 22, 2010, 11:04:55 »

Ne kužim ja što je problem. Probajte si simulirati sličnu bitku. Ja jesam. Čak i sa puno više katapulta i vojske. 400 katapulta totalno devastira neprijateljsku vojsku u par rundi. Pogledajte koju štetu čine samo u jednoj rundi. I to sve čak i pije vodu u stvarnosti. Dobro,osim činjenice da ti trebaju zidovi 5 metara debljine da bi stavio sve katapulte na njih jer ih jednostavno ne možeš postaviti sve na tornjeve. Sve je ok i odgovara mehanici bitke u imperiji.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #9 na: Prosinac 22, 2010, 11:12:39 »

http://img28.imageshack.us/i/forumue.png/  Grin Grin Grin
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Prosinac 22, 2010, 03:30:58 »

1 katapult = 3000 jacina napada, 9000 zivotni bodovi......napadaju vojsku i opsadne sprave sa 30% jacine ( imperijani)

to znaci da 1 katapult napada vojsku sa jacinom 900 x 300 katapulta = 270000 jacina koju dijelis na svu napadacku vojsku

pa ako je tako napravljeno zasto bi bilo cudno........moras imati puno vojske i puno katapulta pa ga dobijes.......

u v4 el.strijele ne vrse svoju funkciju kako treba kao niti katapulti i trebuse
mi smo naviknuti na nacin igre u v4 a ovo je nova koncepcija i puno realnija jer sve sto imas od vojske  sa time i napadas dok u v4 trebuse ti sluzi samo za utvrde sto mi je odmah bilo nelogicno.
Evidentirano
matej284
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 142



Profil Email
« Odgovor #11 na: Prosinac 22, 2010, 04:23:23 »

ti su katapulti i mene puno puta zeznuli, tako ja npr. napadam jednog sa 40k vojske, a on ima 3k i još 100 katapulta, i ja izgubim
bilo je tako nelogično da sam htio odustati od igre
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #12 na: Prosinac 22, 2010, 04:28:18 »

Nisam više mislio uopće sudjelovati u raspravi oko ove bedastoće ali moram odgovoriti svima koji misle da je to ok.
Ako sprave ne mogu u napad bez vojske i dovoljne brojčane pratnje nije mi jasno kako katapulti onda mogu funkcionirati u obrani bez vojske. Sigurno su kompjutoriziraini i satelitski navođeni. Kao drugo kolika bi to onda trebala biti utvrda u koju može stati 345 katapulta da bi mogli funkcionirati i koliko onda treba još mjesta za pratnju katapulta. I kako katapulti bez vojske pokupe opljačkane rese? Mislim da programeri nemaju pojma kako su katapulti izgledali i funkcionirali.

Tigeru namjerno nisma želio pokazati tko su sudionici u bici. Uzmi istu situaciju u simulatoru i provjeri.

Kao što se može zaključiti jedino što treba imati je katapulte i s njima ćete pobjediti svaku napadačku vojsku. Ovo više nije ratna igra na nekakvim realnim pretpostavkama već bedastoća koja nema veze s ratnom igrom i isključivo služi za ubiranje novaca od naivnih igrača kakav sam i ja bio protekle dvije godine.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 22, 2010, 04:33:23 »

kud ovo neprocita prije 2h sad nebi bio srokan...... hahahahahah.... idemo u proizvodnju katapulta......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
ANUBIS
Gost
« Odgovor #14 na: Prosinac 22, 2010, 04:39:57 »

 Grin Grin Grin  ide danas hrpa trebova u proizvodnju a ne po malo kao do sada pa nek rokaju me hahahah treba par desetaka milona drva za opsadne saljite mi jedno 60 mil
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!